Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

było coś ciekawego wczoraj na spocie? :cool1:

czy lipa jak zawsze :decayed:

Nic ciekawego poza tym, że Max pozwolił sobie na dwie kiełbaski! :shocked::wink4:

już niedługo HYMN SPOTÓW KATOWICKICH :kox:

Peja "Pozwól życ"(Na Serio)

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba o to ci chodziło

Gruba Impra z Rysiem 2 feat. Gandi Ganda & Kobra Peja Na Serio 2009 - TEKST

:decayed:

tak jest teraz :kox: :kox: :kox:

a to co wkleiłem to tak będzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 14:52

czyżbyś był czarnowidzem :naughty:

tak to jest najpierw koledzy i delikatne gryle a później będziemy się pod budką z piwem spotykać

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: i będziemy już tylko patrzeć na A4-ki :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale wizje... W takim razie to był mój ostatni spot z Wami... :cool1:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:Akjam
Opublikowano

:hi:Akjam

Cze! :hi: Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie:
Opublikowano

Yo yo yo :yeah:

Obiad wszamany :przebiegly: Teraz wyrko i TV :gwizdanie: + :JC_fan:

Opublikowano

:hi:Akjam

Cze! :hi: Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie:

no dziś nie :>

Yo yo yo :yeah:

Obiad wszamany :przebiegly: Teraz wyrko i TV :gwizdanie: + :JC_fan:

yo yo tak jak piszesz TV i wyrko :good:

Opublikowano

:hi:Akjam

Cze! :hi: Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie:

no dziś nie :>

Yo yo yo :yeah:

Obiad wszamany :przebiegly: Teraz wyrko i TV :gwizdanie: + :JC_fan:

yo yo tak jak piszesz TV i wyrko :good:

lenie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:Akjam

Cze! :hi: Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie:

no dziś nie :>

Yo yo yo :yeah:

Obiad wszamany :przebiegly: Teraz wyrko i TV :gwizdanie: + :JC_fan:

yo yo tak jak piszesz TV i wyrko :good:

lenie :gwizdanie:

ale później idę na rower :naughty:

Opublikowano

:hi:Akjam

Cze! :hi: Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie:

no dziś nie :>

Yo yo yo :yeah:

Obiad wszamany :przebiegly: Teraz wyrko i TV :gwizdanie: + :JC_fan:

yo yo tak jak piszesz TV i wyrko :good:

lenie :gwizdanie:

ale później idę na rower :naughty:

A ja na spota do B-B :gwizdanie:

Opublikowano

szczęść :hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:07_________________________________________________

:hi:Akjam

Cze! :hi: Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie:

no dziś nie :>

Yo yo yo :yeah:

Obiad wszamany :przebiegly: Teraz wyrko i TV :gwizdanie: + :JC_fan:

yo yo tak jak piszesz TV i wyrko :good:

lenie :gwizdanie:

ale później idę na rower :naughty:

A ja na spota do B-B :gwizdanie:

ale ty jesteś dwulicowy... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

OKO , ja czekam jeszcze na płytke :przebiegly:

a w ogóle to dziś ostatni :naughty: przez następne 3 dni będe kasiasty :polew: :polew:

Opublikowano

szczęść :hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:07_________________________________________________

:hi:Akjam

Cze! :hi: Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie:

no dziś nie :>

Yo yo yo :yeah:

Obiad wszamany :przebiegly: Teraz wyrko i TV :gwizdanie: + :JC_fan:

yo yo tak jak piszesz TV i wyrko :good:

lenie :gwizdanie:

ale później idę na rower :naughty:

A ja na spota do B-B :gwizdanie:

ale ty jesteś dwulicowy... :thumbdown:

:bicz2::baseball:

Opublikowano
  • Autor

Pucek , :jerk:

Opublikowano

niezły motyw z wyprowadzeniem tego filtra strożkowego :) (2:22s)

Opublikowano
  • Autor

niezły motyw z wyprowadzeniem tego filtra strożkowego :) (2:22s)

prawie jak u Kędziora :kox:
Opublikowano

niezły motyw z wyprowadzeniem tego filtra strożkowego :) (2:22s)

hehe przypomina trochę naszą emotkę :kox:

Opublikowano

Jak tam panowie dziś ani spota ani meczyka nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:58_________________________________________________Wieczorek z żonką przy winku

Opublikowano

niezły motyw z wyprowadzeniem tego filtra strożkowego :) (2:22s)

prawie jak u Kędziora :kox:

:polew: :polew: :polew: nom prawie prawie :polew: :polew: :polew:

fajna nuta :dance2:

Adam wino?? :sick3:

:polew:

pytałeś o to moje siedzenie tapicera?

Opublikowano

:hi: orientuje sie ktoś ile kosztuje łożysko przedniego koła i czy ciężko to wymienić??

bo przy napier.. w śrube musiałem coś uszkodzić chyba bo huczy :disgust:

Ja wymieniałem nie dawno i za łożysko SKF płaciłem 130zł + wymiana 100zł i samemu tego raczej nie zrobisz :confused4:

zrobi :gwizdanie: ja wymienialem z ojcem i bez prasy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: orientuje sie ktoś ile kosztuje łożysko przedniego koła i czy ciężko to wymienić??

bo przy napier.. w śrube musiałem coś uszkodzić chyba bo huczy :disgust:

Ja wymieniałem nie dawno i za łożysko SKF płaciłem 130zł + wymiana 100zł i samemu tego raczej nie zrobisz :confused4:

zrobi :gwizdanie: ja wymienialem z ojcem i bez prasy :gwizdanie:

nogą żeś wyciskał :naughty:
Opublikowano

:hi: orientuje sie ktoś ile kosztuje łożysko przedniego koła i czy ciężko to wymienić??

bo przy napier.. w śrube musiałem coś uszkodzić chyba bo huczy :disgust:

Ja wymieniałem nie dawno i za łożysko SKF płaciłem 130zł + wymiana 100zł i samemu tego raczej nie zrobisz :confused4:

zrobi :gwizdanie: ja wymienialem z ojcem i bez prasy :gwizdanie:

nogą żeś wyciskał :naughty:

skad wiedziales :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.