Spoty Katowice i okolice

keżor

Stan widzę zarobiony, Adrenalina też, Miszka jak zawsze... :gwizdanie: A poza tym to co słychać? :naughty:

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

kolo jest niezły.... skąd się takie aparaty biorą ? :decayed:

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

ja nie pracuję ciężko przed 11 i po 13 :tongue4:

:siema:

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

kolo jest niezły.... skąd się takie aparaty biorą ? :decayed:

No jednorazowi są! :polew: :polew:

:siema:

Masie. :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Adrenalina!!! Bamboleyo jest gites! :polew: :polew: :polew:

ja nie pracuję ciężko przed 11 i po 13 :tongue4:

:cool1:

:hi:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:47_________________________________________________kurcze skusiłbym się na ten VIN albo boję się poznać prawdę :embarrassed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

u ciebie max wyjdzie 300 000 a u mnie może być nawet 800 000 przez tyle lat :gwizdanie:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

u mnie Stan powiedział, że jest pusto, taka igła, że nawet serwis nie potrzebny :decayed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

nie, czyli nie ma takiego vinu w bazie... spawany z dwóch lub trzech :decayed:

:polew: Chyba wszyscy teraz tak mają! :kox:

nie, czyli nie ma takiego vinu w bazie... spawany z dwóch lub trzech :decayed:

:decayed: przynajmniej mogę mówić z czystym sumieniem bez przechwalania że mam dwie A4-ki[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 10:30_________________________________________________http://demotywatory.pl/1887965/Kreatywnosc

:good: :good:

siema z samego rana jak wstałem :hi:

jeee bany leniu :tongue4::hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:19_________________________________________________łano sucz http://allegro.pl/item1111334778_audi_a4_b6_1_8t_oryginalny_s_line_od_pasjonata.html

klubowa :blink:

siema z samego rana jak wstałem :hi:

jeee bany leniu :tongue4::hi:

jestem k**wa chory :wallbash: :wallbash: :wallbash: i weekend raczej będę w domu :wallbash: :wallbash:

klubowa :blink:

nooo :shocked::decayed:

siema z samego rana jak wstałem :hi:

jeee bany leniu :tongue4::hi:

jestem ku***a chory :wallbash: :wallbash: :wallbash: i weekend raczej będę w domu :wallbash: :wallbash:

ooo to robię imprezę na chacie :polew: :polew: :polew: