Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rozumie, że dziś nie planujecie żadnego grilla itp. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________p.s. ja już wiem w czyjej furze siedzimy dziś na spocie - jak będzie padać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tylko zabiorę jakieś filmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4: Mam jeden w napędzie... Krolu powinieneś poznać co to... :cool1:

widziałem pulp fiction :kox:

:brawo:

Krolu weź kompa i ten dziwny kabelek, który Wam ostatnio podrzuciłem. Przyjedzie kolega żebby mu prześwietlić furkę... :gwizdanie:

Si ja sun! :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to może wezna AVATARA i bryle od dziadka? takie dekle od słoików ;)

:polew:

kurde ale se pospałem :naughty:, ide jeść i cza zadupiać na spota , dziś Real bo pada :gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 18:23_________________________________________________1280179025_by_Klikzki_500.jpg

rozjebało mnie to na łopatki :polew:

dobre to z amirem masakra musze to tatusia tez uderzyc ze wszyscy na spota b8 przyjezdzaja a ja mam b7 ;(

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

może już ustalone ale gdzie dzis spot bo pogoda nie teges góra czy dół :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

może już ustalone ale gdzie dzis spot bo pogoda nie teges góra czy dół :mysli: :mysli: :mysli:

dół :przebiegly: nie wiem po co pytasz jak pada non toper :tongue4:
Opublikowano

u mnie nie pada :tongue4:

Opublikowano

to może wezna AVATARA i bryle od dziadka? takie dekle od słoików ;)

:polew:

kurde ale se pospałem :naughty:, ide jeść i cza zadupiać na spota , dziś Real bo pada :gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 18:23_________________________________________________1280179025_by_Klikzki_500.jpg

rozjebało mnie to na łopatki :polew:

nie ładuje mi się to foto!! :disgust:

Opublikowano

no to na mnie juz czas smigam na spota :hi:

Opublikowano

to może wezna AVATARA i bryle od dziadka? takie dekle od słoików ;)

:polew:

kurde ale se pospałem :naughty:, ide jeść i cza zadupiać na spota , dziś Real bo pada :gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 18:23_________________________________________________1280179025_by_Klikzki_500.jpg

rozjebało mnie to na łopatki :polew:

Mega tekst.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

po spocie

Opublikowano

dzięki za zmierzenie mojego autka miernikiem, wynika z tego, że nie był po katastrofie lotniczej :kox:

Opublikowano

dzięki za zmierzenie mojego autka miernikiem, wynika z tego, że nie był po katastrofie lotniczej :kox:

teraz już się nie szpachluje

wstawia się gotowe ćwiartki :wink4:

Opublikowano

tu jest to co mówiłem w macu:

Opublikowano

tu jest to co mówiłem w macu:

:polew:

ale 8+8= 18 zł :mysli:

Opublikowano

tu jest to co mówiłem w macu:

:polew:

ale 8+8= 18 zł :mysli:

no a ile 20zł?? :wallbash:

Krolu filmik pierwsza klasa bardzo ale to bardzo mnei sie podoba:P

Opublikowano
:hi: melduje sie po spocie :wink4:
Opublikowano

:hi: melduje sie po spocie :wink4:

coś tak długo jechał? :kox: - piszemy się na ten rybnik?

na 100% ?

Opublikowano

:hi: melduje sie po spocie :wink4:

coś tak długo jechał? :kox: - piszemy się na ten rybnik?

na 100% ?

dlugo jechalem bo slisko trzeba uwazac a i z parkingu tez cza sie dokulac na spota do rybola sie pisze :wink4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 23:15_________________________________________________dobra smigam do wyrka bo jutro ciezki dzien narka :hi:

Opublikowano

ja też spadam spać :hi:

Opublikowano

:hi: Ja jeszcze chwilę byłem u kumpla. Już wszyscy śpią?

dzięki za zmierzenie mojego autka miernikiem, wynika z tego, że nie był po katastrofie lotniczej :kox:

Spoko. :good: Rachunki za VAGowanie, pomiar lakieru itp. wystawiamy na koniec roku kalendarzowego. :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Ja jeszcze chwilę byłem u kumpla. Już wszyscy śpią?

dzięki za zmierzenie mojego autka miernikiem, wynika z tego, że nie był po katastrofie lotniczej :kox:

Spoko. :good: Rachunki za VAGowanie, pomiar lakieru itp. wystawiamy na koniec roku kalendarzowego. :gwizdanie:

o kuźwa to ja juz idę b8 zamawiać do salony :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.