Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka z rana :hi:

za niedługo do roboty się trzeba zbierać

a na spota wpadniesz ? :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siemka z rana :hi:

za niedługo do roboty się trzeba zbierać

a na spota wpadniesz ? :tongue4:

ciężko to widzę ale się postaram
Opublikowano

znalazłem... jak zwykle pomocni jesteście koledzy....[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________hej kiedys byłem raz na spocie i pokazal mi kolega że mam przy zamykaniu drzwi kluczem i przytrzymaniu go domykanie szyb i otwieranie... czemu to cholerstwo nei chce dzialać przy zamykaniu i otwieraniu zdalnym z pilota/klucza???

trzeba zakodować :gwizdanie:

to sie koduje VAG'iem czy tak jak otwieranie/zamykanie przyciskiem :?:

koduje się to vagiem.

Opublikowano

:siema:

Dzisiaj meczyk :jerk: także nie wiem czy będe na spocie :kwasny:

Opublikowano
:hi: z rana :hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:

Dzisiaj meczyk :jerk: także nie wiem czy będe na spocie :kwasny:

meczyk można nagrać :naughty: a spot się już nie powtórzy :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 09:18_________________________________________________ja dojadę na spota później, dziś II zmiana i kończę dopiero o 21 :disgust:
Opublikowano

znalazłem... jak zwykle pomocni jesteście koledzy....[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________hej kiedys byłem raz na spocie i pokazal mi kolega że mam przy zamykaniu drzwi kluczem i przytrzymaniu go domykanie szyb i otwieranie... czemu to cholerstwo nei chce dzialać przy zamykaniu i otwieraniu zdalnym z pilota/klucza???

trzeba zakodować :gwizdanie:

to sie koduje VAG'iem czy tak jak otwieranie/zamykanie przyciskiem :?:

koduje się to vagiem.

a jednak nie bo wlasnie sobie to "naprawilem" :naughty:

Opublikowano

znalazłem... jak zwykle pomocni jesteście koledzy....[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________hej kiedys byłem raz na spocie i pokazal mi kolega że mam przy zamykaniu drzwi kluczem i przytrzymaniu go domykanie szyb i otwieranie... czemu to cholerstwo nei chce dzialać przy zamykaniu i otwieraniu zdalnym z pilota/klucza???

trzeba zakodować :gwizdanie:

to sie koduje VAG'iem czy tak jak otwieranie/zamykanie przyciskiem :?:

koduje się to vagiem.

a jednak nie bo wlasnie sobie to "naprawilem" :naughty:

jak przyciskaniem pilota i otwieraniem drzwi?

w kodowaniu sterownika należy wpisać odpowiednią sumę wartości i wtedy domykanie/otwieranie szyb działa!

Opublikowano

po ostatnim odlaczeniu akumulatora na prawie caly dzien nie dzialalo mi otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka ale przed chwila sobie to naprawilem :decayed:

Opublikowano

robi się to, tak jak Arek pisze :cool1:

Opublikowano

po ostatnim odlaczeniu akumulatora na prawie caly dzien nie dzialalo mi otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka ale przed chwila sobie to naprawilem :decayed:

to inna sprawa już masz to w sterowniku załączone :good:

teraz się zgodzę :decayed:

Opublikowano
to inna sprawa już masz to w sterowniku załączone

dokladnie i wystarczy to na nowo zaprogramowac

ps: wydaje mi sie ze kolega Elvis tez juz to ma wlaczone w sterowniku ale musi to tylko zaprogramowac

Opublikowano

Mykam na trening :silacz::paker:

Nad spotem pomyśle .... :gwizdanie:

A meczu nie mam możliwośći nagrać :disgust:

Opublikowano

Mykam na trening :silacz::paker:

Nad spotem pomyśle .... :gwizdanie:

A meczu nie mam możliwośći nagrać :disgust:

no ja albo wpadnę na chwilę albo wcale właśnie ze względu na mecz :gwizdanie:

Opublikowano

no i w robocie, do 21 :disgust:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to moze zrobimy spota gdzies gdzie jest TV ? :chytry:

city rock , city pub , media markt ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

to moze zrobimy spota gdzies gdzie jest TV ? :chytry:

city rock , city pub , media markt ? :decayed:

media markt mi się podoba :polew: :polew: :polew: ciekawe czy są te 3D wystawione gdzieś :naughty:
Opublikowano
:hi: Ja też nie wiem czy będę na spocie :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.