Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cze hopy :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

wpadaj i nie gadaj, na forum od dawna, a na spocie w życiu nie był :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

wpadaj i nie gadaj, na forum od dawna, a na spocie w życiu nie był :gwizdanie: :gwizdanie:

No może jakieś piwko jutro ze sobą weźmie... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

wpadaj i nie gadaj, na forum od dawna, a na spocie w życiu nie był :gwizdanie: :gwizdanie:

No może jakieś piwko jutro ze sobą weźmie... :wink4: :gwizdanie:

ok przekonałeś mnie będę na spocie :decayed:
Opublikowano

ok przekonałeś mnie będę na spocie :decayed:

super... :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze zimnego lecha i spać :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze zimnego lecha i spać :gwizdanie:

:slina: :slina: :slina:

nie rób smaka

Opublikowano

każdy gada o czym innym :blink:

Opublikowano

każdy gada o czym innym :blink:

Ale dojebane dziś spodenki se kupiłem... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ok przekonałeś mnie będę na spocie :decayed:

super... :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

co się odzywasz... kiedy ostatnio na spocie byłeś??
Opublikowano

ok przekonałeś mnie będę na spocie :decayed:

super... :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

co się odzywasz... kiedy ostatnio na spocie byłeś??

w każdą sobote oraz niedziele :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok przekonałeś mnie będę na spocie :decayed:

super... :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

co się odzywasz... kiedy ostatnio na spocie byłeś??

w każdą sobote oraz niedziele :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

idę spać bo jestem zły cały dzień dziś... :wallbash:

Opublikowano

ok przekonałeś mnie będę na spocie :decayed:

super... :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

co się odzywasz... kiedy ostatnio na spocie byłeś??

w każdą sobote oraz niedziele :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

idę spać bo jestem zły cały dzień dziś... :wallbash:

Nie podupiłeś... ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

idę spać bo jestem zły cały dzień dziś... :wallbash:

Nie podupiłeś... ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano

idę spać bo jestem zły cały dzień dziś... :wallbash:

Nie podupiłeś... ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:disgust: :disgust: :disgust:

czyli, że nie ? hehe

Opublikowano

idę spać bo jestem zły cały dzień dziś... :wallbash:

nie popuściła? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

idę spać bo jestem zły cały dzień dziś... :wallbash:

nie popuściła? :polew: :polew: :polew:

zmieńcie temat :gwizdanie: miałem sobie na działce siedzieć a na jakims forum alkoholików jestem :disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

Opublikowano

idę spać bo jestem zły cały dzień dziś... :wallbash:

nie popuściła? :polew: :polew: :polew:

zmieńcie temat :gwizdanie: miałem sobie na działce siedzieć a na jakims forum alkoholików jestem :disgust: :disgust: :disgust:

:rant:

P.S. Nie podupił. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

:slina: :slina: :slina: jak się jeździło?? :mysli: co tam pod machą miałeś?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.