Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemano pany rowniez po mega udanej imprezie :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________na jakim jeszcze leci F1 bo nie mam polsatu :confused4:

pewnie na jakimś eurosporcie leciAŁO :P

nie, na eurosporcie nie leci..

a na jakimś DSF albo czymś takim nie puszczają? :mysli:

a tego to nie, wiem na forum jest wątek w dziale "na każdy temat" i tam jak napiszesz to ci podadzą link do transmisji w necie :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no można na necie zobaczyć :)

Opublikowano

eSa umiera ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

eSa umiera ;( ;( ;( ;( ;( ;(

zawał ?

Opublikowano

eSa umiera ;( ;( ;( ;( ;( ;(

bedzie dobrze :good:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 18:52_________________________________________________

:decayed:

Opublikowano

eSa umiera ;( ;( ;( ;( ;( ;(

bedzie dobrze :good:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 18:52_________________________________________________

:decayed:

:decayed:

Opublikowano

eSa umiera ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Nie ta to następna... :wink4:
Opublikowano

:hi:

Kędzior w przyszłym roku :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed::good:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:22_________________________________________________

:decayed:

takie życie by mi pasowało
Opublikowano

:hi:

Kędzior w przyszłym roku :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed::good:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:22_________________________________________________

:decayed:

takie życie by mi pasowało

to się chyć roboty

Opublikowano

Miszka przyjąłeś wczoraj KO?

Opublikowano

Miszka przyjąłeś wczoraj KO?

a odpisałem Ci na smsa ? jeśli tak to nie a jeśli nie to tak, wiem, że miałem dwa podejścia do odpisania ale w końcu nie wiem :mysli:

Opublikowano

oczywiście w drodze powrotnej chyciła mnie policja , a wiedziałem że c**jki tam stoją

Keżor to jakoś tak leciało :decayed:

Chłopcy radarowcy Andrzej Rosiewicz

:>

Opublikowano

Miszka przyjąłeś wczoraj KO?

a odpisałem Ci na smsa ? jeśli tak to nie a jeśli nie to tak, wiem, że miałem dwa podejścia do odpisania ale w końcu nie wiem :mysli:

niedałeś rady :decayed:
Opublikowano

no rano miałem kaca i trochę łeb mnie bolał

Opublikowano

Piłem dziś piwo PERŁA - dobre :naughty:

Opublikowano

Piłem dziś piwo PERŁA - dobre :naughty:

jaka jego cena? :decayed:
Opublikowano

2,5[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:48_________________________________________________coś forum tnie

Opublikowano

2,5[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:48_________________________________________________coś forum tnie

może ci się w głowie jeszcze zacina :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

2,5[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:48_________________________________________________coś forum tnie

może ci się w głowie jeszcze zacina :polew: :polew: :polew:

dokładnie, jakoś 2,5zł

Opublikowano

2,5[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:48_________________________________________________coś forum tnie

może ci się w głowie jeszcze zacina :polew: :polew: :polew:

:sesese:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.