Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Miszka rozwiałeś wszystkie wątpliwości..... :confused4: A ja myślałem że jesteś normalny..... :gwizdanie:

Rozumie żeby szukac i oglądać na necie kobiety które się ..... ale faceci :no: :bicz3: :bicz:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Miszka rozwiałeś wszystkie wątpliwości..... :confused4: A ja myślałem że jesteś normalny..... :gwizdanie:

Rozumie żeby szukac i oglądać na necie kobiety które się ..... ale faceci :no: :bicz3: :bicz:

:polew: :polew: :polew:

to jest śmieszne a nie żeby się przy tym napalać człowieku :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Miszka rozwiałeś wszystkie wątpliwości..... :confused4: A ja myślałem że jesteś normalny..... :gwizdanie:

Rozumie żeby szukac i oglądać na necie kobiety które się ..... ale faceci :no: :bicz3: :bicz:

:polew: :polew: :polew:

to jest śmieszne a nie żeby się przy tym napalać człowieku :tongue4:

czarny humor Miszki :polew:

Opublikowano

Miszka Dobra dobra.... :song: Nie poznaje koleszki :naughty:

Spocik gdzie dzisiaj ? parking, dolina ? jakiś grill ? czy może KFC lub Mcdonald ?

Opublikowano

ja jestem na diecie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:04_________________________________________________Parking

najwyzej sie przeniesiemy, nikt nic nie pisał o gryllu więc standard :hi:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:05_________________________________________________ :hi: Kędżi :notworthy:

Opublikowano

ja jestem na diecie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:04_________________________________________________Parking

najwyzej sie przeniesiemy, nikt nic nie pisał o gryllu więc standard :hi:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:05_________________________________________________ :hi: Kędżi :notworthy:

ja grill mam zawsze ze sobą i chyba będę dziś na spocie...
Opublikowano

jooł ja też na diecie jestem :decayed:

Opublikowano

jooł ja też na diecie jestem :decayed:

leszcz[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:09_________________________________________________

ja jestem na diecie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:04_________________________________________________Parking

najwyzej sie przeniesiemy, nikt nic nie pisał o gryllu więc standard :hi:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:05_________________________________________________ :hi: Kędżi :notworthy:

leszcz :polew:

Opublikowano

ja jestem na diecie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:04_________________________________________________Parking

najwyzej sie przeniesiemy, nikt nic nie pisał o gryllu więc standard :hi:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:05_________________________________________________ :hi: Kędżi :notworthy:

Jak na diecie, to kupisz sobie sałatke, tak jak akjam ostatnio :naughty:

Ja na 90% powinienem być ! Mam brykiet i rozpałke także moge wziąśc w razie czego :cool1:

Jestem ciekaw jak z obecnością dzisiaj ... :gwizdanie:

Opublikowano

leszcz

leszcz :polew:

igrasz z ogniem :piroman:

Opublikowano

jooł ja też na diecie jestem :decayed:

leszcz[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:09_________________________________________________

ja jestem na diecie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:04_________________________________________________Parking

najwyzej sie przeniesiemy, nikt nic nie pisał o gryllu więc standard :hi:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:05_________________________________________________ :hi: Kędżi :notworthy:

leszcz :polew:

płotka :tongue4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:12_________________________________________________

ja jestem na diecie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:04_________________________________________________Parking

najwyzej sie przeniesiemy, nikt nic nie pisał o gryllu więc standard :hi:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:05_________________________________________________ :hi: Kędżi :notworthy:

Jak na diecie, to kupisz sobie sałatke, tak jak akjam ostatnio :naughty:

Ja na 90% powinienem być ! Mam brykiet i rozpałke także moge wziąśc w razie czego :cool1:

Jestem ciekaw jak z obecnością dzisiaj ... :gwizdanie:

jak to jak ELEGANCKO :kox:

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:
Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

powiedział co wiedział i spierdolił...bał się riposty onanista jeden

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

już wiem dlaczego jestem taki chudy... :cool1:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:31_________________________________________________choć teraz to ostatnio mi brzuch rośnie :confused4:
Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

już wiem dlaczego jestem taki chudy... :cool1:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:31_________________________________________________choć teraz to ostatnio mi brzuch rośnie :confused4:

tak od seksu ale trochę innego :jerk:

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

już wiem dlaczego jestem taki chudy... :cool1:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:31_________________________________________________choć teraz to ostatnio mi brzuch rośnie :confused4:

tak od seksu ale trochę innego :jerk:

od tego chyba masa nie spada :gwizdanie: :gwizdanie: tylko przedramię rośnie a ja mam oba takie same :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.