Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

nie dzięki, ja dziś odpadam na 100% :hi:

ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

nie dzięki, ja dziś odpadam na 100% :hi:

ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie:

nom , dobrze , że w ogóle na forum włazi :gwizdanie:
Opublikowano

siema :decayed: :decayed:

Keżor dzieki za ten przerywacz, odrobiłeś akurat tą linke hahaha

wiecie, że Kędziorowi skarpety jebią rybą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie dzięki, ja dziś odpadam na 100% :hi:

ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie:

nom , dobrze , że w ogóle na forum włazi :gwizdanie:

nom szczęściarz z niego hehe można by nawet powiedzieć farciarz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:57_________________________________________________

siema :decayed: :decayed:

Keżor dzieki za ten przerywacz, odrobiłeś akurat tą linke hahaha

wiecie, że Kędziorowi skarpety jebią rybą :polew: :polew: :polew:

stukałem się z dwiema niuniami przed tym jak przyjechałeś więc mnie było jeszcze czuć...
Opublikowano

nie dzięki, ja dziś odpadam na 100% :hi:

ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie:

nom , dobrze , że w ogóle na forum włazi :gwizdanie:

nom szczęściarz z niego hehe można by nawet powiedzieć farciarz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:57_________________________________________________

siema :decayed: :decayed:

Keżor dzieki za ten przerywacz, odrobiłeś akurat tą linke hahaha

wiecie, że Kędziorowi skarpety jebią rybą :polew: :polew: :polew:

stukałem się z dwiema niuniami przed tym jak przyjechałeś więc mnie było jeszcze czuć...

z tymi cygankami co ci tak pitolą na skrzypeczkach pod blokiem :kox: :kox:

Opublikowano

z tymi cygankami co ci tak pitolą na skrzypeczkach pod blokiem :kox: :kox:

dej spokój im to bym dał do żarcia trutkę na szczury
Opublikowano
  • Autor

cisne spać , lecim jutro na Pogorie ? :naughty:

Opublikowano

siema z rana :hi: :hi:

trza isc posprzatac w Audi bo odkąd kupilem nie widziala szmatki ani nic :P i jeszcze Kędzior zostawił po sobie śmieci z Mc'a :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Z rana!

cisne spać , lecim jutro na Pogorie ? :naughty:

Właśnie wybiera się gdzieś ktoś dziś nad jakieś jeziorko, ja bym podjechał i się popluskał :decayed:

Jakby co to mój kom. ma Keżor to piszcie do mnie, to podjadę. Bo chyba mnie na forum nie będzie już dziś :wink4:

Opublikowano

nie dzięki, ja dziś odpadam na 100% :hi:

ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie:

nie dzięki, ja dziś odpadam na 100% :hi:

ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie:

nom , dobrze , że w ogóle na forum włazi :gwizdanie:

:embarrassed: :embarrassed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co jest ziomki :bry:

Opublikowano

co jest ziomki :bry:

pakować się :decayed: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 11:05_________________________________________________dajcie znać czy jakieś łymen jada też...
Opublikowano

ja nie wiem czy pojade dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema ciuliki , to co z tą wodą , ja za 30minut zgłaszam gotowość i moge wychodzić :naughty:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 11:27_________________________________________________tylko zjem i klikne w pajacyka :)

Opublikowano

ja do godzinki będę wiedział co i jak :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.