Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieje że pojawie się tam chociaż na 2 sekundy ..... :gwizdanie:

twoja czapka podobno ma się tam pojawić :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

baska filmik jest poprostu dojebany :ad: :ad: :ad: wielki szacun :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

spadam w kimę, THX wszystkim raz jeszcze za spota :hi:

Keżor Twoje prace mi się podobały szacun :notworthy:

Opublikowano

Mam nadzieje że pojawie się tam chociaż na 2 sekundy ..... :gwizdanie:

twoja czapka podobno ma się tam pojawić :gwizdanie:

i sandał którego zgubiłem... :gwizdanie: Już zaczyna mi się to podobać :kox:

Może będzie też urywek jak biegałem :polew:

Opublikowano

Mam nadzieje że pojawie się tam chociaż na 2 sekundy ..... :gwizdanie:

twoja czapka podobno ma się tam pojawić :gwizdanie:

i sandał którego zgubiłem... :gwizdanie: Już zaczyna mi się to podobać :kox:

Może będzie też urywek jak biegałem :polew:

wcale by mnie to nie zdziwiło :decayed::wink4:
Opublikowano

też mykam do wyra :) see ya :wink4:

Opublikowano

czuss :hi:

Opublikowano

:hi: spocik dziś wyjątkowo długo trwał :gwizdanie:

FILMIK MEGA :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: spocik dziś wyjątkowo długo trwał :gwizdanie:

FILMIK MEGA :kox: :kox:

czyli ile :mysli:

Opublikowano

:hi: spocik dziś wyjątkowo długo trwał :gwizdanie:

FILMIK MEGA :kox: :kox:

czyli ile :mysli:

dopiero 5 minut temu wróciłem :cool1:
Opublikowano

:hi: spocik dziś wyjątkowo długo trwał :gwizdanie:

FILMIK MEGA :kox: :kox:

czyli ile :mysli:

dopiero 5 minut temu wróciłem :cool1:

to co wyscie tam tak dlugo robili :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Adrenaline Home Film Studio - Dobra robota :notworthy:

czuje sie jak główny bohater tyle mnie tam jest :wstydliwy:

Opublikowano

:hi: spocik dziś wyjątkowo długo trwał :gwizdanie:

FILMIK MEGA :kox: :kox:

czyli ile :mysli:

dopiero 5 minut temu wróciłem :cool1:

to co wyscie tam tak dlugo robili :gwizdanie: :cool1:

gadali :cool1:
Opublikowano

Adrenaline Home Film Studio - Dobra robota :notworthy:

czuje sie jak główny bohater tyle mnie tam jest :wstydliwy:

ja tylko żałuję tej akcji jak grałeś w tenisa, fajnie by było gdybyś nietrafił w tą piłkę :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

taaaaaaaa grunt to pomocnym być :disgust: q***wa tam uzyskam odpowiedz za 3 dni a o tej porze bede w drodze na Chorwację

jak się pisze tylko wtedy jak się potrzebuje pomocy to taka reakcja :nose:

a sorry że nei piszę że dzisiaj już 7 piwo piję przed kompem lub że na Spirz bym uderzył d*py pooglądać....toż to takie tematy - to sama ciekawostka;) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mnie w filmiku jeszcze brakuje dziar :wink4:

Adrenaline Home Film Studio - Dobra robota :notworthy:

czuje sie jak główny bohater tyle mnie tam jest :wstydliwy:

ja tylko żałuję tej akcji jak grałeś w tenisa, fajnie by było gdybyś nietrafił w tą piłkę :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

taaaa, bo ja to Ty :tongue4:
Opublikowano

taaaaaaaa grunt to pomocnym być :disgust: q***wa tam uzyskam odpowiedz za 3 dni a o tej porze bede w drodze na Chorwację

jak się pisze tylko wtedy jak się potrzebuje pomocy to taka reakcja :nose:

a sorry że nei piszę że dzisiaj już 7 piwo piję przed kompem lub że na Spirz bym uderzył d*py pooglądać....toż to takie tematy - to sama ciekawostka;) :polew: :polew: :polew:

a czeko kolo sie spodziewasz jakiej reakcji jak na spotach sie nie pojawiasz na forum sie nie udzielasz no chyba ze masz problem z tym twoim wozidlem co ty myslisz ze tu ekipa robi za serwis audi goń do serwisu tam cie wysluchaja i pewnie beda probowac naprawic chodz watpie zeby naprawili

Opublikowano

taaaaaaaa grunt to pomocnym być :disgust: q***wa tam uzyskam odpowiedz za 3 dni a o tej porze bede w drodze na Chorwację

jak się pisze tylko wtedy jak się potrzebuje pomocy to taka reakcja :nose:

a sorry że nei piszę że dzisiaj już 7 piwo piję przed kompem lub że na Spirz bym uderzył d*py pooglądać....toż to takie tematy - to sama ciekawostka;) :polew: :polew: :polew:

a czeko kolo sie spodziewasz jakiej reakcji jak na spotach sie nie pojawiasz na forum sie nie udzielasz no chyba ze masz problem z tym twoim wozidlem co ty myslisz ze tu ekipa robi za serwis audi goń do serwisu tam cie wysluchaja i pewnie beda probowac naprawic chodz watpie zeby naprawili

:good: :good:
Opublikowano

kolego jakbym tylko miał więcej czasu na bank bym sie pojawial na spotach, myślalem że na forum pomaga się wszystkim i każdemu z osobna...ale widzę się myliłem....[/b]diman[/b] nie wiedzialem że tylko udzielającym się tutaj sie pomaga....ale ok będę wiedzial na pzyszlość....dzięki

Opublikowano

mnie w filmiku jeszcze brakuje dziar :wink4:

Adrenaline Home Film Studio - Dobra robota :notworthy:

czuje sie jak główny bohater tyle mnie tam jest :wstydliwy:

ja tylko żałuję tej akcji jak grałeś w tenisa, fajnie by było gdybyś nietrafił w tą piłkę :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

taaaa, bo ja to Ty :tongue4:

ale przyznaj że było by fajniej :decayed: :decayed:

ta a kto tam przy siatce ścinał i zdobył pkt hmmm?? :tongue4:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.