Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki spam 5 stron z rana :blink:

rozkręcili się...chłopcy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

DZIŚ S P O T :JC_fan::a4fan::punk:

Opublikowano

szczęść boże :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

kope lat :gwizdanie:

Opublikowano

i co tam ciekawego dziewczyny? :wink4:

Opublikowano

szukam mechanika który mi zmieni łożysko :gwizdanie:

a po za tym to wczoraj przebyłem 25h podróż powrotną z Bułgarii.. i jeszcze dochodze do siebie :wink4:

Opublikowano

szukam mechanika który mi zmieni łożysko :gwizdanie:

a po za tym to wczoraj przebyłem 25h podróż powrotną z Bułgarii.. i jeszcze dochodze do siebie :wink4:

uwierz mi że taka podróż to przyjemność w porównaniu do narkozy :P

Opublikowano

szukam mechanika który mi zmieni łożysko :gwizdanie:

a po za tym to wczoraj przebyłem 25h podróż powrotną z Bułgarii.. i jeszcze dochodze do siebie :wink4:

:hi: myślałem żeś na stałe osiadł w tej Bułgarii [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 11:12_________________________________________________

szukam mechanika który mi zmieni łożysko :gwizdanie:

a po za tym to wczoraj przebyłem 25h podróż powrotną z Bułgarii.. i jeszcze dochodze do siebie :wink4:

uwierz mi że taka podróż to przyjemność w porównaniu do narkozy :P

Ty się już nad sobą tak nie użalaj bo Ci skopiemy dupsko na spocie i wtedy będziesz wiedział co to ból :polew:

Opublikowano

narkozy?? przecież tam nic nie czujesz chyba nie?? w ogóle to nie w temacie jestem więc prosze o skrót ważniejszych informacji..

Gdybym do Bułgarii jechał Audikiem to bym tam za burżuja uchodził.. bieda tam taka że aż piszczy momentami.. no ale wieczorem można pooglądać Maserati Quatroporte, Astona Martina DB9, Nissana Skyline GTR itp zabawki z kobietami za kierownicą :shocked:

Opublikowano

narkozy?? przecież tam nic nie czujesz chyba nie?? w ogóle to nie w temacie jestem więc prosze o skrót ważniejszych informacji..

Gdybym do Bułgarii jechał Audikiem to bym tam za burżuja uchodził.. bieda tam taka że aż piszczy momentami.. no ale wieczorem można pooglądać Maserati Quatroporte, Astona Martina DB9, Nissana Skyline GTR itp zabawki z kobietami za kierownicą :shocked:

:slina:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 11:18_________________________________________________

szukam mechanika który mi zmieni łożysko :gwizdanie:

a po za tym to wczoraj przebyłem 25h podróż powrotną z Bułgarii.. i jeszcze dochodze do siebie :wink4:

:hi: myślałem żeś na stałe osiadł w tej Bułgarii [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 11:12_________________________________________________

szukam mechanika który mi zmieni łożysko :gwizdanie:

a po za tym to wczoraj przebyłem 25h podróż powrotną z Bułgarii.. i jeszcze dochodze do siebie :wink4:

uwierz mi że taka podróż to przyjemność w porównaniu do narkozy :P

Ty się już nad sobą tak nie użalaj bo Ci skopiemy dupsko na spocie i wtedy będziesz wiedział co to ból :polew:

ej jeden tydzień na spocie nie byłem i tak się za wami stęskniłem że masakra :P

normalnie w weekend to mi się płakać chciało :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

ej jeden tydzień na spocie nie byłem i tak się za wami stęskniłem że masakra :P

normalnie w weekend to mi się płakać chciało :polew:

jeszcze ci przejdzie.. :naughty:
Opublikowano

ej jeden tydzień na spocie nie byłem i tak się za wami stęskniłem że masakra :P

normalnie w weekend to mi się płakać chciało :polew:

jeszcze ci przejdzie.. :naughty:

aż się zrzygasz :sick3:

Opublikowano

ej jeden tydzień na spocie nie byłem i tak się za wami stęskniłem że masakra :P

normalnie w weekend to mi się płakać chciało :polew:

jeszcze ci przejdzie.. :naughty:

aż się zrzygasz :sick3:

że co mi chcecie powiedzieć?

że impreza i chlanie się szykuje? :decayed: (nie u mnie, jeszcze mam jedną sąsiadkę obrażoną :P )

Opublikowano

ej jeden tydzień na spocie nie byłem i tak się za wami stęskniłem że masakra :P

normalnie w weekend to mi się płakać chciało :polew:

jeszcze ci przejdzie.. :naughty:

aż się zrzygasz :sick3:

że co mi chcecie powiedzieć?

że impreza i chlanie się szykuje? :decayed: (nie u mnie, jeszcze mam jedną sąsiadkę obrażoną :P )

jak to nie u ciebie... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: to niby gdzie? :decayed:
Opublikowano

krolu jak to gdzie?!

u ciebie na boisku :naughty:

Opublikowano

krolu jak to gdzie?!

u ciebie na boisku :naughty:

luz wpadajcie :kox: :kox: oby deszczu nie było a na stole do ping ponga nie raz się piło... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.