Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 16:29_________________________________________________ :boobs:

to narazie... :P

(se pogadałem) :polew:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:boobs:

gdzie gdzie gdzie :kox: ?
Opublikowano

Butelke czarnego Smirnoff'a mi te nitro przypomina :kox:

ostatnio po tym rzygałem :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

a co z dzisiejszym klabingiem ? :przebiegly:

Opublikowano

a co z dzisiejszym klabingiem ? :przebiegly:

ja ... odpadam :kwasny:

widzę że sobie dodałeś króliczki :kox:

Opublikowano
  • Autor

widzę że sobie dodałeś króliczki :kox:

dojebane co ? :kox:
już to kiedyś widziałem , dobrze że nie mam takiej mamy :slina:
Opublikowano

dobrze że nie mam takiej mamy :slina:

wtedy mógłbym być twoim ojczymem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dojebane co ? :kox:

hehe kozackie :wink4:
Opublikowano

widzę że sobie dodałeś króliczki :kox:

dojebane co ? :kox:
już to kiedyś widziałem , dobrze że nie mam takiej mamy :slina:

Ale Ja mam .... :gwizdanie:

Opublikowano

widzę że sobie dodałeś króliczki :kox:

dojebane co ? :kox:
już to kiedyś widziałem , dobrze że nie mam takiej mamy :slina:

Ale Ja mam .... :gwizdanie:

nie wierze :polew:

Opublikowano

Stanley, widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie:

zamiatałeś przed wejściem...

Opublikowano

Stanley, widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie:

zamiatałeś przed wejściem...

też Cie widziałełem, zbierałeś puszki po drugiej stronie ulicy :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley, widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie:

zamiatałeś przed wejściem...

też Cie widziałełem, zbierałeś puszki po drugiej stronie ulicy :gwizdanie:

:wallbash:

a myślałem że mnie nie poznasz :disgust:

Opublikowano

Stanley, widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie:

zamiatałeś przed wejściem...

też Cie widziałełem, zbierałeś puszki po drugiej stronie ulicy :gwizdanie:

:wallbash:

a myślałem że mnie nie poznasz :disgust:

nie poznałbym Cie, bo tak Cie ostatnio zjarało na Pogorii, ale poźniej tankowałeś LPG na stacji, na przeciwko Magro ( wyglądało jakbyś tankował za 10 zeta bo tankowanie trwało jak u Kubicy :gwizdanie: )

Opublikowano

a myślałem że mnie nie poznasz :disgust:

zbierasz na b8 ?? :mysli:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 19:23_________________________________________________

nie poznałbym Cie, bo tak Cie ostatnio zjarało na Pogorii, ale poźniej tankowałeś LPG na stacji, na przeciwko Magro ( wyglądało jakbyś tankował za 10 zeta bo tankowanie trwało jak u Kubicy :gwizdanie: )

jebłemm :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Stanley, widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie:

zamiatałeś przed wejściem...

też Cie widziałełem, zbierałeś puszki po drugiej stronie ulicy :gwizdanie:

:wallbash:

a myślałem że mnie nie poznasz :disgust:

nie poznałbym Cie, bo tak Cie ostatnio zjarało na Pogorii, ale poźniej tankowałeś LPG na stacji, na przeciwko Magro ( wyglądało jakbyś tankował za 10 zeta bo tankowanie trwało jak u Kubicy :gwizdanie: )

to było dooobre :decayed::polew:

a na poważnie to chciałem tam podjechać ale stwierdziłem że nie będe Ci robił obciachu :decayed:

Opublikowano

Stanley, widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie:

zamiatałeś przed wejściem...

też Cie widziałełem, zbierałeś puszki po drugiej stronie ulicy :gwizdanie:

:wallbash:

a myślałem że mnie nie poznasz :disgust:

nie poznałbym Cie, bo tak Cie ostatnio zjarało na Pogorii, ale poźniej tankowałeś LPG na stacji, na przeciwko Magro ( wyglądało jakbyś tankował za 10 zeta bo tankowanie trwało jak u Kubicy :gwizdanie: )

to było dooobre :decayed::polew:

a na poważnie to chciałem tam podjechać ale stwierdziłem że nie będe Ci robił obciachu :decayed:

etam, trzeba było wpadać, załatwiłnym drugą miotłę ( nie musiałbym robić nadgodzin :( )

Opublikowano

etam, trzeba było wpadać, załatwiłnym drugą miotłę ( nie musiałbym robić nadgodzin :( )

gdybyś robił bliżej to i ja bym pomógł :gwizdanie:
Opublikowano

etam, trzeba było wpadać, załatwiłnym drugą miotłę ( nie musiałbym robić nadgodzin :( )

gdybyś robił bliżej to i ja bym pomógł :gwizdanie:

już to widzę, oglądalibyście d*py, podparci o te miotły :gwizdanie: :jerk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.