Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

:slina: :slina: :slina: jak się jeździło?? :mysli: co tam pod machą miałeś?

1,2 :polew:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:30_________________________________________________

:rant:

P.S. Nie podupił. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

Hm... Grisza KNIGHT DRIVER... :kox::wink4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:30_________________________________________________

:rant:

P.S. Nie podupił. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

dojebane :good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________chociaż szkoda że tak wysoko stoi :decayed:
Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

:slina: :slina: :slina: jak się jeździło?? :mysli: co tam pod machą miałeś?

2.0 150PS, w zakrętach się trzymała masakra.....

Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

dojebane :good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________chociaż szkoda że tak wysoko stoi :decayed:

zawsze mi sie podobało eclispe :kox:

Opublikowano

Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....

Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

dojebane :good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________chociaż szkoda że tak wysoko stoi :decayed:

zawsze mi sie podobało eclispe :kox:

A Wy znowu o samochodach... :offtopic::nose::banned:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

:slina: :slina: :slina: jak się jeździło?? :mysli: co tam pod machą miałeś?

2.0 150PS, w zakrętach się trzymała masakra.....

kiedyś chciałem taką zakupić ale z tymi mocniejszymi silnikami cieżko trafić noi ceny też dużo wyższe
Opublikowano

siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

Opublikowano

lecę spać :hi:

Opublikowano

Moja poprzednia fura.... :) Aż mi łezka poleciała :wink4:

12062007108.jpg

:slina: :slina: :slina: jak się jeździło?? :mysli: co tam pod machą miałeś?

2.0 150PS, w zakrętach się trzymała masakra.....

kiedyś chciałem taką zakupić ale z tymi mocniejszymi silnikami cieżko trafić noi ceny też dużo wyższe

Czyli GS-T 190PS później były jeszcze 212PS :punk:

Oj miało się wtedy branie...... :gwizdanie: Mogłem zostawić Eclipse na podryw :kox:

Opublikowano

ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

:thumbdown:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:46_________________________________________________

Czyli GS-T 190PS później były jeszcze 212PS :punk:

Oj miało się wtedy branie...... :gwizdanie: Mogłem zostawić Eclipse na podryw :kox:

fajnie to można było przerobić :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? :decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________

Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....

seryjny miękki zawias :tongue4: ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie:
Opublikowano

ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie:

lub o emerytów/rencistów

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? :decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________

Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....

seryjny miękki zawias :tongue4: ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie:

o psy, czy o "psy" :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? :decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________

Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....

seryjny miękki zawias :tongue4: ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie:

nie wiem, moze tak a jak nie to przyjade jeszcze ze zgniecionymi blachami :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? :decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________

Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....

seryjny miękki zawias :tongue4: ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie:

o psy, czy o "psy" :gwizdanie: :mysli:

o zwykłe psy

najbrzydszy%20pies%20na%20swiecie

Opublikowano

o zwykłe psy

najbrzydszy%20pies%20na%20swiecie

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? :decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________

Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....

seryjny miękki zawias :tongue4: ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie:

o psy, czy o "psy" :gwizdanie: :mysli:

o zwykłe psy

najbrzydszy%20pies%20na%20swiecie

:sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a

a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? :decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________

Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....

seryjny miękki zawias :tongue4: ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie:

o psy, czy o "psy" :gwizdanie: :mysli:

o zwykłe psy

najbrzydszy%20pies%20na%20swiecie

:sick3: :sick3: :sick3:

ładny Azor :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.