Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan widzę zarobiony, Adrenalina też, Miszka jak zawsze... :gwizdanie: A poza tym to co słychać? :naughty:

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

kolo jest niezły.... skąd się takie aparaty biorą ? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan widzę zarobiony, Adrenalina też, Miszka jak zawsze... :gwizdanie: A poza tym to co słychać? :naughty:

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

ja nie pracuję ciężko przed 11 i po 13 :tongue4:

:siema:

:hi:

Opublikowano

Stan widzę zarobiony, Adrenalina też, Miszka jak zawsze... :gwizdanie: A poza tym to co słychać? :naughty:

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

kolo jest niezły.... skąd się takie aparaty biorą ? :decayed:

No jednorazowi są! :polew: :polew:

:siema:

Masie. :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Stan widzę zarobiony, Adrenalina też, Miszka jak zawsze... :gwizdanie: A poza tym to co słychać? :naughty:

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

ja nie pracuję ciężko przed 11 i po 13 :tongue4:

:cool1:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:47_________________________________________________kurcze skusiłbym się na ten VIN albo boję się poznać prawdę :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:47_________________________________________________kurcze skusiłbym się na ten VIN albo boję się poznać prawdę :embarrassed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:47_________________________________________________kurcze skusiłbym się na ten VIN albo boję się poznać prawdę :embarrassed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

u ciebie max wyjdzie 300 000 a u mnie może być nawet 800 000 przez tyle lat :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:47_________________________________________________kurcze skusiłbym się na ten VIN albo boję się poznać prawdę :embarrassed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

u ciebie max wyjdzie 300 000 a u mnie może być nawet 800 000 przez tyle lat :gwizdanie:

u mnie Stan powiedział, że jest pusto, taka igła, że nawet serwis nie potrzebny :decayed:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:47_________________________________________________kurcze skusiłbym się na ten VIN albo boję się poznać prawdę :embarrassed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

u ciebie max wyjdzie 300 000 a u mnie może być nawet 800 000 przez tyle lat :gwizdanie:

u mnie Stan powiedział, że jest pusto, taka igła, że nawet serwis nie potrzebny :decayed:

nie, czyli nie ma takiego vinu w bazie... spawany z dwóch lub trzech :decayed:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:47_________________________________________________kurcze skusiłbym się na ten VIN albo boję się poznać prawdę :embarrassed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

u ciebie max wyjdzie 300 000 a u mnie może być nawet 800 000 przez tyle lat :gwizdanie:

u mnie Stan powiedział, że jest pusto, taka igła, że nawet serwis nie potrzebny :decayed:

nie, czyli nie ma takiego vinu w bazie... spawany z dwóch lub trzech :decayed:

:decayed: przynajmniej mogę mówić z czystym sumieniem bez przechwalania że mam dwie A4-ki[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 10:30_________________________________________________http://demotywatory.pl/1887965/Kreatywnosc

Opublikowano

:decayed: przynajmniej mogę mówić z czystym sumieniem bez przechwalania że mam dwie A4-ki

:good: :good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

masz już ten swój fotel ?

Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :hi:

Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :hi:

jeee bany leniu :tongue4::hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:19_________________________________________________łano sucz http://allegro.pl/item1111334778_audi_a4_b6_1_8t_oryginalny_s_line_od_pasjonata.html

klubowa :blink:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :hi:

jeee bany leniu :tongue4::hi:

jestem k**wa chory :wallbash: :wallbash: :wallbash: i weekend raczej będę w domu :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :hi:

jeee bany leniu :tongue4::hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:19_________________________________________________łano sucz http://allegro.pl/item1111334778_audi_a4_b6_1_8t_oryginalny_s_line_od_pasjonata.html

klubowa :blink:

nooo :shocked::decayed:

siema z samego rana jak wstałem :hi:

jeee bany leniu :tongue4::hi:

jestem ku***a chory :wallbash: :wallbash: :wallbash: i weekend raczej będę w domu :wallbash: :wallbash:

ooo to robię imprezę na chacie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ooo to robię imprezę na chacie :polew: :polew: :polew:

:foch::takiego::ssij:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.