Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

już wiem dlaczego jestem taki chudy... :cool1:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:31_________________________________________________choć teraz to ostatnio mi brzuch rośnie :confused4:

tak od seksu ale trochę innego :jerk:

od tego chyba masa nie spada :gwizdanie: :gwizdanie: tylko przedramię rośnie a ja mam oba takie same :naughty:

zmieniasz rękę co dwa dni :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie

no dlatego czas wprowadzić dietę :kox:

no Maxitową najlepiej :good:

eee tam... wystarczy 3 razy dziennie :sex: i znika problem diety :kox:

No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta :nabijasie::polew:

powiedział co wiedział i spier***ił...bał się riposty onanista jeden

Prawda w oczy kole :naughty:

zmieniasz rękę co dwa dni :gwizdanie:

Nie co 2 dni tylko co 30 ruchów i zmiana ręki :polew:

Opublikowano

zmieniasz rękę co dwa dni :gwizdanie:

skąd znasz takie techniki? :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

zmieniasz rękę co dwa dni :gwizdanie:

skąd znasz takie techniki? :gwizdanie: :gwizdanie:

z doświadczenie z czasów młodości...teraz już mi to nie potrzebne ale rozumiem Ciebie doskonale :decayed:

Opublikowano

zmieniasz rękę co dwa dni :gwizdanie:

skąd znasz takie techniki? :gwizdanie: :gwizdanie:

z doświadczenie z czasów młodości...teraz już mi to nie potrzebne ale rozumiem Ciebie doskonale :decayed:

woooooooooooo bo ty jestes o tyle odemnie starszy, że szok
Opublikowano

a wy tylko o jednym

Opublikowano

zmieniasz rękę co dwa dni :gwizdanie:

skąd znasz takie techniki? :gwizdanie: :gwizdanie:

z doświadczenie z czasów młodości...teraz już mi to nie potrzebne ale rozumiem Ciebie doskonale :decayed:

woooooooooooo bo ty jestes o tyle odemnie starszy, że szok

nie chodzi o wiek ja juz tego nie robię a Ty wciąż :tongue4::polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:13_________________________________________________

a wy tylko o jednym

co tam Kędzior

Opublikowano

co tam Kędzior

a jakiś taki jestem... :disgust: bez klimatu
Opublikowano

co tam Kędzior

a jakiś taki jestem... :disgust: bez klimatu

no właśnie widzę bajerki nie podkręcasz :([br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:17_________________________________________________ :polew: :polew:

Opublikowano

co tam Kędzior

a jakiś taki jestem... :disgust: bez klimatu

no właśnie widzę bajerki nie podkręcasz :([br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:17_________________________________________________ :polew: :polew:

nom :wallbash:
Opublikowano

co tam Kędzior

a jakiś taki jestem... :disgust: bez klimatu

no właśnie widzę bajerki nie podkręcasz :([br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:17_________________________________________________ :polew: :polew:

nom :wallbash:

to juh pogadane :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:20_________________________________________________na spocie będziesz czy znów to pier**lisz :decayed:

Opublikowano

postaram się przybyć bo mnie dawno nie było ale zależy od tego w jakim nastroju bede :confused4:

Opublikowano

postaram się przybyć bo mnie dawno nie było ale zależy od tego w jakim nastroju bede :confused4:

aaaa już wszystko jasne masz ciote :decayed:

Opublikowano

postaram się przybyć bo mnie dawno nie było ale zależy od tego w jakim nastroju bede :confused4:

aaaa już wszystko jasne masz ciote :decayed:

Miszka co się dziwisz.... jak chłopak już pości od kilku tygodni, to później sie ma humor jaki ma :confused4:

jak będziesz jechał na spota Miszka to mu weź po drodze jakąś niunie, z tego miejsca co wczoraj pisałeś :gwizdanie:

Opublikowano

postaram się przybyć bo mnie dawno nie było ale zależy od tego w jakim nastroju bede :confused4:

aaaa już wszystko jasne masz ciote :decayed:

Miszka co się dziwisz.... jak chłopak już pości od kilku tygodni, to później sie ma humor jaki ma :confused4:

jak będziesz jechał na spota Miszka to mu weź po drodze jakąś niunie, z tego miejsca co wczoraj pisałeś :gwizdanie:

no właśnie one chyba tylko do południe stoją :gwizdanie:

Opublikowano

postaram się przybyć bo mnie dawno nie było ale zależy od tego w jakim nastroju bede :confused4:

aaaa już wszystko jasne masz ciote :decayed:

Miszka co się dziwisz.... jak chłopak już pości od kilku tygodni, to później sie ma humor jaki ma :confused4:

jak będziesz jechał na spota Miszka to mu weź po drodze jakąś niunie, z tego miejsca co wczoraj pisałeś :gwizdanie:

no właśnie one chyba tylko do południe stoją :gwizdanie:

kto jedzie rano na dziwki ?

chyba piekarze :gwizdanie:

Opublikowano

postaram się przybyć bo mnie dawno nie było ale zależy od tego w jakim nastroju bede :confused4:

aaaa już wszystko jasne masz ciote :decayed:

Miszka co się dziwisz.... jak chłopak już pości od kilku tygodni, to później sie ma humor jaki ma :confused4:

jak będziesz jechał na spota Miszka to mu weź po drodze jakąś niunie, z tego miejsca co wczoraj pisałeś :gwizdanie:

no właśnie one chyba tylko do południe stoją :gwizdanie:

kto jedzie rano na dziwki ?

chyba piekarze :gwizdanie:

jak kto zdziwił byś się zawsze jak tamtędy jadę (czy to 9 czy 13 zawsze mają ruch :naughty:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:36_________________________________________________ale drętwe towarzystwo dziś mamy :thumbdown:

Opublikowano

od paru dni (soboty) nie piłem alko to chyba dlatego :wallbash:

Opublikowano

:hi: siema nudziarze

Opublikowano

od paru dni (soboty) nie piłem alko to chyba dlatego :wallbash:

objawy abstynencyjne :decayed:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:54_________________________________________________

:hi: siema nudziarze

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.