Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a myślisz że będzie ten grill? bo jak narazie to jest doopa :disgust:

1 h temu był mega upał teraz się zachmurzyło.. to za 1 h może znów się zmienić :gwizdanie:

optymista ....

jak na razie to sie nie zanosi :)

pesymistka...

:gwizdanie:

dobra to weź D, pani B też będzie :wink4:

tylko gdzieś 20:00

tylko Pani D. nie jest na 100% bo ona ma w głowie straszny bałagan i nie wiem czy pojedzie... ja jej wspomniałem ale co z tego będzie to nikt nie wiem... a ja tylko pytałem bo chciałem ew. grunt przygotować :embarrassed: [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:12_________________________________________________

ale twoja strategia na tenisa mi nie pomogła - co w nią piłka leciała to ja odbijała.. :wallbash: :wallbash:

no niemów że przegrałeś?? :wallbash: no to widocznie za słabo w nią waliłeś :decayed:

ekhm ekhm dałem jej wygrać oczywiście :kox: wiesz gentleman i te sprawy :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma sprawy, ja też tak na 99% :kox:

Opublikowano

Druga lampa bez szans nawet 5 minut to nie trwało :decayed: No to na spocie będę :tongue4:

Pani M też chyba będzie :gwizdanie:

Opublikowano

ekhm ekhm dałem jej wygrać oczywiście :kox: wiesz gentleman i te sprawy :cool1:

no niech będzie :decayed:

ale przeca jest "równouprawnienie" więc ja bym jej jak i każdej innej wygrać niedał, tak samo jak nieotwieram drzwi itp itd :kox::naughty:

Opublikowano

Druga lampa bez szans nawet 5 minut to nie trwało :decayed: No to na spocie będę :tongue4:

Pani M też chyba będzie :gwizdanie:

no to luz babki sobie pogadają :decayed: a co do lampy to musisz mi pokazać twoją technikę :cool1:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:15_________________________________________________

ekhm ekhm dałem jej wygrać oczywiście :kox: wiesz gentleman i te sprawy :cool1:

no niech będzie :decayed:

ale przeca jest "równouprawnienie" więc ja bym jej jak i każdej innej wygrać niedał, tak samo jak nieotwieram drzwi itp itd :kox::naughty:

nie zrozumiałeś mnie - ja tez próbowałem wygrać :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Druga lampa bez szans nawet 5 minut to nie trwało :decayed: No to na spocie będę :tongue4:

z gwintem wygrałeś więc czemu miałbyś niedać rady z lampami :tongue4:

Pani M też chyba będzie :gwizdanie:

noo nieee nalot bab dzisiaj co tak Pucek na was działa czy coo??? :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:16_________________________________________________

nie zrozumiałeś mnie - ja tez próbowałem wygrać :polew: :polew: :polew: :polew:

trzeba było oszukiwać :kox:

Opublikowano

trzeba było oszukiwać :kox:

16 razy powiedziałem, że aut to mało :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:17_________________________________________________nie no świruję, nie graliśmy na punkty bo to nie miało najmniejszego sensu :)
Opublikowano

wróciłem z sklepu... kupiłem 10szt kiełbachy, chleb, ketchup pikantny oraz brykiet, tylko jak narazie tu u mnie pada.... lekko ale pada...

Mam to brać ze sobą ... będzie ten grill... ?

Opublikowano

nie no świruję, nie graliśmy na punkty bo to nie miało najmniejszego sensu :)

:wink4: się wie :naughty:

wróciłem z sklepu... kupiłem 10szt kiełbachy, chleb, ketchup pikantny oraz brykiet, tylko jak narazie tu u mnie pada.... lekko ale pada...

Mam to brać ze sobą ... będzie ten grill... ?

a kiste browarów kupiłeś?? :polew: cóż ty takie zakupy zrobiłeś men?? :blink:

Opublikowano

przecież z cukru nie jesteśmy chyba :naughty:

Opublikowano

przecież z cukru nie jesteśmy chyba :naughty:

:nose:
Opublikowano

nie no świruję, nie graliśmy na punkty bo to nie miało najmniejszego sensu :)

:wink4: się wie :naughty:

wróciłem z sklepu... kupiłem 10szt kiełbachy, chleb, ketchup pikantny oraz brykiet, tylko jak narazie tu u mnie pada.... lekko ale pada...

Mam to brać ze sobą ... będzie ten grill... ?

a kiste browarów kupiłeś?? :polew: cóż ty takie zakupy zrobiłeś men?? :blink:

5 litrowe wino.... :gwizdanie: bo głodny jestem i dlatego takie zakupy :cool1:

Będe się brał powoli.... najwyżej wróce z tym spowrotem :disgust:

Opublikowano

Nie płaczcie Panowie i Panie ale ja ide do pracy na nocke i mnie nie będzie... :polew: :polew: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi: ja Sie tez dolaczam do nocki ;( niestety moze za tydzien :gwizdanie:
Opublikowano
:tongue4: Pierwszy!
Opublikowano

i już w domku :decayed:

było mega śmiesznie w sumie jak zawsze :naughty: wy krejzole :decayed:

Akjam nawet ci śmiga ta padlina :wink4::kox:

Opublikowano

i już w domku :decayed:

było mega śmiesznie w sumie jak zawsze :naughty: wy krejzole :decayed:

Akjam nawet ci śmiga ta padlina :wink4::kox:

:tongue4: Nie jechałem szybko... :gwizdanie: Zaraz za drugim zjeździe na S-ec jest ta zwężka pod wiaduktem i tam stali gliniarze a chwile wcześniej miałem z 200km/h a za mną OKO ale wyhamował! :kox:
Opublikowano

:tongue4: Nie jechałem szybko... :gwizdanie: Zaraz za drugim zjeździe na S-ec jest ta zwężka pod wiaduktem i tam stali gliniarze a chwile wcześniej miałem z 200km/h a za mną OKO ale wyhamował! :kox:

wiem widziałem :wink4: i tak by się za wami niepuścili bo trzymali jakiegoś tira :decayed:

Opublikowano

Dziękować za spota :)

Opublikowano

Dziękować za spota :)

dziękować tobie :notworthy: ty dziś byłeś organizatorem :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.