Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: qr** co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: q***wa co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

]

pogoda dojebaanaaa :decayed:

w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :naughty:

Opublikowano

:hi: q***wa co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

]

pogoda dojebaanaaa :decayed:

w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :naughty:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano

siema ludzie

Opublikowano
  • Autor

:siema:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:01_________________________________________________

:hi: q***wa co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

]

pogoda dojebaanaaa :decayed:

w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :naughty:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

no to podup... opalane :decayed::polew:
Opublikowano

:hi:

:>

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:01_________________________________________________

:hi: q***wa co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

]

pogoda dojebaanaaa :decayed:

w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :naughty:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

no to podup... opalane :decayed::polew:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:28_________________________________________________biednemu zawsze wiatr w oczy, człowiek się stara bla bla bla kina kolacje itp. a jak przychodzi co do czego to pogoda zepsuje wszystko, taniej by było odrazu na bankową skoczyć :polew: :polew:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:01_________________________________________________

:hi: q***wa co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

]

pogoda dojebaanaaa :decayed:

w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :naughty:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

no to podup... opalane :decayed::polew:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

to może Krolu zamiast opalania :sex: Ci jakiś wpadnie z D :banan2:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________Krolu na Bankowej to same bazyle...jak już to Damrota albo Powstańców Śl :gwizdanie:

Opublikowano

to może Krolu zamiast opalania :sex: Ci jakiś wpadnie z D :banan2:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________Krolu na Bankowej to same bazyle...jak już to Damrota albo Powstańców Śl :gwizdanie:

dobrze wiedzieć :naughty:
Opublikowano

to może Krolu zamiast opalania :sex: Ci jakiś wpadnie z D :banan2:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________Krolu na Bankowej to same bazyle...jak już to Damrota albo Powstańców Śl :gwizdanie:

dobrze wiedzieć :naughty:

no w drodze na albo ze spota możesz zahaczyć :gwizdanie:

Opublikowano

to może Krolu zamiast opalania :sex: Ci jakiś wpadnie z D :banan2:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________Krolu na Bankowej to same bazyle...jak już to Damrota albo Powstańców Śl :gwizdanie:

dobrze wiedzieć :naughty:

no w drodze na albo ze spota możesz zahaczyć :gwizdanie:

nie mam już teraz kasy :decayed: ten filmik to dobrze obrazuje :kox:

Opublikowano

:hi:

:hi: dobry po grubym weekendzie... :gwizdanie:

byś na sms odpisał chociaż :thumbdown::tongue4:

Kędzior sorki ale weekend miałem bez telefonu... Kawalerski kumpla... Ostrava i później domek... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Yo Yo :yeah:

2 Dni bez forum :disgust:

:siema:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:01_________________________________________________

:hi: q***wa co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pogoda dojebaanaaa :decayed:

w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :naughty:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

no to podup... opalane :decayed::polew:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

to może Krolu zamiast opalania :sex: Ci jakiś wpadnie z D :banan2:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________Krolu na Bankowej to same bazyle...jak już to Damrota albo Powstańców Śl :gwizdanie:

Czyżby częsty bywalec... :gwizdanie: W Tychach też już wiesz co, jak i gdzie ? Damrota to chyba z Tych ulica.... nie wiedziałem że tam można coś chycic :wink4:

Opublikowano

z roboty do roboty :sick3:

Opublikowano

z roboty do roboty :sick3:

To możesz przynajmniej powiedzieć że jesteś człowiekiem pracy :naughty:

Opublikowano

z roboty do roboty :sick3:

No wreszcie ktoś tu jeszcze robi! :cool1::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Damrota jest w Kato , jak ktoś by coś to polecam , bo ładne suczki tam są :slina: z tego co jechałem przejazdem przypadkiem :cwaniak1:

a w ogóle to zdiagnozowany Gofer , nie pali na wszystkie gary , kable i świece do wymiany i będzie LANSSSSs przez Duże $$ :kox:

Opublikowano

Damrota jest w Kato , jak ktoś by coś to polecam , bo ładne suczki tam są :slina: z tego co jechałem przejazdem przypadkiem :cwaniak1:

a w ogóle to zdiagnozowany Gofer , nie pali na wszystkie gary , kable i świece do wymiany i będzie LANSSSSs przez Duże $$ :kox:

:cool1::polew:
Opublikowano
:hi: co tu się dzieje że tak cicho?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.