Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahh... Miszka :gwizdanie:

Zaraz meczyk :jerk:

czyli widzę, że biceps i triceps będziesz ćwiczył :wink4:

nop meczyk :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: panowie i pani

Holandia :!: Holandia :!: :>

Opublikowano

k**wa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jaka Holandia Arek ?

Brazylia :banan::banan1::banan2::szukaj:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:09_________________________________________________Gol ! ! !

Opublikowano

coś czuje że holandia dostanie niezłe baty :confused4:

Opublikowano

ja jestem optymista i wierze w holendrow :gwizdanie:

Opublikowano

coś czuje że holandia dostanie niezłe baty :confused4:

no jedzie Brazylia z tymi Holendrami :naughty: [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________piękna piłka :naughty: coś czuję , że w drugiej połowie będzie :piroman: i possał bym coś

Opublikowano

potem t. potem spot potem spiż a potem

dni otwarte WST, potem woda , potem siata , potem barki i triceps :polew: , potem spać i potem kamień :evil:

Czyli jedziesz do kamienia ??? Pany kto do hu... jeszcze jedzie bo cisza w tym temacie....

Bierzemy Grilla???[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:53_________________________________________________

coś czuje że holandia dostanie niezłe baty :confused4:

no jedzie Brazylia z tymi Holendrami :naughty: [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________piękna piłka :naughty: coś czuję , że w drugiej połowie będzie :piroman: i possał bym coś

Ty Gieju nie szukaj chętnego na forum żeby mu possac.... wstyd naprawde...

Opublikowano

potem t. potem spot potem spiż a potem

dni otwarte WST, potem woda , potem siata , potem barki i triceps :polew: , potem spać i potem kamień :evil:

Czyli jedziesz do kamienia ??? Pany kto do hu... jeszcze jedzie bo cisza w tym temacie....

Bierzemy Grilla???[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:53_________________________________________________

coś czuje że holandia dostanie niezłe baty :confused4:

no jedzie Brazylia z tymi Holendrami :naughty: [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________piękna piłka :naughty: coś czuję , że w drugiej połowie będzie :piroman: i possał bym coś

Ty Gieju nie szukaj chętnego na forum żeby mu possac.... wstyd naprawde...

zrób se tak :strzal:

ja raczej do Kamienia nie cisnę zależy jak się będę czuł po urodzinach, co do jutra też jeszcze nie wiem

Opublikowano

potem t. potem spot potem spiż a potem

dni otwarte WST, potem woda , potem siata , potem barki i triceps :polew: , potem spać i potem kamień :evil:

Czyli jedziesz do kamienia ??? Pany kto do hu... jeszcze jedzie bo cisza w tym temacie....

Bierzemy Grilla???[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:53_________________________________________________

coś czuje że holandia dostanie niezłe baty :confused4:

no jedzie Brazylia z tymi Holendrami :naughty: [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________piękna piłka :naughty: coś czuję , że w drugiej połowie będzie :piroman: i possał bym coś

Ty Gieju nie szukaj chętnego na forum żeby mu possac.... wstyd naprawde...

zrób se tak :strzal:

ja raczej do Kamienia nie cisnę zależy jak się będę czuł po urodzinach, co do jutra też jeszcze nie wiem

Szkoda szkoda... :confused4:

Opublikowano

Holandia :buhaha::thumbup:

Opublikowano

Holandia :buhaha::thumbup:

Wyluzujcie z tym piłkarskim syfem.... :kox:

Opublikowano

Holandia :buhaha::thumbup:

Wyluzujcie z tym piłkarskim syfem.... :kox:

ty jesteś syf :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

POLSKA gola!! POLSKA GOLA!! :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 17:18_________________________________________________idę zrobić obiad :decayed:

Opublikowano

k**wa 2:1 :thumbdown::sick3:

Opublikowano

ku***a 2:1 :thumbdown::sick3:

:polew:

HOLANDIA :banan::banan2: :oklaski:

BRAZYLIA dostaje po :bicz3: i jeszcze czerwona kartka :polew:

Opublikowano
:thumbdown:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 17:50_________________________________________________katastrofa :thumbdown:
Opublikowano

jeszcze tylko Argentyna musi szwabów odesłać do domu :)

Opublikowano

całe paluchy pogryzione taki mecz :naughty::polew:

idę dla relaksu na rower i później drugi meczyk może chociaż Urugwaj pociągnie Amer. Pd :kox:

Opublikowano

joł joł

Opublikowano

joł joł

joł joł :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.