Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Myślisz, że jutro ESP pojedzie do domu?

tak :)

obstawiam wynik 3:2 dla Portugalii :wink4:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________

żebyśmy się nie skompromitowali na tych mistrzostwach już za dwa lata!

bedzie kompromitacja na calego....

jestem tego samego zdania :disgust:

nie mowiac juz o organizacji najbardziej bedzie mi wstyd po meczu na otwarcie mistrzostw ;(

jedyny plus to taki, ze Polska nie pojedzie z tych mistrzostw pierwsza do domu :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedyny plus to taki, ze Polska nie pojedzie z tych mistrzostw pierwsza do domu :>

jeśli się wogóle odbęda u nas :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Myślisz, że jutro ESP pojedzie do domu?

tak :)

obstawiam wynik 3:2 dla Portugalii :wink4:

Aż tak? :mysli: Wiesz ile taki wynik jest płatny? 1:32 :kox: :kox: Stawiasz 100 masz 3200... :kox: :kox:

żebyśmy się nie skompromitowali na tych mistrzostwach już za dwa lata!

bedzie kompromitacja na calego....

jestem tego samego zdania :disgust:

nie mowiac juz o organizacji najbardziej bedzie mi wstyd po meczu na otwarcie mistrzostw ;(

jedyny plus to taki, ze Polska nie pojedzie z tych mistrzostw pierwsza do domu :>

Będą jak zawsze 3 mecze... Otwarcia, o wszystko, o honor... :kox: :kox:
Opublikowano

Jedzie z nimi brazylia jak z furą gów*a :wink4:

Opublikowano

siema kibice :hi:

Opublikowano

Jedzie z nimi brazylia jak z furą gów*a :wink4:

:naughty:

siema kibice :hi:

:siema:
Opublikowano

siema kibice :hi:

hehe Zidannn

Będą jak zawsze 3 mecze... Otwarcia, o wszystko, o honor... :kox: :kox:

standard :polew: :polew: :polew: chyba że Listkiewicz pochyta mecza :polew: :polew:
Opublikowano

siema kibice :hi:

hehe Zidannn

Będą jak zawsze 3 mecze... Otwarcia, o wszystko, o honor... :kox: :kox:

standard :polew: :polew: :polew: chyba że Listkiewicz pochyta mecza :polew: :polew:

Wyskoczy w stroju Krakowskim... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema kibice :hi:

hehe Zidannn

:gwizdanie: wuwuzela :naughty:
Opublikowano

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: wuwuzela :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 22:12_________________________________________________

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

remis remis :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

Argentyna/Hiszpania-Holandia :kox:
Opublikowano

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

musiałbym zobaczyć "drabinkę" :mysli:

Opublikowano

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

Argentyna/Hiszpania-Holandia :kox:

no to ja prawie podobnie :>

Niemcy-Holandia

licze ze niemcy wygraja z Argentyna :decayed:

Opublikowano

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

Argentyna/Hiszpania-Holandia :kox:

no to ja prawie podobnie :>

Niemcy-Holandia

licze ze niemcy wygraja z Argentyna :decayed:

nie lubię nazistów, ale po pierwszym meczu pomyślałem, że zajdą daleko :wallbash:

Opublikowano

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

Argentyna/Hiszpania-Holandia :kox:

no to ja prawie podobnie :>

Niemcy-Holandia

licze ze niemcy wygraja z Argentyna :decayed:

:bicz3: nie ma mowy !! nawet nie pisz takich rzeczy :)

Opublikowano

musiałbym zobaczyć "drabinkę" :mysli:

drabinkadosiadania141.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
żebyśmy się nie skompromitowali na tych mistrzostwach już za dwa lata!

bedzie kompromitacja na calego....

no co ty na pewno wejdziemy do historii...

pierwszy mecz otwarcia w którym przegra gospodarz :kox: :kox:

Opublikowano

panowie, a jaki final obstawiacie :?: :naughty:

Argentyna/Hiszpania-Holandia :kox:

no to ja prawie podobnie :>

Niemcy-Holandia

licze ze niemcy wygraja z Argentyna :decayed:

:bicz3: nie ma mowy !! nawet nie pisz takich rzeczy :)

:good: :good:

musiałbym zobaczyć "drabinkę" :mysli:

drabinkadosiadania141.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 22:21_________________________________________________I znowu wszedł wyniczek... :kox: :kox: :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.