Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za kluczyki 650zł :wallbash: :wallbash: Nawet nie wiedziałem że to takie koszta :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po pracy

siema

bulczas te odbłyśniki do reflektorów możesz mi jakoś przekazać :cool1::naughty:

mogę je odkupić za symboliczną złotówkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:50_________________________________________________

za kluczyki 650zł :wallbash: :wallbash: Nawet nie wiedziałem że to takie koszta :shocked:

tylko 650 do b7 spokojnie możesz pomnożyć x2 :decayed:

Opublikowano

:hi:

Mam sprawę, czy może mi ktoś kupić/załatwić taką folię jak w linku? :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/item1099216827_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_20x.html

może ktoś np. kupić z tego linka, a ja bym ją sobie jutro odebrał na spocie :)

potrzebuję 4 arkusze, oczywiście czarny matt, czekam na jakieś info, jak nie będzie chętnych do pomocy to sam ją sobie zamówię :wink4:

Opublikowano

:hi:

Mam sprawę, czy może mi ktoś kupić/załatwić taką folię jak w linku? :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/item1099216827_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_20x.html

może ktoś np. kupić z tego linka, a ja bym ją sobie jutro odebrał na spocie :)

potrzebuję 4 arkusze, oczywiście czarny matt, czekam na jakieś info, jak nie będzie chętnych do pomocy to sam ją sobie zamówię :wink4:

Zrobisz loda to mogę Ci po nią podjechać :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:54_________________________________________________Oko ja bede robił przy lampach to będę to miał na uwadzę :wink4:
Opublikowano

witam ludziska :hi:

od jutra na 11 :wallbash:

Opublikowano

witam ludziska :hi:

od jutra na 11 :wallbash:

Lepsze to niż na noc :gwizdanie:
Opublikowano

Oko ja bede robił przy lampach to będę to miał na uwadzę :wink4:

:notworthy::good:

witam ludziska :hi:

od jutra na 11 :wallbash:

:hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:56_________________________________________________Kędzior i tak na pod ziemią jest zawsze ciemno :kox:

Opublikowano

Bulczas, no nie spodziewałem się tego po tobie :polew:

kupujesz mi 4 kawałki za 20 zł i dorzucę Ci 10 zł na gnój :gwizdanie:

przecież diesle tak mało palą :>

Opublikowano

Kędzior i tak na pod ziemią jest zawsze ciemno :kox:

tam gdzie ja robie to nie bo ja akurat wstawiam okna także widać czy jasno czy nie, w miare

Opublikowano

esz mi 4 kawałki za 20 zł i dorzucę Ci 10 zł na gnój :gwizdanie

powiedział ELPEGIEUSZ :tongue4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 15:00_________________________________________________

Kędzior i tak na pod ziemią jest zawsze ciemno :kox:

tam gdzie ja robie to nie bo ja akurat wstawiam okna także widać czy jasno czy nie, w miare

:good:

Opublikowano

Bulczas, no nie spodziewałem się tego po tobie :polew:

kupujesz mi 4 kawałki za 20 zł i dorzucę Ci 10 zł na gnój :gwizdanie:

przecież diesle tak mało palą :>

Wolę czteropak %% :decayed: 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci
Opublikowano

Bulczas, no nie spodziewałem się tego po tobie :polew:

kupujesz mi 4 kawałki za 20 zł i dorzucę Ci 10 zł na gnój :gwizdanie:

przecież diesle tak mało palą :>

Wolę czteropak %% :decayed: 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci

OK, mogą być strzelce? :polew:

Opublikowano

Bulczas, no nie spodziewałem się tego po tobie :polew:

kupujesz mi 4 kawałki za 20 zł i dorzucę Ci 10 zł na gnój :gwizdanie:

przecież diesle tak mało palą :>

Wolę czteropak %% :decayed: 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci

OK, mogą być strzelce? :polew:

Nie znam takiego piwa :mysli: Nie wiem co pijesz to juz wolę to 10zł i sam sobie kupię :decayed:
Opublikowano

Bulczas, no nie spodziewałem się tego po tobie :polew:

kupujesz mi 4 kawałki za 20 zł i dorzucę Ci 10 zł na gnój :gwizdanie:

przecież diesle tak mało palą :>

Wolę czteropak %% :decayed: 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci

OK, mogą być strzelce? :polew:

browar Strzelec? jeszcze można to gdzieś kupić?

przypomina mi się smak piwa z dziecinstwa :beer1:

Opublikowano

Bulczas, no nie spodziewałem się tego po tobie :polew:

kupujesz mi 4 kawałki za 20 zł i dorzucę Ci 10 zł na gnój :gwizdanie:

przecież diesle tak mało palą :>

Wolę czteropak %% :decayed: 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci

OK, mogą być strzelce? :polew:

Nie znam takiego piwa :mysli: Nie wiem co pijesz to juz wolę to 10zł i sam sobie kupię :decayed:

to mi pasuje :decayed:

Opublikowano

przypomina mi się smak piwa z dziecinstwa :beer1:

to przecież było niecałe dwa lata temu :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

przypomina mi się smak piwa z dziecinstwa :beer1:

to przecież było niecałe dwa lata temu :tongue4:

:polew: :polew:

ciiiiiiiiiiii :embarrassed:

:polew: :polew:

Opublikowano

przypomina mi się smak piwa z dziecinstwa :beer1:

to przecież było niecałe dwa lata temu :tongue4:

:polew: :polew:

ciiiiiiiiiiii :embarrassed:

:polew: :polew:

:decayed: i następnym razem weź sobie strój jak przyjedziesz na pogorie :tongue4:

Opublikowano

przypomina mi się smak piwa z dziecinstwa :beer1:

to przecież było niecałe dwa lata temu :tongue4:

:polew: :polew:

ciiiiiiiiiiii :embarrassed:

:polew: :polew:

:decayed: i następnym razem weź sobie strój jak przyjedziesz na pogorie :tongue4:

tak jest szefie :good:

Opublikowano

przypomina mi się smak piwa z dziecinstwa :beer1:

to przecież było niecałe dwa lata temu :tongue4:

:polew: :polew:

ciiiiiiiiiiii :embarrassed:

:polew: :polew:

:decayed: i następnym razem weź sobie strój jak przyjedziesz na pogorie :tongue4:

borat.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.