Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

Zero-Bania u Cygana

a jakze robimy ja ide na wesele :kox: :kox:

to weź mnie zamiast Kaśki :decayed:

spoko to u mnie pod blokiem o 12 w sobote :gwizdanie: tylko wrzuc jakas kiecke co by my glupio nie wygladali :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 22:48_________________________________________________

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

Zero-Bania u Cygana

a jakze robimy ja ide na wesele :kox: :kox:

wkręc mnie też :naughty:

no to zrobimy nalot a4 na wesele :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko to u mnie pod blokiem o 12 w sobote :gwizdanie: tylko wrzuc jakas kiecke co by my glupio nie wygladali :naughty:

weź sobie peruczkę od Keżora :wink4:
Opublikowano

spoko to u mnie pod blokiem o 12 w sobote :gwizdanie: tylko wrzuc jakas kiecke co by my glupio nie wygladali :naughty:

weź sobie peruczkę od Keżora :wink4:

i ogól nogi :decayed:
Opublikowano

spoko to u mnie pod blokiem o 12 w sobote :gwizdanie: tylko wrzuc jakas kiecke co by my glupio nie wygladali :naughty:

weź sobie peruczkę od Keżora :wink4:

i ogól nogi :decayed:

i plecy :polew:

Opublikowano

i dupe tez :tongue4:

Opublikowano

spoko to u mnie pod blokiem o 12 w sobote :gwizdanie: tylko wrzuc jakas kiecke co by my glupio nie wygladali :naughty:

weź sobie peruczkę od Keżora :wink4:

i ogól nogi :decayed:

i plecy :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: szkoda że nie ma Miszki :polew: :polew: :polew: napewno by coś ciekawego wymyślił :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

spoko to u mnie pod blokiem o 12 w sobote :gwizdanie: tylko wrzuc jakas kiecke co by my glupio nie wygladali :naughty:

weź sobie peruczkę od Keżora :wink4:

i ogól nogi :decayed:

i plecy :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: szkoda że nie ma Miszki :polew: :polew: :polew: napewno by coś ciekawego wymyślił :polew: :polew: :polew:

może by się przyznał, że był kiedyś drag queen :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:13_________________________________________________http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8168560,Znaleziono_10_zl__Policja_szuka_wlasciciela_banknotu.html

Miszka, może twoje?

spytaj ich czy na banknocie jest taki facet z brodą, chyba ma na imię Mieszko. Jak co, to powiedz, że to twój i dzielimy się fifti/fifti :decayed:

Opublikowano
:hi: z rańca
Opublikowano

Siema z rana miśki :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

:dance: weekend !

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:

:dance: weekend !

oby się już zaczął

ale urwanie głowy w pracy nie wiem za co się zabrać do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w weakend trzeba się zresetować :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

:siema:

:dance: weekend !

oby się już zaczął

ale urwanie głowy w pracy nie wiem za co się zabrać do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w weakend trzeba się zresetować :decayed: :decayed:

siema OKO reset wskazany choć ja od zeszłego poniedziałku nie przyjmuję żadnego alko :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: robota czy jak ?

ja wolne furka w warsztacie :decayed:

Opublikowano

:hi:

:siema:

:dance: weekend !

oby się już zaczął

ale urwanie głowy w pracy nie wiem za co się zabrać do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w weakend trzeba się zresetować :decayed: :decayed:

siema OKO reset wskazany choć ja od zeszłego poniedziałku nie przyjmuję żadnego alko :naughty:

jak to nie przymujesz alko? :blink:

chory jesteś?

trzeba to naprawić!! :wink4:

Opublikowano

mam alkowstręt :sick3:

Opublikowano

:hi:

:hi: robota czy jak ?

ja wolne furka w warsztacie :decayed:

rezasz moc ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.