Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Kupiłem drugie auto i mogę należeć do klubu LPG :kox:

bogacz :decayed:

burżuj :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Kupiłem drugie auto i mogę należeć do klubu LPG :kox:

bogacz :decayed:

burżuj :naughty:

sknerus :polew::wink4:
Opublikowano

I nikt nie zgadł bo forda fiestę :decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 23:55_________________________________________________

:hi: Kupiłem drugie auto i mogę należeć do klubu LPG :kox:

bogacz :decayed:

burżuj :naughty:

sknerus :polew::wink4:

odezwał się ten któremu auto więcej stoi niż jeździ :polew:
Opublikowano

to żeś wtopił :wallbash:

Opublikowano

k**wa nie było jakiegoś małego Audi ?

Opublikowano

To ma być wół roboczy ale jeździ się fajnie :naughty:

Opublikowano

ale jaką Fiestę taką za 500 czy za 5000 ?

Opublikowano

odezwał się ten któremu auto więcej stoi niż jeździ :polew:

moja mało pali :decayed::tongue4:

zmykam spać :wink4:

Opublikowano

miałem forda, wsadziłem nowy osprzęt silnika a ten gnojek dalej nie kręcił rozrusznikiem na ciepłym :polew:

ogólnie musisz teraz polubić szpachlę, nity i blachę ocynkowaną :naughty:

Opublikowano

ale jaką Fiestę taką za 500 czy za 5000 ?

Taką za 500 :naughty:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 23:58_________________________________________________

miałem forda, wsadziłem nowy osprzęt silnika a ten gnojek dalej nie kręcił rozrusznikiem na ciepłym :polew:

ogólnie musisz teraz polubić szpachlę, nity i blachę ocynkowaną :naughty:

Spoko tym się nie przejmuje. Miałem escorta i mi wdzięcznie służył :wink4:
Opublikowano

przyjedź jutro na spota tą Fiestą

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 00:00_________________________________________________to ją rozkurwimy :polew:

Opublikowano

przyjedź jutro na spota tą Fiestą

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 00:00_________________________________________________to ją rozkurwimy :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Nie będzie mnie chyba jutro na spocie a rozkurwić to mogę Ci tą fiestą Twoje paskudne audi na ledach :polew:

Opublikowano

Nie będzie mnie chyba jutro na spocie a rozkurwić to mogę Ci tą fiestą Twoje paskudne audi na ledach :polew:

zapraszam :bicz2:

Opublikowano

Nie będzie mnie chyba jutro na spocie a rozkurwić to mogę Ci tą fiestą Twoje paskudne audi na ledach :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie będzie mnie chyba jutro na spocie a rozkurwić to mogę Ci tą fiestą Twoje paskudne audi na ledach :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gorolskie nasienie :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 00:10_________________________________________________Akjam pytałeś o tą klimę :mysli: ?[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 00:11_________________________________________________no to gaszę :dziura:

Opublikowano

Akjam pytałeś o tą klimę :mysli: ?

No pytałem. Jutro poagadamy na spocie jak będziesz. :tongue4:
Opublikowano

Akjam pytałeś o tą klimę :mysli: ?

No pytałem. Jutro poagadamy na spocie jak będziesz. :tongue4:

będę :tongue4:

siemano z rana lebry :hi:

Opublikowano

:hi:

a tutaj non stop jazda :naughty:

"plujus, plujus... " :polew:

Opublikowano

jaki spam 5 stron z rana :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.