Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor, ja Ci dzisaj mogę z 5 kiełbas zrobić za tego grila S4 :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 17:06_________________________________________________to do poźniej :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shocked:

Też tak chce ruszać z miejsca :slina:

W końcu to RS4 jedzie, bo 525KM zmierzone na hamowni prawdopodobnie, a nie 420 tylko na papierku. Ale ten dźwięk kompresora beznadzieja. Ja bym nie zamienił turba na kompresor nigdy.

Turbo to jest to, piękny dźwięk :)

Opublikowano

:shocked:

Też tak chce ruszać z miejsca :slina:

W końcu to RS4 jedzie, bo 525KM zmierzone na hamowni prawdopodobnie, a nie 420 tylko na papierku. Ale ten dźwięk kompresora beznadzieja. Ja bym nie zamienił turba na kompresor nigdy.

Turbo to jest to, piękny dźwięk :)

no nie powiem jeździ całkiem fajnie :naughty:

a wogóle to :siema:

Opublikowano

pada... :gwizdanie:

Opublikowano

pada... :gwizdanie:

Nie marudź :kox:
Opublikowano

Sukces jedna lampa rozklejona :kox:

Opublikowano

Sukces jedna lampa rozklejona :kox:

a oczyszczona z tego kleju ? :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

pada... :gwizdanie:

Nie marudź :kox:

bierzesz Panny A i D ?

Opublikowano

pada... :gwizdanie:

Nie marudź :kox:

bierzesz Panny A i D ?

moja siostra dojedzie sama a z Panną D. się zobaczy... bo ja się spóźnię na spota i albo trafie sam albo z D.
Opublikowano

pada... :gwizdanie:

Nie marudź :kox:

bierzesz Panny A i D ?

moja siostra dojedzie sama a z Panną D. się zobaczy... bo ja się spóźnię na spota i albo trafie sam albo z D.

yyyyy.... no bo ja sie waham :mysli:

Opublikowano

A dziś wyjątkowo mi pasuje zabrać Pannę D. bo mam smaka na reedsa do grilla :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:02_________________________________________________

yyyyy.... no bo ja sie waham :mysli:

e bo z wami babami to tak zawsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

a myślisz że będzie ten grill? bo jak narazie to jest doopa :disgust:

Opublikowano

a myślisz że będzie ten grill? bo jak narazie to jest doopa :disgust:

1 h temu był mega upał teraz się zachmurzyło.. to za 1 h może znów się zmienić :gwizdanie:
Opublikowano

a myślisz że będzie ten grill? bo jak narazie to jest doopa :disgust:

1 h temu był mega upał teraz się zachmurzyło.. to za 1 h może znów się zmienić :gwizdanie:

optymista ....

jak na razie to sie nie zanosi :)

Opublikowano

Sukces jedna lampa rozklejona :kox:

a oczyszczona z tego kleju ? :gwizdanie: :gwizdanie:

to już pikuś :decayed: Druga chyba pójdzie moment :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:06_________________________________________________Pogoda się robi nie ciekawa ale grill może być :naughty:
Opublikowano

a myślisz że będzie ten grill? bo jak narazie to jest doopa :disgust:

1 h temu był mega upał teraz się zachmurzyło.. to za 1 h może znów się zmienić :gwizdanie:

optymista ....

jak na razie to sie nie zanosi :)

pesymistka...
Opublikowano

A dziś wyjątkowo mi pasuje zabrać Pannę D.

mam być kulturalny czy nie muszę się hamować?? :decayed:

Stan jak możesz weź moją mega wyjebiaszczą czapuleńkę :cool1:

Opublikowano

Sukces jedna lampa rozklejona :kox:

a oczyszczona z tego kleju ? :gwizdanie: :gwizdanie:

to już pikuś :decayed: Druga chyba pójdzie moment :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:06_________________________________________________Pogoda się robi nie ciekawa ale grill może być :naughty:

no ja ten klej nożem ścinałem masakra... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:08_________________________________________________

A dziś wyjątkowo mi pasuje zabrać Pannę D.

mam być kulturalny czy nie muszę się hamować?? :decayed:

nie bój się to nie jest różowa lala :naughty: - ale twoja strategia na tenisa mi nie pomogła - co w nią piłka leciała to ja odbijała.. :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

a myślisz że będzie ten grill? bo jak narazie to jest doopa :disgust:

1 h temu był mega upał teraz się zachmurzyło.. to za 1 h może znów się zmienić :gwizdanie:

optymista ....

jak na razie to sie nie zanosi :)

pesymistka...

:gwizdanie:

dobra to weź D, pani B też będzie :wink4:

tylko gdzieś 20:00

Opublikowano

ale twoja strategia na tenisa mi nie pomogła - co w nią piłka leciała to ja odbijała.. :wallbash: :wallbash:

no niemów że przegrałeś?? :wallbash: no to widocznie za słabo w nią waliłeś :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.