Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bujakiewicz jest super laska takie właśnie lubie :kox: w to mi graj hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Co to jest to WST :mysli:

Warsztat Super Tuningu :polew: :polew:

http://www.wst.com.pl/ :wink4:

Opublikowano

Co to jest to WST :mysli:

wystarczy poszukać w google

WST - Warszawskie Seminarium Teologiczne

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

WST Wiejska Szkoła Tuningu :polew:

Twoja wersja lepsza :polew:
Opublikowano

Co to jest to WST :mysli:

Warsztat Super Tuningu :polew: :polew:

http://www.wst.com.pl/ :wink4:

Takie bzdury :sick3:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 15:05_________________________________________________

WST Wiejska Szkoła Tuningu :polew:

Twoja wersja lepsza :polew:

Czyli to co Miszka lubi :decayed:
Opublikowano

Co to jest to WST :mysli:

Warsztat Super Tuningu :polew: :polew:

http://www.wst.com.pl/ :wink4:

:good:

może też się zapiszę na tą reżyserię :kox:

Opublikowano

WST :banan2:

Kędzior fajne dziewczynki roześmiane jajcary :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś jakieś info o tym kamieniu niedzielnym ? i w ogóle to kto jedzie ? i o kerej ? :przebiegly:

Opublikowano

ma ktoś jakieś info o tym kamieniu niedzielnym ? i w ogóle to kto jedzie ? i o kerej ? :przebiegly:

Nie mam kasy na wstęp bo bym pojechał a tak lipa :thumbdown:
Opublikowano

Kędzior fajne dziewczynki roześmiane jajcary :naughty:

nom gorące usta dwa :decayed:

Diman i Gregor coś mówili żeby wynająć domek na pogorii więc w niedziele może być ciężko... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior fajne dziewczynki roześmiane jajcary :naughty:

nom gorące usta dwa :decayed:

Diman i Gregor coś mówili żeby wynająć domek na pogorii więc w niedziele może być ciężko... :polew: :polew: :polew:

Tobie nie będzie ciężko bo robisz za kierowcę :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ma ktoś jakieś info o tym kamieniu niedzielnym ? i w ogóle to kto jedzie ? i o kerej ? :przebiegly:

Nie mam kasy na wstęp bo bym pojechał a tak lipa :thumbdown:

bilet wstępu 20zł :chytry: coś ciulasz :przebiegly:
Opublikowano

co do płacenia to pasażerowie 200m przed wjazdem wsiadają do bagażnika i masz po kosztach...ja raczej nie jadę no chyba, że z kimś ale znając życie nikt albo mało kto pojedzie(no przynajmniej z Kato)

Opublikowano

ma ktoś jakieś info o tym kamieniu niedzielnym ? i w ogóle to kto jedzie ? i o kerej ? :przebiegly:

Nie mam kasy na wstęp bo bym pojechał a tak lipa :thumbdown:

bilet wstępu 20zł :chytry: coś ciulasz :przebiegly:

Tak od osoby czyli 50zł praktycznie. Albo tak jak wtedy gość do mnie 35zł od osoby a ja do niego cooooooo :shocked::polew:
Opublikowano
  • Autor

ma ktoś mazde pożyczyć ?

Wjazd: dla Mazd 10 zł, dla innych aut 20 zł

:decayed:

Opublikowano

ma ktoś mazde pożyczyć ?

Wjazd: dla Mazd 10 zł, dla innych aut 20 zł

:decayed:

się ureza znaczek :polew:

Opublikowano

Spadam na robotę :hi:

Opublikowano

Spadam na robotę :hi:

ja też mykam :hi:

Opublikowano
  • Autor

co do płacenia to pasażerowie 200m przed wjazdem wsiadają do bagażnika i masz po kosztach...ja raczej nie jadę no chyba, że z kimś ale znając życie nikt albo mało kto pojedzie(no przynajmniej z Kato)

ja moge po Ciebie podskoczyć :decayed: chce zobaczyć jak sie wdupiasz do bagażnika :naughty:

hmmmm, może se auto skręce na maxa :gwizdanie: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.