Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

1274610570_by_rafian_500.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:41_________________________________________________a tu podobne http://mistrzowie.org/uimages/201007/1278237604_by__500.jpg :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

drugie jest mega :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

]_________________________________________________a tu podobne http://mistrzowie.org/uimages/201007/1278237604_by__500.jpg :polew: :polew:

hehehe :laghing2: :laghing2:

Opublikowano
buehehehehehhehe dojebaneee

"sprawdź czy nie ma przerwy w dopływie paliwa"

Kędzior paliwo to wiesz co to jest co nie :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:47_________________________________________________Że nie dostaje paliwa i się koleś zawiesił :polew:

Opublikowano

idę na spacer ;)

cyja i chyba do jutra :hi:

Opublikowano

Tak więc lepiej Kędzior nie przestawać, bo się jeszcze zawiesisz :polew:

koszulkapiwotomojepaliw.jpg[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:55_________________________________________________Dobra spadam, bo miałem iść z kurami spać, a tym czasem borem lasem, kury już się na drugi bok przewracają.

Do jutra :hi:

Opublikowano

Tak więc lepiej Kędzior nie przestawać, bo się jeszcze zawiesisz :polew:

koszulkapiwotomojepaliw.jpg[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:55_________________________________________________Dobra spadam, bo miałem iść z kurami spać, a tym czasem borem lasem, kury już się na drugi bok przewracają.

Do jutra :hi:

spokojnie nic się niebój hehehe

od dzisiaj ograniczam alko!! :good:

a teraz idę coś obejrzeć w tv i lulu :hi:

Opublikowano
:hi: Pani i Panowie jak wymienić w mojej niuni filtr pp (kabiny) ???
Opublikowano

Panowie mam taki pomysł:

Możemy zrzucić się po jakieś 15 zł od łebka i znajomy może nam zrobić jakieś medale czy puchary.

Można to zrobić na dwa sposoby:

1) dla pierwszych trzech miejsc pucharki, a dla reszty pamiątkowe medale

2) bez pucharów, ale dla wszystkich pamiątkowe medale

Na miejscu w Sosnowcu jest fajne "pudło" i można porobić fotki :naughty:

Myślę, że pierwsza opcja lepsza, bo na koniec "sezonu" dla 3 pierwszych miejsc można ufundować skromne nagrody

Myślę, że to podniesie prestiż imprezy i doda trochę adrenaliny :kox:

Poiwedzmy, że co miesiąc możemy spotykać się na innym torze w któryś z weekendów ( mamy jeszcze M1, Tychy, Lubliniec, Kędzierzyn czy nawet Tarnów)

Jeśli jesteście na tak, to mogę Seskiemu pomóc w organizowaniu każdej z imprez

Czekam na info do jutra ( 06.07.10r) bo jeżeli chcemy medale i puchary musze to jutro pochytać.

Jeden minus to to, że trzeba doliczyć do gokartowego weekendu 15-20 zł, ale moim zdaniem była by fajna zabawa...

Macie jakieś inne propozycje to piszcie

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 21:55_________________________________________________

:hi: Pani i Panowie jak wymienić w mojej niuni filtr pp (kabiny) ???

:szukaj:

Opublikowano

znalazłem... jak zwykle pomocni jesteście koledzy....[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________hej kiedys byłem raz na spocie i pokazal mi kolega że mam przy zamykaniu drzwi kluczem i przytrzymaniu go domykanie szyb i otwieranie... czemu to cholerstwo nei chce dzialać przy zamykaniu i otwieraniu zdalnym z pilota/klucza???

Opublikowano

znalazłem... jak zwykle pomocni jesteście koledzy....[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________hej kiedys byłem raz na spocie i pokazal mi kolega że mam przy zamykaniu drzwi kluczem i przytrzymaniu go domykanie szyb i otwieranie... czemu to cholerstwo nei chce dzialać przy zamykaniu i otwieraniu zdalnym z pilota/klucza???

trzeba zakodować :gwizdanie:
Opublikowano



:kox:

jedziemy tam :decayed:
Opublikowano

Kozacka zabawka... szybka jak Hayjka zaperdalajka... :kox:

Opublikowano

do rana dziewczyny :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

znalazłem... jak zwykle pomocni jesteście koledzy....[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________hej kiedys byłem raz na spocie i pokazal mi kolega że mam przy zamykaniu drzwi kluczem i przytrzymaniu go domykanie szyb i otwieranie... czemu to cholerstwo nei chce dzialać przy zamykaniu i otwieraniu zdalnym z pilota/klucza???

trzeba zakodować :gwizdanie:

to sie koduje VAG'iem czy tak jak otwieranie/zamykanie przyciskiem :?:

Opublikowano

siemka z rana :hi:

za niedługo do roboty się trzeba zbierać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.