Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3m cie sie tam i dzieki jeszcze raz;)

do zajs;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja też lecę. :hi:

Opublikowano

:hi:

dotarłem jednak ten ADR na gazie nie idzie :polew: :polew: :polew:

też idę w kimę strzałka :wink4:

Opublikowano

:hi:

dotarłem jednak ten ADR na gazie nie idzie :polew: :polew: :polew:

też idę w kimę strzałka :wink4:

Może kijowy gaz? :wink4::polew:
Opublikowano

:hi:

dotarłem jednak ten ADR na gazie nie idzie :polew: :polew: :polew:

też idę w kimę strzałka :wink4:

Może kijowy gaz? :wink4::polew:

no to chyba wina LPG :lol1:

Opublikowano

:hi:

dotarłem jednak ten ADR na gazie nie idzie :polew: :polew: :polew:

też idę w kimę strzałka :wink4:

Może kijowy gaz? :wink4::polew:

no to chyba wina LPG :lol1:

Ważne żeby znaleźć wytłumaczenie... :cool1:
Opublikowano
:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Psychicznie już dawno jestem gotów.... :naughty:

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Psychicznie już dawno jestem gotów.... :naughty:

a fizycznie? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Psychicznie już dawno jestem gotów.... :naughty:

a fizycznie? :gwizdanie:

Hmm zależy w jakim sensie... jeżeli chodzi o picie to już pisałem... jade z laską jade z kulturą....

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Psychicznie już dawno jestem gotów.... :naughty:

a fizycznie? :gwizdanie:

Hmm zależy w jakim sensie... jeżeli chodzi o picie to już pisałem... jade z laską jade z kulturą....

z laską? a co jakaś kontuzja? :polew:

czyli jednak fizycznie nie za dobrze ? :kox:

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Psychicznie już dawno jestem gotów.... :naughty:

a fizycznie? :gwizdanie:

Hmm zależy w jakim sensie... jeżeli chodzi o picie to już pisałem... jade z laską jade z kulturą....

z laską? a co jakaś kontuzja? :polew:

czyli jednak fizycznie nie za dobrze ? :kox:

Przeca wyraźnie napisałem że nie z kryką tylko laską... :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Psychicznie już dawno jestem gotów.... :naughty:

a fizycznie? :gwizdanie:

Hmm zależy w jakim sensie... jeżeli chodzi o picie to już pisałem... jade z laską jade z kulturą....

z laską? a co jakaś kontuzja? :polew:

czyli jednak fizycznie nie za dobrze ? :kox:

Przeca wyraźnie napisałem że nie z kryką tylko laską... :polew: :polew:

przeca to jest jedno :polew:

Opublikowano

:hi: jeszcze jutro do roboty i.... :gwizdanie:

A ja już od dzisiaj mam wolne i sie szykuje do zatoru... :cool1: :cool1: :cool1:

psychicznie? :tongue4:

Psychicznie już dawno jestem gotów.... :naughty:

a fizycznie? :gwizdanie:

Hmm zależy w jakim sensie... jeżeli chodzi o picie to już pisałem... jade z laską jade z kulturą....

z laską? a co jakaś kontuzja? :polew:

czyli jednak fizycznie nie za dobrze ? :kox:

Przeca wyraźnie napisałem że nie z kryką tylko laską... :polew: :polew:

przeca to jest jedno :polew:

A kaj tam... co ty dziołcha Wiesz... :polew:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

wkońcu mam grill którego nikt inny w kato nie ma :travolta: Gregora nie licze , bo to bardziej Glywyce :decayed:

Ja jestem universalny, więc jesteś drugi :decayed:

a ja bym powiedzial ze trzeci :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.