Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemano

no i co do tej soboty to moze by juz jakies konkrety omowic bo potem to rzeczywiscie na szybko wszystko zalatwione bedzie

ja moge jechac nawet na noc tak jak pisalem

:mysli:

no co taki zdziwiony jest propozycja zeby na pogorie jechac i zostac tam na noc jakis namiot albo domek zeby mozna by sie napic jakiegos alko :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemano

no i co do tej soboty to moze by juz jakies konkrety omowic bo potem to rzeczywiscie na szybko wszystko zalatwione bedzie

ja moge jechac nawet na noc tak jak pisalem

no ustalcie coś... kuźwa... :wallbash:
Opublikowano

jeżeli byśmy tam domek chcieli wynająć no to jutro trzeba tam dzwonić...

Opublikowano

jeżeli byśmy tam domek chcieli wynająć no to jutro trzeba tam dzwonić...

to zadzwoń z rana i zapytaj czy sa w ogole wolne :gwizdanie:
Opublikowano

jeżeli byśmy tam domek chcieli wynająć no to jutro trzeba tam dzwonić...

to zadzwoń z rana i zapytaj czy sa w ogole wolne :gwizdanie:

hehe myślisz że o 5 rano ktoś odbierze?? :polew:
Opublikowano

jeżeli byśmy tam domek chcieli wynająć no to jutro trzeba tam dzwonić...

to zadzwoń z rana i zapytaj czy sa w ogole wolne :gwizdanie:

hehe myślisz że o 5 rano ktoś odbierze?? :polew:

to daj mi numer ja zadzownie
Opublikowano

:hi: siemano

no i co do tej soboty to moze by juz jakies konkrety omowic bo potem to rzeczywiscie na szybko wszystko zalatwione bedzie

ja moge jechac nawet na noc tak jak pisalem

proponuję założenie nowego wątku :naughty: Letnie Weekedny Klubowe :kox:

Opublikowano

zaraz się poszuka nr

Opublikowano

:hi: siemano

no i co do tej soboty to moze by juz jakies konkrety omowic bo potem to rzeczywiscie na szybko wszystko zalatwione bedzie

ja moge jechac nawet na noc tak jak pisalem

proponuję założenie nowego wątku :naughty: Letnie Weekedny Klubowe :kox:

a mało masz wątków do spamowania :kox:
Opublikowano

żuber psyyt

Opublikowano

żuber psyyt

kropla beskidu pssyt
Opublikowano

żuber psyyt

kropla beskidu pssyt

sok pomarańczowy psssyt :wink4:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: co za jelop

Opublikowano

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: co za jelop

[/iquote]

ło curwa :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 20:18_________________________________________________Panowie, w sobotę pracuję, więc jak ktoś chce tankować to zapraszam :)

Opublikowano

co kasy ci brak że zapraszasz na tankowanie? :tongue4:

Opublikowano

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: co za jelop

[/iquote]

ło curwa :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 20:18_________________________________________________Panowie, w sobotę pracuję, więc jak ktoś chce tankować to zapraszam :)

Tankować ? Ale w sensie.... :drunk: :beer1: bo teraz już nie wiem pogubiłem się :polew:

Stanley a co to dokładnie za paliwo ?

Opublikowano

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: co za jelop

[/iquote]

ło curwa :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 20:18_________________________________________________Panowie, w sobotę pracuję, więc jak ktoś chce tankować to zapraszam :)

Tankować ? Ale w sensie.... :drunk: :beer1: bo teraz już nie wiem pogubiłem się :polew:

Stanley a co to dokładnie za paliwo ?

:ON::kox:
Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.