Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Widzę, że imprezka się udała. Tylko, że mnie nie było :confused4: Cóż życie, każdy kiedyś jest zmuszony opuścić jakąś imprezę ;(

autko odstawione do mechaniora :) i wolne do środy L4 mam spalony cały łeb :wallbash:

jak Ty kombinujesz :decayed:

niekombinuje :confused4: to i tak mi chciala dać na tydzień L4 ale się niezgodziłem, powiedziałem jej że max na 2 dni a ona mi na 3 wypisała,

a najlepsze to to że mam brać polopiryne także mam ogień normalnie :wallbash:

Kędzior, za to jak skóra zejdzie, potem te poparzenia zejdą i pojawi się mahoniowa opalenizna to wszystkie d*py będą twoje :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior, za to jak skóra zejdzie, potem te poparzenia zejdą i pojawi się mahoniowa opalenizna to wszystkie d*py będą twoje :naughty:

myślisz?? to idę się jeszcze po opalać :polew: :polew: :polew:

Kędzior, a co Ci się robiło żeś poszedł do lekarza?

troche napuchłem na twarzy, ostry ból głowy,gorączka

Opublikowano

Kędzior, za to jak skóra zejdzie, potem te poparzenia zejdą i pojawi się mahoniowa opalenizna to wszystkie d*py będą twoje :naughty:

myślisz?? to idę się jeszcze po opalać :polew: :polew: :polew:

Kędzior, a co Ci się robiło żeś poszedł do lekarza?

troche napuchłem na twarzy, ostry ból głowy,gorączka

pipa :>

moja blada twarz bardzo ściemniała, tak w sam raz, plecy trochę gorzej ale nic nie piecze, boję się tylko tego mycia po robocie, jak ktoś mi zapoda z nowej szorstkiej gąbki :rolleyes:

Opublikowano

troche napuchłem na twarzy, ostry ból głowy,gorączka

:kwasny: To trza się szmarować, Moniki nie było?? :decayed:

Opublikowano

troche napuchłem na twarzy, ostry ból głowy,gorączka

:kwasny: To trza się szmarować, Moniki nie było?? :decayed:

była :gwizdanie:

nawet Ewelina była, a potrafi dobrze smarować :decayed:

Opublikowano

moja blada twarz bardzo ściemniała, tak w sam raz, plecy trochę gorzej ale nic nie piecze, boję się tylko tego mycia po robocie, jak ktoś mi zapoda z nowej szorstkiej gąbki :rolleyes:

:polew: To wy se plecy na wzajem myjecie :polew: To jak ktoś ci zapoda z nowej gąbki i cię zaboli to nawet nie będziesz mógł pisknąć bo wyjdziesz na ciotę :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 18:10_________________________________________________

troche napuchłem na twarzy, ostry ból głowy,gorączka

:kwasny: To trza się szmarować, Moniki nie było?? :decayed:

była :gwizdanie:

nawet Ewelina była, a potrafi dobrze smarować :decayed:

No wygląda na taką co potrafi się dobrze zająć...

olejkiem do opalania :decayed:

Szybko piszcie coś, niech wskoczy następna strona, może Kędzior tego nie doczyta :polew: :polew:

Opublikowano

Gregory, a jak Ty se brudne plecy myjesz? :decayed:

jak bym na łaźni wyskoczył z szczotką do pleców to było by dopiero lachanie :>

Opublikowano

dobra ja spadam wy sobie gadajcie...

mam zbyt wolnego neta i nie nadąża :(

to do zobaczenia ;)

:hi:

Opublikowano

dobra ja spadam wy sobie gadajcie...

mam zbyt wolnego neta i nie nadąża :(

to do zobaczenia ;)

:hi:

narazie, aaaa i szykujcie miejscówkę :polew:

Opublikowano

Szybko piszcie coś, niech wskoczy następna strona, może Kędzior tego nie doczyta :polew: :polew:

:punish:

pipa :>

ty za to robiłeś jako znak kontrolny jak ktoś z nas niewiedział gdzie jest tu szukał od razu bladego :tongue4::polew: :polew:

Ps. oddawaj kotleta :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

Gregory, a jak Ty se brudne plecy myjesz? :decayed:

Pucek tylko nie gadaj, że masz takiego bicola, że nie umiesz się złapać rękami za placami :decayed:

Opublikowano

Gregory, a jak Ty se brudne plecy myjesz? :decayed:

Pucek tylko nie gadaj, że masz takiego bicola, że nie umiesz się złapać rękami za placami :decayed:

nie daję rady :decayed:

Kędzior, był moment na pogorii że chciałem Ci go zwrócić :polew:

a właśnie, będąc dzisiaj w sklepie zauważyłem tą mega zajebistą cytrynówkę... lubelską, 19,90 zł :naughty:

były też wiśniowe i jeszcze jakieś :gwizdanie:

Opublikowano

a właśnie, będąc dzisiaj w sklepie zauważyłem tą mega zajebistą cytrynówkę... lubelską, 19,90 zł :naughty:

były też wiśniowe i jeszcze jakieś :gwizdanie:

Wiśniowa brzmi kusząco, zawsze lubiłem wisieńkę :kox:

Opublikowano

Kędzior, był moment na pogorii że chciałem Ci go zwrócić :polew:

a właśnie, będąc dzisiaj w sklepie zauważyłem tą mega zajebistą cytrynówkę... lubelską, 19,90 zł :naughty:

były też wiśniowe i jeszcze jakieś :gwizdanie:

wiśniowa też jest pyszna, elegancko grzeje w zimne dni :gwizdanie:

hehe ja też miałem pare razy taki moment...

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Opublikowano

:decayed:

:polew:

Opublikowano

siema z popołudnia, ale jestem wyje*bany :(

Opublikowano

siema z popołudnia, ale jestem wyje*bany :(

w Rybniku tak się pracuje :decayed:

Opublikowano

siema z popołudnia, ale jestem wyje*bany :(

w Rybniku tak się pracuje :decayed:

non stop wydawać polecenia, masakra :gwizdanie:

już mi się to dziś znudziło :)

Opublikowano
:hi: siemano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.