Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękować za spota :)

dziękować tobie :notworthy: ty dziś byłeś organizatorem :naughty:

No właśnie! :naughty::hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:
Opublikowano

:tongue4: Nie jechałem szybko... :gwizdanie: Zaraz za drugim zjeździe na S-ec jest ta zwężka pod wiaduktem i tam stali gliniarze a chwile wcześniej miałem z 200km/h a za mną OKO ale wyhamował! :kox:

wiem widziałem :wink4: i tak by się za wami niepuścili bo trzymali jakiegoś tira :decayed:

Ale tą latareczkę czerwoną mógł dzwignąć i trzeba byłoby jechać wtedy na Dąbrowę żeby nie było im tak łatwo... :gwizdanie:
Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:

Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim :sick3:
Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:

Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim :sick3:

:polew: :polew: :polew: hehehe

:tongue4: Nie jechałem szybko... :gwizdanie: Zaraz za drugim zjeździe na S-ec jest ta zwężka pod wiaduktem i tam stali gliniarze a chwile wcześniej miałem z 200km/h a za mną OKO ale wyhamował! :kox:

wiem widziałem :wink4: i tak by się za wami niepuścili bo trzymali jakiegoś tira :decayed:

Ale tą latareczkę czerwoną mógł dzwignąć i trzeba byłoby jechać wtedy na Dąbrowę żeby nie było im tak łatwo... :gwizdanie:

nie dali by rady :decayed:
Opublikowano

Ja też dziękuję.... widać trzeba Was był zj**&ć ostatnio żeby się organizacja poprawiła - grisza podpałka koks :kox: :kox:

Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:

Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim :sick3:

Eeee...no... Przecież Seaciki nawet se jeżdżą trochę... :cool1:

:tongue4: Nie jechałem szybko... :gwizdanie: Zaraz za drugim zjeździe na S-ec jest ta zwężka pod wiaduktem i tam stali gliniarze a chwile wcześniej miałem z 200km/h a za mną OKO ale wyhamował! :kox:

wiem widziałem :wink4: i tak by się za wami niepuścili bo trzymali jakiegoś tira :decayed:

Ale tą latareczkę czerwoną mógł dzwignąć i trzeba byłoby jechać wtedy na Dąbrowę żeby nie było im tak łatwo... :gwizdanie:

nie dali by rady :decayed:

:kox::wink4::good:
Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:

Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim :sick3:

Eeee...no... Przecież Seaciki nawet se jeżdżą trochę... :cool1:

ale leony :decayed:

Krolu sorki że niezostałem żeby pomóc sprzątać mam nadzieje że to jakoś ogarneliście?

skikam spać trzymcie się

Opublikowano

Ale to nie to samo co Ałdi :kox:

Spadam spać :hi:

Opublikowano

No to narta śpiochy! :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:

Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim :sick3:

Eeee...no... Przecież Seaciki nawet se jeżdżą trochę... :cool1:

ale leony :decayed:

Krolu sorki że niezostałem żeby pomóc sprzątać mam nadzieje że to jakoś ogarneliście?

skikam spać trzymcie się

jasne oddaliśmy grupowo mocz i zgasło samo :naughty: za tydzień powinien ten mocz już nie być wyczuwalny... ja tez spadam spać :hi:
Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:

Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim :sick3:

Eeee...no... Przecież Seaciki nawet se jeżdżą trochę... :cool1:

ale leony :decayed:

Krolu sorki że niezostałem żeby pomóc sprzątać mam nadzieje że to jakoś ogarneliście?

skikam spać trzymcie się

jasne oddaliśmy grupowo mocz i zgasło samo :naughty: za tydzień powinien ten mocz już nie być wyczuwalny... ja tez spadam spać :hi:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dzięki za spota i za kiełbaski :kox:

seatowiec :tongue4:

Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim :sick3:

Eeee...no... Przecież Seaciki nawet se jeżdżą trochę... :cool1:

ale leony :decayed:

Krolu sorki że niezostałem żeby pomóc sprzątać mam nadzieje że to jakoś ogarneliście?

skikam spać trzymcie się

jasne oddaliśmy grupowo mocz i zgasło samo :naughty: za tydzień powinien ten mocz już nie być wyczuwalny... ja tez spadam spać :hi:

takze tegooo :sick3:

dzięki i do piątku :kox:

Opublikowano

Pozdro z Rybnika;)

Opublikowano

Pozdro z Rybnika;)

:cool1: Zapraszamy za tydzień. :good:
Opublikowano

dzięki za spota, gazmistrz wrócił :gwizdanie:

pożegnałem rodziców, życzyłem miłego lotu (pierwszego :decayed:) tak więc mogę iść spać :naughty:

Seves, widzisz jak to jest, wyśmiali mnie, ale i tak wiem że mnie lubią :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota, gazmistrz wrócił :gwizdanie:

pożegnałem rodziców, życzyłem miłego lotu (pierwszego :decayed:) tak więc mogę iść spać :naughty:

Seves, widzisz jak to jest, wyśmiali mnie, ale i tak wiem że mnie lubią :decayed:

Tyś to jest fajny synek! :wink4:
Opublikowano

Pozdro z Rybnika;)

:cool1: Zapraszamy za tydzień. :good:

Jak najbardziej postaram sie wpasc;)

a i moze mi sie w pt uda do gliwic podleciec:) sie okaze jak z czasem bede stac

mam nadz ze grill sie udal;)

do nastepnego!

dzięki za spota, gazmistrz wrócił :gwizdanie:

pożegnałem rodziców, życzyłem miłego lotu (pierwszego :decayed:) tak więc mogę iść spać :naughty:

Seves, widzisz jak to jest, wyśmiali mnie, ale i tak wiem że mnie lubią :decayed:

No kurde Pucek to mowisz ze zanim se gaz zaloze musze se wypracowac dobra ocene:P

jak mie polubicie dopiero nad gazem moge myslec :gwizdanie: hehehe

Opublikowano

Seves, w piątek w SG spota nie będzie, mamy wspólny wypad na 3 dniową imprezę, tzn Gliwice + Katowice, bawimy się pod Krakowem :kox:

także, wpadaj za tydzień :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.