Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy kto kogo wykorzysta :kox: :kox:

grozisz czy obiecujesz?? :naughty:

:tongue4:

Dobrze, że Zatorze to na was spoczął obowiązek robienia śniadań, drinków itd. itp.

ja tam inny regulamin naszego domku pamiętam :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobaczymy kto kogo wykorzysta :kox: :kox:

grozisz czy obiecujesz?? :naughty:

:tongue4:

Dobrze, że Zatorze to na was spoczął obowiązek robienia śniadań, drinków itd. itp.

ja tam inny regulamin naszego domku pamiętam :decayed:

grożę!! To po pierwsze,

a po drugie regulamin uległ małym zmianą:)

Ostatni punkt mówi o ty, że ten kto ostatni przyłączy się do domku przejmuje wszystkie moje obowiązki czyli mycie, sprzątanie itd. itp

:decayed: :decayed:

Opublikowano

Zobaczymy kto kogo wykorzysta :kox: :kox:

grozisz czy obiecujesz?? :naughty:

:tongue4:

Dobrze, że Zatorze to na was spoczął obowiązek robienia śniadań, drinków itd. itp.

ja tam inny regulamin naszego domku pamiętam :decayed:

grożę!! To po pierwsze,

a po drugie regulamin uległ małym zmianą:)

Ostatni punkt mówi o ty, że ten kto ostatni przyłączy się do domku przejmuje wszystkie moje obowiązki czyli mycie, sprzątanie itd. itp

:decayed: :decayed:

toś mnie tera rozbawiła :polew: :polew: więc w domku będzie sodomia i gomoria :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zobaczymy kto kogo wykorzysta :kox: :kox:

grozisz czy obiecujesz?? :naughty:

:tongue4:

Dobrze, że Zatorze to na was spoczął obowiązek robienia śniadań, drinków itd. itp.

ja tam inny regulamin naszego domku pamiętam :decayed:

grożę!! To po pierwsze,

a po drugie regulamin uległ małym zmianą:)

Ostatni punkt mówi o ty, że ten kto ostatni przyłączy się do domku przejmuje wszystkie moje obowiązki czyli mycie, sprzątanie itd. itp

:decayed: :decayed:

toś mnie tera rozbawiła :polew: :polew: więc w domku będzie sodomia i gomoria :kox: :kox: :kox:

ja bym na twoim miejscy się tak nie cieszyła, Miron miał wysokie wymaganie:) :shocked:
Opublikowano

ja bym na twoim miejscy się tak nie cieszyła, Miron miał wysokie wymaganie:) :shocked:

pokaże mu/wam jak się żyje w dżungli :>

Opublikowano

ja bym na twoim miejscy się tak nie cieszyła, Miron miał wysokie wymaganie:) :shocked:

pokaże mu/wam jak się żyje w dżungli :>

Kto mnie przygarnie do domu ;(
Opublikowano

ja bym na twoim miejscy się tak nie cieszyła, Miron miał wysokie wymaganie:) :shocked:

pokaże mu/wam jak się żyje w dżungli :>

Kto mnie przygarnie do domu ;(

:naughty: nom ja :decayed:

:wink4:

Opublikowano

ja bym na twoim miejscy się tak nie cieszyła, Miron miał wysokie wymaganie:) :shocked:

pokaże mu/wam jak się żyje w dżungli :>

Kto mnie przygarnie do domu ;(

:naughty: nom ja :decayed:

:wink4:

ty juz jesteś u nas jak przybłęda... a jeszcze chcesz ludzi zapraszac :decayed:
Opublikowano

Kędzior i tak nie będzie spał w swoim domku :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Kędzior i tak nie będzie spał w swoim domku :gwizdanie: :polew:

hehe nom pewno tak :gwizdanie: chyba że mnie tam ktoś dowlecze :kox:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 20:46_________________________________________________

ty juz jesteś u nas jak przybłęda... a jeszcze chcesz ludzi zapraszac :decayed:

tylko nie przybłęda :confused4:

przeca ona i tak u nas w domku hehe :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kurde , właśnie słyszałem prognoze pogody na weekend k**wa jego mać ... nawet nie będe pisał co tam powiedzieli :thumbdown:

Opublikowano

ja bym na twoim miejscy się tak nie cieszyła, Miron miał wysokie wymaganie:) :shocked:

pokaże mu/wam jak się żyje w dżungli :>

Kto mnie przygarnie do domu ;(

:naughty: nom ja :decayed:

:wink4:

No ale ja nie chce w dżungli ;( ;(
Opublikowano

No ale ja nie chce w dżungli ;( ;(

ja TARZAN ty DŻEJN :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde wyspałem się i od razu lepszy klimat :decayed:

kurde , właśnie słyszałem prognoze pogody na weekend ku***a jego mać ... nawet nie będe pisał co tam powiedzieli :thumbdown:

aż taki upał :disgust:
Opublikowano

No ale ja nie chce w dżungli ;( ;(

ja TARZAN ty DŻEJN :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde wyspałem się i od razu lepszy klimat :decayed:

Nie no to ma być fajny wypad... bez takich!!
Opublikowano
  • Autor

kurde , właśnie słyszałem prognoze pogody na weekend ku***a jego mać ... nawet nie będe pisał co tam powiedzieli :thumbdown:

aż taki upał :disgust:

no , spali nas słońce jak będziemy grać w piłke wodną :wallbash:
Opublikowano

:hi:

Diman gadałem ze swoją nie ma bata żeby wcześniej skończyła :thumbdown:

Nie ma bata w robocie, to chyba normalne co nie. Niewolnicą nie jest :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Stanley , szykuj mamone :naughty: paczka jutro wyrusza :kox:

Opublikowano

ja bym na twoim miejscy się tak nie cieszyła, Miron miał wysokie wymaganie:) :shocked:

pokaże mu/wam jak się żyje w dżungli :>

Znaczy, że co zapuścisz się w Jungle i będziesz tam koczował aż do niedzieli jak Surviver. Powodzenia :sarcastic:

Opublikowano

kurde , właśnie słyszałem prognoze pogody na weekend ku***a jego mać ... nawet nie będe pisał co tam powiedzieli :thumbdown:

aż taki upał :disgust:

no , spali nas słońce jak będziemy grać w piłke wodną :wallbash:

to wezmę gumioki z roboty brać też komuś?? :polew: :polew:

No ale ja nie chce w dżungli ;( ;(

ja TARZAN ty DŻEJN :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde wyspałem się i od razu lepszy klimat :decayed:

Nie no to ma być fajny wypad... bez takich!!

spokoo luzzz women :decayed:
Opublikowano

Nie panikujcie z tą pogoda na weekend ... będzie dobrze... :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.