Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spdam zaraz do dom :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spdam zaraz do dom :decayed:

chwalisz się czy żalisz :mysli:

Opublikowano

postaram się przybyć bo mnie dawno nie było ale zależy od tego w jakim nastroju bede :confused4:

aaaa już wszystko jasne masz ciote :decayed:

Miszka co się dziwisz.... jak chłopak już pości od kilku tygodni, to później sie ma humor jaki ma :confused4:

jak będziesz jechał na spota Miszka to mu weź po drodze jakąś niunie, z tego miejsca co wczoraj pisałeś :gwizdanie:

no właśnie one chyba tylko do południe stoją :gwizdanie:

kto jedzie rano na dziwki ?

chyba piekarze :gwizdanie:

piekarze, miszka i cierpiący na bezsenność :kox:

spdam zaraz do dom :decayed:

jedz bo jak spadniesz to możesz się poobijać :tongue4:

Opublikowano

spdam zaraz do dom :decayed:

do domu i do drugiej roboty??
Opublikowano

ale dziś na forum poszalałem :gwizdanie:

mykam nacht hauze :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: leszcze! Dziwkarze i alkoholicy!!! :kox::naughty::polew:
Opublikowano

ale dziś na forum poszalałem :gwizdanie:

mykam nacht hauze :decayed: :decayed: :decayed:

ke italiano? :decayed::tongue4:

:hi: leszcze! Dziwkarze i alkoholicy!!! :kox::naughty::polew:

zapomniałeś jeszcze o paru grupach którzy tutaj występują :naughty:
Opublikowano

ale dziś na forum poszalałem :gwizdanie:

mykam nacht hauze :decayed: :decayed: :decayed:

ke italiano? :decayed::tongue4:

:hi: leszcze! Dziwkarze i alkoholicy!!! :kox::naughty::polew:

zapomniałeś jeszcze o paru grupach którzy tutaj występują :naughty:

Hm... :mysli: Geje, dietetycy, rezacze... :naughty: Coś jeszcze? :mysli:

Kędzior jak z humorkiem? Zimny browarek może pomoże... :evil: Dziś chyba Nas trochę będzie to może gryyylll??? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: leszcze! Dziwkarze i alkoholicy!!! :kox::naughty::polew:

zapomniałeś jeszcze o paru grupach którzy tutaj występują :naughty:

No właśnie... brakuje mojej grupy :naughty:

Opublikowano

Coś jeszcze? :mysli:

Kędzior jak z humorkiem? Zimny browarek może pomoże... :evil: Dziś chyba Nas trochę będzie to może gryyylll??? :gwizdanie:

koksy i pare innych :polew: :polew: :polew:

nie no staram się niepic :wallbash: i w miare zdrowo jeść :wallbash:

Opublikowano

Coś jeszcze? :mysli:

Kędzior jak z humorkiem? Zimny browarek może pomoże... :evil: Dziś chyba Nas trochę będzie to może gryyylll??? :gwizdanie:

koksy i pare innych :polew: :polew: :polew:

nie no staram się niepic :wallbash: i w miare zdrowo jeść :wallbash:

I bardzo dobrze! :good: Jakmogłem zapomnieć o koksach!? :wallbash:

Grisza? Co tam waryocie? :kox:

Opublikowano

Akjam :punk:

Mykam na trening :silacz: a tak mi się chce że niech mnie....... Trzeba dbac o forme :paker:

Opublikowano

Akjam :punk:

Mykam na trening :silacz: a tak mi się chce że niech mnie....... Trzeba dbac o forme :paker:

:good: Na spociku będziesz? :cool1:
Opublikowano

ok do spota

Opublikowano

Akjam :punk:

Mykam na trening :silacz: a tak mi się chce że niech mnie....... Trzeba dbac o forme :paker:

:good: Na spociku będziesz? :cool1:

Raczej tak ! see ya :)

Opublikowano

Miszka coś dla ciebie:

końcówka miażdży :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kto jedzie rano na dziwki ?

chyba piekarze :gwizdanie:

gazecierze nie :gwizdanie:
Opublikowano

kto jedzie rano na dziwki ?

chyba piekarze :gwizdanie:

gazecierze nie :gwizdanie:

i mleczarze :tongue4:
Opublikowano

:hi:

cześć huopacy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:yeah:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.