Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto ma tą moją czapke ? :)

była w domku u Mirona ( jeszcze dzisiaj rano) :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

za tydzień są podobno pierwsze katowickich :kox: :kox:
Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

za tydzień są podobno pierwsze katowickich :kox: :kox:

a kto organizuje... :tongue4:

Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

za tydzień są podobno pierwsze katowickich :kox: :kox:

a kto organizuje... :tongue4:

ktoś z katowickich raczej :gwizdanie:
Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

za tydzień są podobno pierwsze katowickich :kox: :kox:

Chyba w spiżu :gwizdanie:
Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

no to pyrsk

Ja mam wrażenie, że byłem tam tylko 2, a nie 3 dni ( w piątek szybko skończyłem :disgust::wallbash: )

Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

za tydzień są podobno pierwsze katowickich :kox: :kox:

Będziemy Mieli Roczek :naughty:

Opublikowano

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

za tydzień są podobno pierwsze katowickich :kox: :kox:

Chyba w spiżu :gwizdanie:

dla mnie może być spiz :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

a kto ma tą moją czapke ? :)

Była w domku nr18, czyli prawie samych gejów, przy odbiorze radzę dobrze obejrzeć :gwizdanie: :polew:

:cool1: oddam ją odrazu do czyszczenia chemicznego :tongue4:

Seski, Stanley no mam nadzieje że nie leży do tej pory w domku.... i keżor ją wzioł :)

polane mam :drinks: dla mnie te urodziny się jeszcze nie skończyły :kox:

widze że próbujesz od piątku nie dopuścic do kaca.... :gwizdanie: :cool1:

mykam meczyk oglądać.

Opublikowano

hmm to piątek czy sobota?

Opublikowano

hmm to piątek czy sobota?

mnie teraz nie ma w ten weekend więc nie ma żadnych baletów

Opublikowano

hmm to piątek czy sobota?

mnie teraz nie ma w ten weekend więc nie ma żadnych baletów

przepraszam to umawiamy się za tydzień :wink4:

Opublikowano

Grisza - czapka została na 100% zabrana z domku - powinna być w rękach Keżora

Keżor ma też składniki na grilla ( bo trochę tego zostało ) więc smacznego na zlocie życzę :):hi:

Opublikowano

hmm to piątek czy sobota?

jakieś konkrety?

Opublikowano

Grisza - czapka została na 100% zabrana z domku - powinna być w rękach Keżora

Keżor ma też składniki na grilla ( bo trochę tego zostało ) więc smacznego na zlocie życzę :):hi:

:good:

BTW teraz w wtorek będzie równy rok od pierwszego posta na katowickich - grylll :kox:

Opublikowano

Grisza - czapka została na 100% zabrana z domku - powinna być w rękach Keżora

Keżor ma też składniki na grilla ( bo trochę tego zostało ) więc smacznego na zlocie życzę :):hi:

:good:

BTW teraz w wtorek będzie równy rok od pierwszego posta na katowickich - grylll :kox:

no to chyba trzeba Was wspomóc ilościowo :)

Opublikowano

Grisza - czapka została na 100% zabrana z domku - powinna być w rękach Keżora

Keżor ma też składniki na grilla ( bo trochę tego zostało ) więc smacznego na zlocie życzę :):hi:

:good:

BTW teraz w wtorek będzie równy rok od pierwszego posta na katowickich - grylll :kox:

no to chyba trzeba Was wspomóc ilościowo :)

:good:

Opublikowano

Tylko że pogoda ma być niezbyt specjalna :confused4:

Opublikowano

przejrzałem 258 zdjęć reszta na jutro a teraz ide w kimke 3mejcie się i jeszcze raz dzięki :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.