Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noo, aż się piana zrobiła

:kox: :kox: :kox:

i aż ktoś popuścił za okno :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej zmienicie temat ja tu jestem :cool1:

Opublikowano

ej zmienicie temat ja tu jestem :cool1:

A to o czym mamy gadać, że masz fajne kołpaki?

Nie wiedziałem że masz wstręt do jajecznicy...

Opublikowano

Noo, aż się piana zrobiła

:kox: :kox: :kox:

i aż ktoś popuścił za okno :polew: :polew: :polew:

ale bajer :polew:

Opublikowano

Noo, aż się piana zrobiła

:kox: :kox: :kox:

i aż ktoś popuścił za okno :polew: :polew: :polew:

ale bajer :polew:

trzeba mieć gadane :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nooo dobry bajer to połowa sukcesu :naughty:

Opublikowano

4 dychy, trochę mało za to chce :gwizdanie:

ale ja się na takich nie znam, wal do Mirona :wink4:

Opublikowano

4 dychy, trochę mało za to chce :gwizdanie:

ale ja się na takich nie znam, wal do Mirona :wink4:

też mi się wydaje, że coś mało

i taki średni wypas w sumie :gwizdanie:

Miron, Akjam mogą Ci myślę najwięcej pomóc

Opublikowano

No cena bardzo atrakcyjna

Opublikowano

4 dychy, trochę mało za to chce :gwizdanie:

ale ja się na takich nie znam, wal do Mirona :wink4:

do tego golas no i automat :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu, a zrobiłeś foto story dzisiajszego rezania? :naughty:

Opublikowano

silnik :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a skąd wiesz jaki tam jest ? :gwizdanie:
Opublikowano

silnik :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a skąd wiesz jaki tam jest ? :gwizdanie:

no diesel to wiadomo :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w DE 2005 rocznik stoi od 10 tyś eur

z dobrym wypasem to juz 12-13 tys eur :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:50_________________________________________________Adam:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=130584795&pageNumber=1&tabNumber=2

:kox:

Opublikowano

w DE 2005 rocznik stoi od 10 tyś eur

z dobrym wypasem to juz 12-13 tys eur :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:50_________________________________________________Adam:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=130584795&pageNumber=1&tabNumber=2

:kox:

Ładna sztuka ale ta kasa :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:57_________________________________________________Krolu z automatem ma właśnie być bo inaczej żona by nie jeździła
Opublikowano

w DE 2005 rocznik stoi od 10 tyś eur

z dobrym wypasem to juz 12-13 tys eur :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:50_________________________________________________Adam:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=130584795&pageNumber=1&tabNumber=2

:kox:

Ładna sztuka ale ta kasa :gwizdanie:

no tak, ale porównaj sobie te dwa auta, to tak jak laska bez cycków, a lepsza laska z dobrym C :kox:

Opublikowano

Krolu z automatem ma właśnie być bo inaczej żona by nie jeździła

żonie daj ta co masz teraz a sobie spraw b7 w sedanie :evil: albo jaką eSe :evil: :evil: :evil:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.