Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kumpel też sie zastanawia nad B6 lub B7.

Ale za dobre B7 trzeba dać z 50 tys, więc raczej zdecyduje sie na dobrze wyposażone B6 :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajna ale trochę zakręcona nuta :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=2ZKllOr5l-o&feature=related

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:06_________________________________________________coś dla lubiących silikony i ogólnie, kobiety :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=U_1fNOgetlk&feature=related

stare i dobre

Opublikowano

i coś odemnie

Dj Ozi - Juicy Pen

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:13_________________________________________________

szybko się znudzi albo 1.8T albo s4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:14_________________________________________________
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

S4 w b6 są drogie ja bym polecał 1,8T albo 1,9TDI :gwizdanie: sprawdzone bezawaryjne silniki a za 40 k kupisz coś fajnego na wypasie

Opublikowano
:hi: Przesadziliście spamerzy! :gwizdanie: Człowiek chwilę odpoczął po pracy a tu 15 stron nastukane od 12tu godzin! Pls o streszczenie. :wink4:
Opublikowano

W turbo szlak by mnie trafiał z tym chłodzeniem turbiny

Opublikowano

W turbo szlak by mnie trafiał z tym chłodzeniem turbiny

no to w takim wypadku 3.0 V6 :cool1:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:17_________________________________________________2.0 to kiszka..
Opublikowano

:hi: Przesadziliście spamerzy! :gwizdanie: Człowiek chwilę odpoczął po pracy a tu 15 stron nastukane od 12tu godzin! Pls o streszczenie. :wink4:

cipki, silikon, coś tam o b6 i b7 i dalej cycki laski muzyka :wink4:

Opublikowano

:hi: Przesadziliście spamerzy! :gwizdanie: Człowiek chwilę odpoczął po pracy a tu 15 stron nastukane od 12tu godzin! Pls o streszczenie. :wink4:

cipki, silikon, coś tam o b6 i b7 i dalej cycki laski muzyka :wink4:

Dobry bit! :good:

Hm... Co do spamu to standardowo choć chyba nie było nic ostatnio o B6 czy B7... :naughty:

Opublikowano
:hi: Wcinam tortille ale nie z maka tylko własnej roboty :naughty:
Opublikowano

Adam, napisz jakie chcesz konkretnie auto i do jakiej kasy.

Poprosze kumpla żeby czegoś poszukał w DE

obecnie ma do sprzedania:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1078116362

Opublikowano

obiad wszamany :) Teraz łóżeczko i meczyk :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siema ciuliki , ja wam chyba klawiatury pokonfiskuje :decayed:

ale nadrobiłem :kox: niektóre wałki fajne co wrzuciliście :good:

Opublikowano

siema ciuliki , ja wam chyba klawiatury pokonfiskuje :decayed:

ale nadrobiłem :kox: niektóre wałki fajne co wrzuciliście :good:

jesteś bardzo dzielny :wink4:

Opublikowano

siema ciuliki , ja wam chyba klawiatury pokonfiskuje :decayed:

ale nadrobiłem :kox: niektóre wałki fajne co wrzuciliście :good:

To mi będziesz musiał cały komputer zabrać :decayed:
Opublikowano

siema ciuliki , ja wam chyba klawiatury pokonfiskuje :decayed:

ale nadrobiłem :kox: niektóre wałki fajne co wrzuciliście :good:

nie kłam przecież pisałeś mi żebym ci streścił na PW :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:47_________________________________________________moja klawaitura waży dobre 10kg :decayed: jak nie z 15kg :decayed: nie czysszczona od nowości :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:48_________________________________________________zmykam będę później :wink4:
Opublikowano
  • Autor

siema ciuliki , ja wam chyba klawiatury pokonfiskuje :decayed:

ale nadrobiłem :kox: niektóre wałki fajne co wrzuciliście :good:

To mi będziesz musiał cały komputer zabrać :decayed:

żadne problem :decayed:

ja też spadam , ide sie po(w)spinać :evil2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.