Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i possał bym coś

:mysli::sick3: :sick3: :sick3:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś czuje że holandia dostanie niezłe baty :confused4:

no jedzie Brazylia z tymi Holendrami :naughty: [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________piękna piłka :naughty: coś czuję , że w drugiej połowie będzie :piroman: i possał bym coś

:wtf:

krolu jebie ci się we łbie ? jak chcesz ssać to ssij, a nie dopisujesz jakieś głupie posty do moich....moderator k**wa jego w dupe mać :sick3:

Opublikowano

coś czuje że holandia dostanie niezłe baty :confused4:

no jedzie Brazylia z tymi Holendrami :naughty: [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________piękna piłka :naughty: coś czuję , że w drugiej połowie będzie :piroman: i possał bym coś

:wtf:

krolu jebie ci się we łbie ? jak chcesz ssać to ssij, a nie dopisujesz jakieś głupie posty do moich....moderator ku***a jego w dupe mać :sick3:

to było tylko raz i to kędzior mnie namawiał - to on jest ten zły :decayed: juz nie będę ... :embarrassed: :embarrassed:
Opublikowano

i to kędzior mnie namawiał - to on jest ten zły :decayed:

:blink: :blink: że niby co????

Krolu tylko zostałeś modem i już takie rzeczy robisz ludziom dopisujesz niewiadomo co i innych jeszcze w to niby wkręcasz... bez komentarza :wallbash:

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

siema :hi: :hi: :hi:

jak tam Kędzior " motórzysta " :kox: :kox:

Opublikowano

siema :hi: :hi: :hi:

jak tam Kędzior " motórzysta " :kox: :kox:

chyba rowerzysta :tongue4: uczę się pilnie :decayed:

te laski :kox::naughty: fajne c*p... tzn fajne dziewczyny :gwizdanie: :boobs::slina:

Opublikowano

jeszcze tylko Argentyna musi szwabów odesłać do domu :)

o nie nie nic z tego nie może tak być bo Niemcy wygrywają mistrzostwa :kox:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 20:10_________________________________________________

siema :hi: :hi: :hi:

jak tam Kędzior " motórzysta " :kox: :kox:

chyba rowerzysta :tongue4: uczę się pilnie :decayed:

te laski :kox::naughty: fajne c*p... tzn fajne dziewczyny :gwizdanie: :boobs::slina:

że co takiego? :>

Opublikowano

że co takiego? :>

nic nic :boobs: :boobs: :boobs:
Opublikowano

pssssyt Lech :decayed:

Opublikowano
:hi: robota skończona ale myślałem że pójdzie szybciej :gwizdanie:
Opublikowano

bry wieczorem

mecz był za***isty :decayed: :decayed:

:afro: :dance:Holland Hope

_________________________

siema :hi: :hi: :hi:

jak tam Kędzior " motórzysta " :kox: :kox:

chyba rowerzysta :tongue4: uczę się pilnie :decayed:

te laski :kox::naughty: fajne c*p... tzn fajne dziewczyny :gwizdanie: :boobs::slina:

hehehe dołącz do Lang Teamu :kox:

Opublikowano

jeszcze tylko Argentyna musi szwabów odesłać do domu :)

o nie nie nic z tego nie może tak być bo Niemcy wygrywają mistrzostwa :kox:

chyba te następne :gwizdanie: Ale nie te mistrzostwa :kox:

Opublikowano

co oni z tym rasizmem.... :mysli: jeba**ne murzyny :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 20:32_________________________________________________Urugwaj pojedzie z nigrami :decayed:

Opublikowano

jeszcze tylko Argentyna musi szwabów odesłać do domu :)

o nie nie nic z tego nie może tak być bo Niemcy wygrywają mistrzostwa :kox:

chyba te następne :gwizdanie: Ale nie te mistrzostwa :kox:

ja czuję żę finał będzie Europejski :naughty:

Opublikowano

co oni z tym rasizmem.... :mysli: jeba**ne murzyny :decayed:

GHANA GHANA do bojuuuu

goń antylopę goń goń goń :decayed: :decayed: :decayed::good:

Opublikowano

idę na meczyk :naughty:

Opublikowano

idę na meczyk :naughty:

nie uchlaj się za bardzo :decayed::tongue4:
Opublikowano

:good::polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.