Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam dla Ciebie czy tam Twojego brata :decayed::wink4: zapasówkę i komplet zimówek, bo zapomnieliśmy o nich. :good:

Opublikowano
  • Autor

zapasówkę i komplet zimówek

:jerk: to za***iście , kiedy będziecie w moich okolicach ? :przebiegly:
Opublikowano

brakuje tylko rns, tempomatu i porządnego programu na jakieś 180 KM :kox:

dobry program to sie zaczyna od 250:P
Opublikowano

brakuje tylko rns, tempomatu i porządnego programu na jakieś 180 KM :kox:

dobry program to sie zaczyna od 250:P

miałem na mysli taki bez wymiany bebechów :naughty:

Opublikowano

zapasówkę i komplet zimówek

:jerk: to za***iście , kiedy będziecie w moich okolicach ? :przebiegly:

nigdy :decayed::naughty::kox:

a tak serio to nie wiem :) wczoraj i dzisiaj byliśmy :)

Opublikowano

brakuje tylko rns, tempomatu i porządnego programu na jakieś 180 KM :kox:

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:
Opublikowano

brakuje tylko rns, tempomatu i porządnego programu na jakieś 180 KM :kox:

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:

przez pierwsze 3 tygodnie stawia i organizuje grilla :kox:

Opublikowano

brakuje tylko rns, tempomatu i porządnego programu na jakieś 180 KM :kox:

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:

przez pierwsze 3 tygodnie stawia i organizuje grilla :kox:

:good: :good:
Opublikowano

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:

dokładnie :decayed: ajj ale mi żuberek wchodzi

porobił bym co ciekawego :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:

dokładnie :decayed: ajj ale mi żuberek wchodzi

porobił bym co ciekawego :naughty:

to idz sie przejsc na most z ledami :naughty: :naughty:
Opublikowano

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:

dokładnie :decayed: ajj ale mi żuberek wchodzi

porobił bym co ciekawego :naughty:

to idz sie przejsc na most z ledami :naughty: :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 23:16_________________________________________________do jutra dziewczyny :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:

dokładnie :decayed: ajj ale mi żuberek wchodzi

porobił bym co ciekawego :naughty:

to idz sie przejsc na most z ledami :naughty: :naughty:

:ssij::tongue4:

ale na BP bym uderzył :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 23:22_________________________________________________koks czysty koksss :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

brakuje tylko rns, tempomatu i porządnego programu na jakieś 180 KM :kox:

:gwizdanie: :wink4: To kolega we wtorek będzie co? :cool1: Musisz go Stan od razu nauczyć co robi we wtorek o 19ej! :wink4:

przez pierwsze 3 tygodnie stawia i organizuje grilla :kox:

i wszystkie inne atrakcje jakich na spotach możne się spodziewać :gwizdanie:

Opublikowano

i wszystkie inne atrakcje jakich na spotach możne się spodziewać :gwizdanie:

wkońcu ktoś zamówi dziwki : :evil: :evil: :evil:

i za nie zapłaci :kox:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
:hi: zwieczora
Opublikowano
no mnei się podoba :naughty:

:hi: zwieczora

co tam ziomalu?
Opublikowano

Max wpadł na chwilę i myśli, że spoko... :cool1::wink4:

Jak Kędzior mija wieczór? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.