Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co tam pod klapką miał?

2.2T :ad:

:slina: kiedy znowu będzie? :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a co tam pod klapką miał?

2.2T :ad:

:slina: kiedy znowu będzie? :slina:

pewnie nie za szybko , to auto jest strickte pod rajdy robione i na ulice wyjeżdża baaaardzo rzadko :gwizdanie:

ale mam filmik on board :naughty:

Opublikowano

ej jaki fimik?

ja chce być on board a nie fimik... :P

Opublikowano

:hi:

b2 :slina:

Opublikowano

ej jaki fimik?

ja chce być on board a nie fimik... :P

ja byłem widziałem, ale ona board sie nie udało wkręcić ;(
Opublikowano

Powiedzcie mi czy na spoty katowickie przyjezdza jakas b6 ktora ma czarne matowe dolne listwy drzwiowe?( razem ze zderzakami i progami)

a więcej szczegółów? bo podpadają mi pod ten opis co najmniej 3 b6-tki :gwizdanie:

to dobrze bo chce poprosic kogos kto ma czarne matowe listwy na drzwiach zeby mi pozyczyl dwie sztuki na pare minut-chce przypasowac do mojego samochodu :)

Opublikowano

Powiedzcie mi czy na spoty katowickie przyjezdza jakas b6 ktora ma czarne matowe dolne listwy drzwiowe?( razem ze zderzakami i progami)

a więcej szczegółów? bo podpadają mi pod ten opis co najmniej 3 b6-tki :gwizdanie:

to dobrze bo chce poprosic kogos kto ma czarne matowe listwy na drzwiach zeby mi pozyczyl dwie sztuki na pare minut-chce przypasowac do mojego samochodu :)

wpadnij kiedyś na spota... i na wszelki wypadek wrzuć foto o co dokładnie ci chodzi, żeby nie było wpadki :hi:
Opublikowano

aj musiał był mi się wkręcić chodźbym miał się do zderzaka przykuć :kox:

Opublikowano

Powiedzcie mi czy na spoty katowickie przyjezdza jakas b6 ktora ma czarne matowe dolne listwy drzwiowe?( razem ze zderzakami i progami)

a więcej szczegółów? bo podpadają mi pod ten opis co najmniej 3 b6-tki :gwizdanie:

to dobrze bo chce poprosic kogos kto ma czarne matowe listwy na drzwiach zeby mi pozyczyl dwie sztuki na pare minut-chce przypasowac do mojego samochodu :)

wpadnij kiedyś na spota... i na wszelki wypadek wrzuć foto o co dokładnie ci chodzi, żeby nie było wpadki :hi:

to bardzo proste-mam listwy drzwiowe dolne z wersji s-line a chce zrobic przymiarke czarnych matowych listw zwyklych nie s-line.Do kompletu zderzaki w takich b6 byly w polowie matowe i progi tez :)

Opublikowano

co tam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

siema

a ja jeszcze bez samochodu :disgust: od wczoraj stoi w serwisie.

i znów wczoraj nie byłem na spocie ;(.

Opublikowano

Siema panowie :)

Potrzebuje wentylator chłodnicy elektryczny do eSy :notworthy:

Opublikowano
przec**j mi by się nie chciało :tongue4:

siema

a ja jeszcze bez samochodu :disgust: od wczoraj stoi w serwisie.

i znów wczoraj nie byłem na spocie ;(.

spoko mnie też nie było więc dużo nie straciłeś :tongue4:

Ps mogłeś przyjść :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

spoko mnie też nie było więc dużo nie straciłeś :tongue4:

Ps mogłeś przyjść :polew: :polew: :polew::wink4:

już z buta wczoraj do domu wracałem z MAGRO

właśnie odebrałem tel z ASO :shocked:

dziś nie odbiore samochodu k**wa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

dziś pierwsza pomoc na kursiku, może się jakąś niewiastę będzie ratowało... :decayed:

Opublikowano

siemka już wróciłem z garażu... chyba dzisiaj sprzedam omege ;( ;(

Opublikowano

siemka już wróciłem z garażu... chyba dzisiaj sprzedam omege ;( ;(

najwyższy czas :cool1::decayed:
Opublikowano

siemka już wróciłem z garażu... chyba dzisiaj sprzedam omege ;( ;(

najwyższy czas :cool1::decayed:

to sie wsadzi LPG i porobi pare rzeczy ;)

Opublikowano

Witam a ja dziś odbieram w końcu pierwszy fotel

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.