Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pół litra bym wypił i mekeke......

i sandałki i czapeczke byś zgubił :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Sandały i czapeczka zostałyby w domu, wziołbym ze sobą tylko mój Seksapil :polew:

Opublikowano

pół litra bym wypił i mekeke......

i sandałki i czapeczke byś zgubił :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Sandały i czapeczka zostałyby w domu, wziołbym ze sobą tylko mój Seksapil :polew:

hehehe :good: :good:

ja mam go zawsze przy sobie :decayed:

Opublikowano

Cze nieroby! :hi::tongue4: Właśnie wróciłem z Pogorii... Jak nie ma słońca też jest fajnie! Upierdolony po szyje wskakuje do wanny bo woda się już leje! :kox: :kox: Quadzik to jest to! :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

no nic , trza sie zbierać powoli do Tokarniiiii :banan::banan2:

Opublikowano

Cze nieroby! :hi::tongue4: Właśnie wróciłem z Pogorii... Jak nie ma słońca też jest fajnie! Upierdolony po szyje wskakuje do wanny bo woda się już leje! :kox: :kox: Quadzik to jest to! :kox: :kox:

bogacz :blink:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 19:51_________________________________________________

no nic , trza sie zbierać powoli do Tokarniiiii :banan::banan2:

może wpadnę ale nie obiecuję

Opublikowano

no nic , trza sie zbierać powoli do Tokarniiiii :banan::banan2:

:dance: :dance: :dance:

Cze nieroby! :hi::tongue4: Właśnie wróciłem z Pogorii... Jak nie ma słońca też jest fajnie! Upierdolony po szyje wskakuje do wanny bo woda się już leje! :kox: :kox: Quadzik to jest to! :kox: :kox:

burżuj :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Cze nieroby! :hi::tongue4: Właśnie wróciłem z Pogorii... Jak nie ma słońca też jest fajnie! Upierdolony po szyje wskakuje do wanny bo woda się już leje! :kox: :kox: Quadzik to jest to! :kox: :kox:

bogacz :blink:

Cze nieroby! :hi::tongue4: Właśnie wróciłem z Pogorii... Jak nie ma słońca też jest fajnie! Upierdolony po szyje wskakuje do wanny bo woda się już leje! :kox: :kox: Quadzik to jest to! :kox: :kox:

burżuj :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

To tylko mały quadzik! :wink4::tongue4:

Już wszyscyy na imprezce? :cool1:

Opublikowano

Już wszyscyy na imprezce? :cool1:

:no:
Opublikowano

Już wszyscyy na imprezce? :cool1:

:no:

No! Bo już się miałem denerwować! :tongue4: Masz Krolu nr telefonu do Adam.S'a?
Opublikowano

Już wszyscyy na imprezce? :cool1:

:no:

No! Bo już się miałem denerwować! :tongue4: Masz Krolu nr telefonu do Adam.S'a?

mam puszczę ci na pw
Opublikowano

Już wszyscyy na imprezce? :cool1:

:no:

No! Bo już się miałem denerwować! :tongue4: Masz Krolu nr telefonu do Adam.S'a?

mam puszczę ci na pw

:good: Dziś w domu? Czy później na jakiś balet? :naughty:
Opublikowano

Już wszyscyy na imprezce? :cool1:

:no:

No! Bo już się miałem denerwować! :tongue4: Masz Krolu nr telefonu do Adam.S'a?

mam puszczę ci na pw

:good: Dziś w domu? Czy później na jakiś balet? :naughty:

ja dziś odpoczywam :wink4: zostaję w domu :)
Opublikowano

Już wszyscyy na imprezce? :cool1:

:no:

No! Bo już się miałem denerwować! :tongue4: Masz Krolu nr telefonu do Adam.S'a?

mam puszczę ci na pw

:good: Dziś w domu? Czy później na jakiś balet? :naughty:

ja dziś odpoczywam :wink4: zostaję w domu :)

Ja też odpowczywam bo jutro rano do roboty! :disgust::angry:
Opublikowano

ja też odpoczywam :rolleyes:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi: z wieczora

gdzie to lecisz do tego Egiptu?

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Adam wysłałem Ci eskę.Dostałeś? Jak coś to pisz śmiało! :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 22:03_________________________________________________

:hi: z wieczora

gdzie to lecisz do tego Egiptu?

Do Huragandy albo Szarego szejku! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Adam wysłałem Ci eskę.Dostałeś? Jak coś to pisz śmiało! :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 22:03_________________________________________________

:hi: z wieczora

gdzie to lecisz do tego Egiptu?

Do Huragandy albo Szarego szejku! :polew: :polew: :polew:

a może do Dehab :mysli:

Opublikowano

Do Hurgady

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.