Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja tu ponoć jestem koks, a te nazwy pierwszy raz na oczy widze :shocked::polew:

a w ogóle to Adrenalinoooo , mam dla Ciebie to co skleciłem na paparacie z zatoru na pendrajwje , ale od dwóch spotów jakoś nie ma komu tego dać :gwizdanie: albo ja zapominam :decayed:

to przy okazji :good:

a ja od Zatoru siedzę nad filmidłem i już/dopiero mam 1 min 48 :disgust:

z tym co ja mam to spokojnie dobijesz do 1:50 :decayed:

to za wiele tego nie masz :decayed:

kobiecie zawsze mało... :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja tu ponoć jestem koks, a te nazwy pierwszy raz na oczy widze :shocked::polew:

a w ogóle to Adrenalinoooo , mam dla Ciebie to co skleciłem na paparacie z zatoru na pendrajwje , ale od dwóch spotów jakoś nie ma komu tego dać :gwizdanie: albo ja zapominam :decayed:

to przy okazji :good:

a ja od Zatoru siedzę nad filmidłem i już/dopiero mam 1 min 48 :disgust:

z tym co ja mam to spokojnie dobijesz do 1:50 :decayed:

to za wiele tego nie masz :decayed:

kobiecie zawsze mało... :polew:

niekiedy nie jest istotne czy mało, ważne żeby powaliło na kolana :kox:

Opublikowano

więc się trzymaj co byś nie spadła :decayed:

Opublikowano

taki dobry materiał macie? :blink:

Opublikowano

taki dobry materiał macie? :blink:

to zależy o jaki materiał ci chodzi :tongue4:
Opublikowano

taki dobry materiał macie? :blink:

to zależy o jaki materiał ci chodzi :tongue4:

o filmowy debilcze :doh1:

Opublikowano

taki dobry materiał macie? :blink:

to zależy o jaki materiał ci chodzi :tongue4:

o filmowy debilcze :doh1:

Fugo bo Basia się wyzywaaaaaaaa

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

buheeheheh to ześ doj**ał :polew:
Opublikowano

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:46_________________________________________________TVN 7 Przybylska i Bujakiewicz :jerk:

Opublikowano

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

buheeheheh to ześ doj**ał :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja wolę to :

Z reguły wybierając prezydenta wybieramy też pierwszą damę, która jest jego prawą ręką....

Musimy uważać żeby nie wybrać prezydenta, którego prawa ręka jest jego pierwszą damą ...

a jak już jesteśmy przy weekendzie.. to jakiś spiż w piątek ? :kox: :kox:

Opublikowano

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:46_________________________________________________TVN 7 Przybylska i Bujakiewicz :jerk:

ogladam jest :kox: :kox: :kox: fajne dupeczki :decayed: i wesolutkie :wink4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:53_________________________________________________a co wkońcu z sobotą ?? :naughty:
Opublikowano

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:46_________________________________________________TVN 7 Przybylska i Bujakiewicz :jerk:

ogladam jest :kox: :kox: :kox: fajne dupeczki :decayed: i wesolutkie :wink4:

nooo :naughty: hihih hahaha można z nimi pogadać :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________

Pamiętajcie Głosujcie tak aby pierwsza dama nie robiła do kuwety

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:46_________________________________________________TVN 7 Przybylska i Bujakiewicz :jerk:

ogladam jest :kox: :kox: :kox: fajne dupeczki :decayed: i wesolutkie :wink4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:53_________________________________________________a co wkońcu z sobotą ?? :naughty:

pytasz ogólnie czy mnie :mysli:

Opublikowano

No pogoria chyba bo ma być ładnie :kox:

Opublikowano

nooo :naughty: hihih hahaha można z nimi pogadać :polew:

z przyjemnością oj z przyjemnością :naughty::kox: :kox: :kox:

nie ciebie tylko wszystkich pytam

Opublikowano
  • Autor

ja w sobote ide na dni otwarte WST :gwizdanie: ale to pojde rano i w południe moge Cisnąć nad wode :wink4:

co do spiża to nie wiem , kurde , nie bardzo mam kase na imprezy :gwizdanie: a w niedziele kamień i pewnie będe se chciał skoczyć znowu :kox::naughty:

przybylska jest dla mnie w top 3 :slina:

Opublikowano

No pogoria chyba bo ma być ładnie :kox:

no pogoria bankowo :kox: tylko jakieś szczegóły może byśmy ustalili?? :mysli:

chyba najlepszy wkręt jaki zrobili w mamy cie, wogóle lubie je :gwizdanie:

Opublikowano

Jak zwykle będzie wszystko na ostatnią chwilę :gwizdanie:

ja w sobote ide na dni otwarte WST :gwizdanie: ale to pojde rano i w południe moge Cisnąć nad wode :wink4:

co do spiża to nie wiem , kurde , nie bardzo mam kase na imprezy :gwizdanie: a w niedziele kamień i pewnie będe se chciał skoczyć znowu :kox::naughty:

przybylska jest dla mnie w top 3 :slina:

Co to jest to WST :mysli:
Opublikowano

Jak zwykle będzie wszystko na ostatnią chwilę :gwizdanie:

ja w sobote ide na dni otwarte WST :gwizdanie: ale to pojde rano i w południe moge Cisnąć nad wode :wink4:

co do spiża to nie wiem , kurde , nie bardzo mam kase na imprezy :gwizdanie: a w niedziele kamień i pewnie będe se chciał skoczyć znowu :kox::naughty:

przybylska jest dla mnie w top 3 :slina:

Co to jest to WST :mysli:

WST Wiejska Szkoła Tuningu :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.