Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kędzior mechanik mi powiedział, że po wymianie rozrządu, oleju i filtrów jest szansa, że moje autko zbliży się do serii :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myślisz że jest szansa?? :naughty: zalałeś go jakimś turbo olejem i założyłeś turbo paski? :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kędzior mechanik mi powiedział, że po wymianie rozrządu, oleju i filtrów jest szansa, że moje autko zbliży się do serii :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myślisz że jest szansa?? :naughty: zalałeś go jakimś turbo olejem i założyłeś turbo paski? :decayed:

nie chcę zapeszać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wróciłem z nęncenia... :wink4: Jutro na rybki, już się doczekać nie moge :jerk:

Opublikowano

Wróciłem z nęncenia... :wink4: Jutro na rybki, już się doczekać nie moge :jerk:

jesteś rybakiem?? :przebiegly: ja też kiedyś z kumplem byłem pare razy na rybach :gwizdanie:
Opublikowano

Wróciłem z nęncenia... :wink4: Jutro na rybki, już się doczekać nie moge :jerk:

jesteś rybakiem?? :przebiegly: ja też kiedyś z kumplem byłem pare razy na rybach :gwizdanie:

Wędkarzem, już 10 lat :naughty: Jutro nad zapore goczałkowicką się wybieram pod wieczór na nocke :punk:

Opublikowano

Wróciłem z nęncenia... :wink4: Jutro na rybki, już się doczekać nie moge :jerk:

jesteś rybakiem?? :przebiegly: ja też kiedyś z kumplem byłem pare razy na rybach :gwizdanie:

Wędkarzem, już 10 lat :naughty: Jutro nad zapore goczałkowicką się wybieram pod wieczór na nocke :punk:

chyba tam byłem :mysli: ale nie pamiętam dokładnie bo to dawno
Opublikowano

rybakiem :polew: :polew: :polew:

kędzior przehuju :polew:

Opublikowano

:hi:

rybakiem :polew: :polew: :polew:

kędzior przehuju :polew:

:decayed:

Opublikowano

rybakiem :polew: :polew: :polew:

kędzior przehuju :polew:

Tyś to jest kanalia Miszka :wink4: h*j przez ch :gwizdanie:

Opublikowano

rybakiem :polew: :polew: :polew:

kędzior przehuju :polew:

Tyś to jest kanalia Miszka :wink4: h*j przez ch :gwizdanie:

jeden ©h*j :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 17:32_________________________________________________ale że kanalia :blink: :blink:

Opublikowano

:hi:

żyjesz człowieku szczena Ci nie odpadła :decayed:

Opublikowano

:hi:

żyjesz człowieku szczena Ci nie odpadła :decayed:

no na razie się jeszcze trzyma jako tako ;)

a jak tam u ciebie? zapracowany? :kox:

Opublikowano

siema

witam was z magro :decayed:

Opublikowano

Krolu , na ch***j dajesz sie kumplom bawić swoim kluczykiem ?

cale szczescie ze tylko kluczykiem, a nie czym innym :gwizdanie:

siema

witam was z magro :decayed:

widze ze lajtowo w tym Magro :cool1:

Opublikowano

Krolu , na ch***j dajesz sie kumplom bawić swoim kluczykiem ?

cale szczescie ze tylko kluczykiem, a nie czym innym :gwizdanie:

siema

witam was z magro :decayed:

widze ze lajtowo w tym Magro :cool1:

gadamy o d*pach :naughty:

Opublikowano
gadamy o d*pach

nie musisz gadac, wystarczy ze oderwiesz oczy od kompa i sie rozejrzysz :naughty:

siedzisz w czesci Audi czy VW :?:

Opublikowano

rybakiem :polew: :polew: :polew:

kędzior przehuju :polew:

łowi ryby to rybak:P jeszcze tylko kuter mu załatwimy i jak tralala będzie :decayed:

siema

witam was z magro :decayed:

załatw żebyś siedział w Sosnowcu :gwizdanie:
Opublikowano

rybakiem :polew: :polew: :polew:

kędzior przehuju :polew:

łowi ryby to rybak:P jeszcze tylko kuter mu załatwimy i jak tralala będzie :decayed:

siema

witam was z magro :decayed:

załatw żebyś siedział w Sosnowcu :gwizdanie:

załatw jazdę testową :naughty:

Opublikowano
załatw jazdę testową

przeciez to nie problem samemu sobie zalatwic :cool1: no chyba ze chcesz ta nowa A8 :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.