Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę w kimę :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę w kimę :hi:

i specjalnie musiałeś tu przyjść i o tym napisać ?? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

idę w kimę :hi:

i specjalnie musiałeś tu przyjść i o tym napisać ?? :polew: :polew: :polew:

no myślałem że Cię tu nie ma :tongue4: ale to jest tak:kędzior jest niedostępny - błąd on nigdy nie jest niedostępny :decayed:

Opublikowano

idę w kimę :hi:

i specjalnie musiałeś tu przyjść i o tym napisać ?? :polew: :polew: :polew:

no myślałem że Cię tu nie ma :tongue4: ale to jest tak:kędzior jest niedostępny - błąd on nigdy nie jest niedostępny :decayed:

ja zawsze czuwam :decayed: wkońcu Fugo mi płaci gruba kase żebym tu przesiadywał :tongue4:

Miszka a ty jak piszesz się na sobote? :decayed:

Opublikowano

zobaczę bo idę na urodziny do Kasi i jeszcze nie wiem czy w PT czy w SO bo moja mi nic nie mowila jeszcze will C ale myślę że tak......A O CO CHODZI ? :polew:

Opublikowano

zobaczę bo idę na urodziny do Kasi i jeszcze nie wiem czy w PT czy w SO bo moja mi nic nie mowila jeszcze will C ale myślę że tak......A O CO CHODZI ? :polew:

dowiesz się z czasem :tongue4::szukaj::polew:

ale blondiiii

Opublikowano

zzzzzzzzzzdupiam :hi:

Opublikowano

też zmykam bajoo :hi:

Opublikowano
:hi: Też może się drzemnę. :wink4:
Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:
Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

jak nie ? ja muszę jeść cały czas bo mi ciągle masa leci... :naughty:
Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

Poleciał na batona energetycznego z dużą zawartością białka HMB i Creatyny... :kox:

Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

jak nie ? ja muszę jeść cały czas bo mi ciągle masa leci... :naughty:

Ta leci ale gdzie? :polew: :polew: :polew:

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

Poleciał na batona energetycznego z dużą zawartością białka HMB i Creatyny... :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

jak nie ? ja muszę jeść cały czas bo mi ciągle masa leci... :naughty:

:laghing2: :laghing2: ....... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja powróciłem po ciężkim boju dzisiaj ale nic nie nie pykło dziś :wallbash:

Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

jak nie ? ja muszę jeść cały czas bo mi ciągle masa leci... :naughty:

Ta leci ale gdzie? :polew: :polew: :polew:

w piz*u... :confused4:
Opublikowano

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

jak nie ? ja muszę jeść cały czas bo mi ciągle masa leci... :naughty:

Ta leci ale gdzie? :polew: :polew: :polew:

w piz*u... :confused4:

Jak są spadki :) to znaczy że złą diete prowadzisz :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

siemka dziewczyny :hahaha:

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

jak nie ? ja muszę jeść cały czas bo mi ciągle masa leci... :naughty:

Ta leci ale gdzie? :polew: :polew: :polew:

w piz*u... :confused4:

Jak są spadki :) to znaczy że złą diete prowadzisz :kwasny:

nom :decayed: polecam MEGA MASS 4000 :paker::kox: :>
Opublikowano

siemka dziewczyny :hahaha:

a ja idę coś zjeść :cool1:

O tej porze?! :shocked: Koksy nie jedzą o tej porze! :polew: :polew:

jak nie ? ja muszę jeść cały czas bo mi ciągle masa leci... :naughty:

Ta leci ale gdzie? :polew: :polew: :polew:

w piz*u... :confused4:

Jak są spadki :) to znaczy że złą diete prowadzisz :kwasny:

nom :decayed: polecam MEGA MASS 4000 :paker::kox: :>

:hi: siema koksie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.