Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słucha ktoś Marylki Rodowicz? :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słucha ktoś Marylki Rodowicz? :kox:

ja tylko Majki Jeżowskiej :kox:
Opublikowano

Słucha ktoś Marylki Rodowicz? :kox:

Tylko w remixie z Peja :polew:

Opublikowano

69 letnia babcia... :gwizdanie:

Opublikowano

69 letnia babcia... :gwizdanie:

slyszalem o niej chcial bym miec taka babcie :notworthy:

Opublikowano

Słucha ktoś Marylki Rodowicz? :kox:

ja tylko Majki Jeżowskiej :kox:

:good::wink4:

Słucha ktoś Marylki Rodowicz? :kox:

Tylko w remixie z Peja :polew:

Mają jakieś fajne kawałki? :kox::wink4::polew:

69 letnia babcia... :gwizdanie:

slyszalem o niej chcial bym miec taka babcie :notworthy:

:kox: :kox:
Opublikowano

:bry:

Zaś nikt nie robi ino wszyscy na forum siedzą.... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wy tu o Hip Hopie cały dzień , a ja jestem zdania (pewnie tak jak Pucek) , że nie ma to jak zdrowe pierdolnięcie :kox:

np. odcinka APU :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:50_________________________________________________Lexy & K-Paul - Love me Baby :kox:

Opublikowano

Wy tu o Hip Hopie cały dzień , a ja jestem zdania (pewnie tak jak Pucek) , że nie ma to jak zdrowe pierdolnięcie :kox:

np. odcinka APU :decayed:

:kox:

nie ma co, mamy podobne gusta Keżor :>

Opublikowano
  • Autor

Lexy & K-Paul - The Greatest DJ :yeah::yeee:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:54_________________________________________________

Wy tu o Hip Hopie cały dzień , a ja jestem zdania (pewnie tak jak Pucek) , że nie ma to jak zdrowe pierdolnięcie :kox:

np. odcinka APU :decayed:

:kox:

nie ma co, mamy podobne gusta Keżor :>

co do muzyki może i tak , ale nie zapomne Ci tego S6 C5 :tongue4:
Opublikowano

a co dzisiaj temat przewodni muza?

Opublikowano
  • Autor

a co dzisiaj temat przewodni muza?

już pare razy był ten temat w tym wątku poruszany , ale nigdy z rana :shocked::polew:
Opublikowano

ostatnio mi sie ta nuta spodobala

Opublikowano

Dawno nie było tematu laski :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ostatnio mi sie ta nuta spodobala

Technomuł :decayed:

Dawno nie było tematu laski :gwizdanie:

nom ;( to wrzucaj coś :naughty:
Opublikowano

nom ;( to wrzucaj coś :naughty:

Ja nie oglądam takich rzeczy :embarrassed:
Opublikowano

Siema :hi: :hi:

Opublikowano

Kezor wyslij mi ta fotke w ruchu ;p

Opublikowano

:hi:

jak tam Twoje kończyny egon ? :naughty:

Opublikowano

ostatnio mi sie ta nuta spodobala

ale vixa :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 14:24_________________________________________________Keżor, a o S6 C5 to wiesz :gwizdanie:

la hu... :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 14:26_________________________________________________ :polew:

Idzie babcia po trawniku, podchodzi do niej policjant i mówi:

- Proszę pani tu jest tabliczka "nie deptać trawników"

Babcia na to:

- Ja tam ku***a w te wasze napisy nie wierze, na tamtej ławce pisało "ch***j ci w dupe" a siedziałam trzy godziny i nic..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.