Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

Autko fajne a gleba przesadzona jak dla mnie :gwizdanie:

tak gadasz , bo Twój jest wyżej , a masz na max skręcony :tongue4:

Kto ma wyżej ten ma a gwintu mam jeszcze w ciul :kox: Ale zawsze mi się coś robi jak widzę czarne auto na białej feldze :slina: :slina:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

uuuuuhuhuuuu..... ale tu wczoraj zadymy były :song:

za każdym razem jak oglądam ten filmik z zatoru to mam dreszcze :decayed: dojebana ta muza jest :evil:

:good:

przynajmniej wiem kto mi te statystyki oglądalności nabija :lol1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z magro :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:10_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

jeszcze nie robi tam a już się opierdala :naughty:

Opublikowano

:hi: z magro :decayed:

Stan masz już jakieś zniżki? :wink4::naughty:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:10_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

jeszcze nie robi tam a już się opierdala :naughty:

ja tutaj przyjeżdzam d*py oglądać :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

Stan masz już jakieś zniżki? :wink4::naughty:

jeszcze nie, ale laski mi kawe dzisiaj zobiły :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:10_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

jeszcze nie robi tam a już się opierdala :naughty:

ja tutaj przyjeżdzam d*py oglądać :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

Stan masz już jakieś zniżki? :wink4::naughty:

jeszcze nie, ale laski mi kawe dzisiaj zobiły :naughty:

:mysli: będę tam za pół godziny

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:10_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

jeszcze nie robi tam a już się opierdala :naughty:

ja tutaj przyjeżdzam d*py oglądać :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

Stan masz już jakieś zniżki? :wink4::naughty:

jeszcze nie, ale laski mi kawe dzisiaj zobiły :naughty:

:mysli: będę tam za pół godziny

Ja za godzinę! :wink4:
Opublikowano

:hi: z magro :decayed:

:hi:

stanley dzwoń na sosnowiec do magro i pogoń ich niech mi dziś samochód oddadzą :baseball: :baseball:

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:10_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

jeszcze nie robi tam a już się opierdala :naughty:

ja tutaj przyjeżdzam d*py oglądać :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

Stan masz już jakieś zniżki? :wink4::naughty:

jeszcze nie, ale laski mi kawe dzisiaj zobiły :naughty:

w magro się tylko kawe pije :disgust: :disgust:

do roboty :bicz3: :bicz: :bicz:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:10_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

jeszcze nie robi tam a już się opierdala :naughty:

ja tutaj przyjeżdzam d*py oglądać :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

Stan masz już jakieś zniżki? :wink4::naughty:

jeszcze nie, ale laski mi kawe dzisiaj zobiły :naughty:

:mysli: będę tam za pół godziny

Ja za godzinę! :wink4:

a ja będę zaraz, i sobie porozmaiwamy :bicz3:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:10_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

jeszcze nie robi tam a już się opierdala :naughty:

ja tutaj przyjeżdzam d*py oglądać :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

:hi: z magro :decayed:

Stan masz już jakieś zniżki? :wink4::naughty:

jeszcze nie, ale laski mi kawe dzisiaj zobiły :naughty:

:mysli: będę tam za pół godziny

Ja za godzinę! :wink4:

a ja będę zaraz, i sobie porozmaiwamy :bicz3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: No i Stan Ci się dostanie... :gwizdanie:
Opublikowano

siemka, i do końca tyg L4 :kwasny: mam napuchnięte oko jak by mi ktoś przyjebał :wallbash: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:53_________________________________________________

bardziej mi się podobają całe chromowane niż malowane na czarno

a jak mówiłem że białe fele są koksiarskie to mnie nikt nie słychał :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 09:57_________________________________________________

Kędzior dowiedzialem sie - ta laska ma c75 ale jedrne:D zrobilem Ci foto na zajeciach moze wrzuce hahaha

zrobiłeś mi foto wtedy jak mnei reanimowała?? :naughty: :naughty: :naughty:

pomieszało mi się jej nazwisko bo tak to bym ją na nk poszukał :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

siema ses

______________________

poszukuje ELSY ver 3.30 :naughty:

Opublikowano

:hi:

:siema:

Opublikowano

a po co ci?

do celów poznawczych :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.