Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja bym chciał trafić taki tyłeczek piłką, to bym go przepraszał i całował z godzinę(co najmniej) :naughty:

YouTube - Broadcast Yourself.

brianna :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym chciał trafić taki tyłeczek piłką, to bym go przepraszał i całował z godzinę(co najmniej) :naughty:

YouTube - Broadcast Yourself.

brianna :kox:

ta nie pierwszy raz u nas gościła :tongue4:

ale tylko pozornie, wstydniś z niego jak nie wiem :decayed:

dokładnie w dodatku jestem romantyczny i jeszcze jakieś tam bzdety :decayed: :decayed: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ale tylko pozornie, wstydniś z niego jak nie wiem :decayed:

dokładnie w dodatku jestem romantyczny i jeszcze jakieś tam bzdety :decayed: :decayed: :naughty:

mówi sie: romantyczny i w ogóle :polew:
Opublikowano

ale tylko pozornie, wstydniś z niego jak nie wiem :decayed:

dokładnie w dodatku jestem romantyczny i jeszcze jakieś tam bzdety :decayed: :decayed: :naughty:

mówi sie: romantyczny i w ogóle :polew:

przecież napisałem tylko troszku inaczej :gwizdanie: :gwizdanie:

na potwierdzenie moich słów :evil:

gVUS-b545dd0b3a46da770392e2e40577f7d2.jpg

FgvOi-b545dd0b3a46da770392e2e40577f7d2.jpg

:slina: :slina: :slina: ahhhhh

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje , że dziś w Toksie poleci Yolka :naughty:

Opublikowano

mam nadzieje , że dziś w Toksie poleci Yolka :naughty:

i przeżyj to sam :travolta:
Opublikowano
  • Autor

w nawiasy IMG wsadzaj link do fotki a nie do stronki na której jest foto :)

a kto to w ogole :kox: ? [br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 14:14_________________________________________________

mam nadzieje , że dziś w Toksie poleci Yolka :naughty:

i przeżyj to sam :travolta:

nie jolka jolka , pamięęęęętaaaaaszzzzz , tylko bardziej FA FA L'AMERICANOO :yeee::yeah:
Opublikowano

w nawiasy IMG wsadzaj link do fotki a nie do stronki na której jest foto :)

a kto to w ogole :kox: ? [br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 14:14_________________________________________________

mam nadzieje , że dziś w Toksie poleci Yolka :naughty:

i przeżyj to sam :travolta:

nie jolka jolka , pamięęęęętaaaaaszzzzz , tylko bardziej FA FA L'AMERICANOO :yeee::yeah:

aha myślałem że udajemy romantyków :gwizdanie: Yolanda be cool :cool1:

nom poprawiłem już fotki :naughty:

Opublikowano

:siema:

wróciełem z nocki, z ryb..... jestem wyjebany jak koń po westernie :wink4:

Opublikowano

:siema:

wróciełem z nocki, z ryb..... jestem wyjebany jak koń po westernie :wink4:

złowiłeś jakiegoś wieloryba?? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

wróciełem z nocki, z ryb..... jestem wyjebany jak koń po westernie :wink4:

złowiłeś jakiegoś wieloryba?? :decayed:

chciałeś spytać chyba o Walenie :decayed::polew:
Opublikowano

:siema:

wróciełem z nocki, z ryb..... jestem wyjebany jak koń po westernie :wink4:

złowiłeś jakiegoś wieloryba?? :decayed:

chciałeś spytać chyba o Walenie :decayed::polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 15:29_________________________________________________jak by ktoś chciał zrobić remont to polecam ... :decayed:

Opublikowano

a tutaj dalej to samo :gwizdanie:

ale nisko siedzi ta su*ka ( mam na myśli ta B6 :kox: )

Opublikowano

ale nisko siedzi ta su*ka ( mam na myśli ta B6 :kox: )

czyli wrażenia na tobie nie zrobiła :decayed:
Opublikowano

ale nisko siedzi ta su*ka ( mam na myśli ta B6 :kox: )

czyli wrażenia na tobie nie zrobiła :decayed:

ciekawe w której jest wygodniej :gwizdanie:
Opublikowano

eee jedzie ktoś do Tokarni?? bo się wybieramy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

eee jedzie ktoś do Tokarni?? bo się wybieramy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja może tam dotrę jak nie przypierdolę wcześniej gwoździa, albo mój ziom :decayed:

Opublikowano

eee jedzie ktoś do Tokarni?? bo się wybieramy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja może tam dotrę jak nie przypierdolę wcześniej gwoździa, albo mój ziom :decayed:

czyli cię niebędzie, to weź z kumplem do tokarni, bo ja też bym zamoczył ryja :decayed:
Opublikowano

:siema:

wróciełem z nocki, z ryb..... jestem wyjebany jak koń po westernie :wink4:

złowiłeś jakiegoś wieloryba?? :decayed:

Same leszcze i 2 węgorze....

eee jedzie ktoś do Tokarni?? bo się wybieramy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja bym się wybrał, mam nie daleko, ale jestem wyjebany.... pół litra bym wypił i mekeke......

Opublikowano

eee jedzie ktoś do Tokarni?? bo się wybieramy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja może tam dotrę jak nie przypierdolę wcześniej gwoździa, albo mój ziom :decayed:

jak się coś grubszego skroi to też idę :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.