Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mnie ledy są w sam raz :kox: :kox: :kox: :kox:

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ja też już w doma :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:02_________________________________________________Kędzior aleś pocisnął :good:

a ledy dają po oczach fest ? czy da się przeżyć :naughty:

Miszka no właśnie kicha... :naughty: u mnie w zderzaku by lepiej swieciły :polew:

Opublikowano

Akjam ty jeździsz jak emeryt :gwizdanie:

Oszczędzam n paliwku i dlatego jeżdżę codziennie A4ką a nie tylko na spoty! :tongue4:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie ledy są w sam raz :kox: :kox: :kox: :kox:

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

to pier**le nie rezam modułu ściemniającego :tongue4:

puśćcie sobie Wojewódzkiego :polew:

Opublikowano

Miszka no właśnie kicha... :naughty: u mnie w zderzaku by lepiej swieciły :polew:

:polew: :polew: :polew: Keżor ma takie na sprzedaż możesz sobie sprawić :gwizdanie:
Opublikowano

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

No przesadziłeś bo zagłuszyłeś moją ulubioną nutę w moim CarAudio. :kox::naughty::wink4:
Opublikowano

Akjam ty jeździsz jak emeryt :gwizdanie:

Oszczędzam n paliwku i dlatego jeżdżę codziennie A4ką a nie tylko na spoty! :tongue4:

:decayed: :decayed:

hehe Akjam no coś za coś :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

puśćcie sobie Wojewódzkiego :polew:

O qr**!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

No przesadziłeś bo zagłuszyłeś moją ulubioną nutę w moim CarAudio. :kox::naughty::wink4:

a Co dzwonił do Ciebie ? drynnnnn drynnnnn ? :szukaj::polew:
Opublikowano

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

No przesadziłeś bo zagłuszyłeś moją ulubioną nutę w moim CarAudio. :kox::naughty::wink4:

majteczki w kropeczki?? :polew: :polew: :polew:

puśćcie sobie Wojewódzkiego :polew:

pedał pacyków i herbatka u tadka :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Miszka no właśnie kicha... :naughty: u mnie w zderzaku by lepiej swieciły :polew:

:polew: :polew: :polew: Keżor ma takie na sprzedaż możesz sobie sprawić :gwizdanie:

chyba już nie mam :gwizdanie:
Opublikowano

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

No przesadziłeś bo zagłuszyłeś moją ulubioną nutę w moim CarAudio. :kox::naughty::wink4:

a Co dzwonił do Ciebie ? drynnnnn drynnnnn ? :szukaj::polew:

hehe no bez przesady :tongue4:
Opublikowano

Miszka no właśnie kicha... :naughty: u mnie w zderzaku by lepiej swieciły :polew:

:polew: :polew: :polew: Keżor ma takie na sprzedaż możesz sobie sprawić :gwizdanie:

chyba już nie mam :gwizdanie:

kto się skusił ?

Opublikowano
  • Autor

Miszka no właśnie kicha... :naughty: u mnie w zderzaku by lepiej swieciły :polew:

:polew: :polew: :polew: Keżor ma takie na sprzedaż możesz sobie sprawić :gwizdanie:

chyba już nie mam :gwizdanie:

kto się skusił ?

chyba ja :gwizdanie:
Opublikowano

Miszka no właśnie kicha... :naughty: u mnie w zderzaku by lepiej swieciły :polew:

:polew: :polew: :polew: Keżor ma takie na sprzedaż możesz sobie sprawić :gwizdanie:

chyba już nie mam :gwizdanie:

kto się skusił ?

chyba ja :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ogień :polew: :polew: :polew: to już nie 160tys tylko 161 :decayed:
Opublikowano

ja właśnie zakładam grill z rs4 fmica i czarne lampy :kox: :kox:

Opublikowano

Miszka no właśnie kicha... :naughty: u mnie w zderzaku by lepiej swieciły :polew:

:polew: :polew: :polew: Keżor ma takie na sprzedaż możesz sobie sprawić :gwizdanie:

chyba już nie mam :gwizdanie:

kto się skusił ?

chyba ja :gwizdanie:

:good: elegancko bo są dojebane :kox:

Opublikowano

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

No przesadziłeś bo zagłuszyłeś moją ulubioną nutę w moim CarAudio. :kox::naughty::wink4:

a Co dzwonił do Ciebie ? drynnnnn drynnnnn ? :szukaj::polew:

hehe no bez przesady :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

lepiej przy Akjamie przycisłem jak przy 140 zredukowałem na 4 :evil:

No przesadziłeś bo zagłuszyłeś moją ulubioną nutę w moim CarAudio. :kox::naughty::wink4:

majteczki w kropeczki?? :polew: :polew: :polew:

Mydełko fa... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja właśnie zakładam grill z rs4 fmica i czarne lampy :kox: :kox:

właśnie czy że teraz?? chyba w VT :decayed:
Opublikowano

ja właśnie zakładam grill z rs4 fmica i czarne lampy :kox: :kox:

właśnie czy że teraz?? chyba w VT :decayed:

w VT już ma :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.