Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to czas na żurek :decayed:

smacznego :)

z tytki?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dan Balan :polew:

ewentualnie czika bom :polew: :polew: :polew:

Wuja Dan

:decayed:

hahaha dobreeee

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

Opublikowano

Dan Balan :polew:

ewentualnie czika bom :polew: :polew: :polew:

Wuja Dan

:decayed:

hahaha dobreeee

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

a ja siedzę na głodzie.. :disgust:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:12_________________________________________________ale smacznego smacznego
Opublikowano

no to czas na żurek :decayed:

smacznego :)

z tytki?

nie :)

Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:

Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
:hi:Gregor
Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:

dokładnie można powiedzieć że są porezane :decayed:

Krolu no to jak to Ania ci jeszcze nie zrobiła obiadu?? :shocked:

Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:

dokładnie można powiedzieć że są porezane :decayed:

Krolu no to jak to Ania ci jeszcze nie zrobiła obiadu?? :shocked:

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:

dokładnie można powiedzieć że są porezane :decayed:

Krolu no to jak to Ania ci jeszcze nie zrobiła obiadu?? :shocked:

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

noo ciekawe stwierdzenie

Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:

dokładnie można powiedzieć że są porezane :decayed:

Krolu no to jak to Ania ci jeszcze nie zrobiła obiadu?? :shocked:

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

noo ciekawe stwierdzenie

daje do myślenia :mysli:

Opublikowano

smacznego Stan, ja wcinam gołabki niezawijane :decayed:

To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? :decayed:

to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:

dokładnie można powiedzieć że są porezane :decayed:

Krolu no to jak to Ania ci jeszcze nie zrobiła obiadu?? :shocked:

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

noo ciekawe stwierdzenie

Co masz na myśli? :mysli:

Opublikowano

ależ nic, nic a nic :gwizdanie:

Opublikowano

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

niedała nam tego od czuć w Zatorze :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

ale ładne ma włosy :decayed:

Opublikowano

nie zabrałem jej wczoraj na spota i ma focha na mnie :naughty: - nie wierzyła, ze jadę na egzamin przed spotem :blink: :blink:

Opublikowano

nie zabrałem jej wczoraj na spota i ma focha na mnie :naughty: - nie wierzyła, ze jadę na egzamin przed spotem :blink: :blink:

hehe łymen :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

niedała nam tego od czuć w Zatorze :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

ale ładne ma włosy :decayed:

:> No nie no.

A jajecznicy nie jadłeś??

Opublikowano

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

niedała nam tego od czuć w Zatorze :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

ale ładne ma włosy :decayed:

:> No nie no.

A jajecznicy nie jadłeś??

nie no jajka w sumie dobrze "ubiła" :gwizdanie:
Opublikowano

Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi :)

niedała nam tego od czuć w Zatorze :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

ale ładne ma włosy :decayed:

:> No nie no.

A jajecznicy nie jadłeś??

nie no jajka w sumie dobrze "ubiła" :gwizdanie:

Noo, aż się piana zrobiła

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.