Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

ja od jutra na dwa baty :naughty: zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie :ad:

To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam :wallbash:

ja tez sie rozgladam :decayed:

Ja to najchętniej bym jaką firmę otworzył ale nie mam kasy na początek ;(
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

ja od jutra na dwa baty :naughty: zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie :ad:

To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam :wallbash:

ja tez sie rozgladam :decayed:

Ja to najchętniej bym jaką firmę otworzył ale nie mam kasy na początek ;(

no to staraj sie o dotacje z uni europejskiej :wink4:

Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

ja od jutra na dwa baty :naughty: zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie :ad:

To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam :wallbash:

ja tez sie rozgladam :decayed:

Ja to najchętniej bym jaką firmę otworzył ale nie mam kasy na początek ;(

no to staraj sie o dotacje z uni europejskiej :wink4:

20 tysiaków się chyba dostaje? :mysli: Ale musisz być zarejestrowany jako bezroboty i nie mieć swojej firmy nigdy w przeszłości. :mysli:
Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

ja od jutra na dwa baty :naughty: zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie :ad:

To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam :wallbash:

ja tez sie rozgladam :decayed:

Ja to najchętniej bym jaką firmę otworzył ale nie mam kasy na początek ;(

no to staraj sie o dotacje z uni europejskiej :wink4:

no tylko musisz być na bezrobociu najpierw i można wytargać ze 20tysia

Opublikowano
20 tysiaków się chyba dostaje?

chyba wiecej :cool1:

Opublikowano

Akjam dobrze prawi idę w kimę :hi:

Opublikowano

Tylko gorzej jak firma nie wypali to wtedy audi idzie na sprzedaż :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko gorzej jak firma nie wypali to wtedy audi idzie na sprzedaż :gwizdanie:

No właśnie! :naughty:
Opublikowano

20 tysiaków się chyba dostaje? :mysli: Ale musisz być zarejestrowany jako bezroboty i nie mieć swojej firmy nigdy w przeszłości. :mysli:

i musisz mieć poręczyciela który zgarnia 2000 zł na rękę miesięcznie :gwizdanie: sprawdzone [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 22:34_________________________________________________
20 tysiaków się chyba dostaje?

chyba wiecej :cool1:

12 x średnią krajową
Opublikowano

Jak mnie zwolnią będę kombinował na pewno bo tak się boję trochę zaryzykować :embarrassed:

Spadam w kimono :hi:

Opublikowano

Siema z Wieczora....

Ania Sool - Aborcja

A-rek Wiesz coś o wynikach z Kamienia jak tam ekipa pojechała???

Opublikowano

co do dotacji, to jest sporo wariantów.... i sporo możliwości, ale ciężko się załapać :wallbash:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 22:57_________________________________________________tymczasem do jutra :hi:

Opublikowano

siema :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

kaczka wygrywa :kwasny::wallbash::sick3::thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Jak mnie zwolnią będę kombinował na pewno bo tak się boję trochę zaryzykować :embarrassed:

nie musisz być bezrobotnym żeby się starać o dofinansowanie :cool1:

i już możesz zacząć działać, niczego nie tracąc :wink4:

Opublikowano
:hi: ale jestem zdupiony :sick3:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siema

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.