Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

jest jakiś anonimowy sponsor ? :naughty:

Miszka :decayed: jak zawsze
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

jutro to będzie futro :no:

ja ide :rolleyes:
Opublikowano

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

jutro to będzie futro :no:

ja ide :rolleyes:

jutro chciałem skoczyć na ten Rybnik...
Opublikowano

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

jest jakiś anonimowy sponsor ? :naughty:

Miszka :decayed: jak zawsze

coś mnie ominęło ? :mysli:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 23:44_________________________________________________

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

jutro to będzie futro :no:

ja ide :rolleyes:

jutro chciałem skoczyć na ten Rybnik...

:good: może bede mial kierowcę :kox:

Opublikowano

:good: może bede mial kierowcę :kox:

lajt :wink4:
Opublikowano

:good: może bede mial kierowcę :kox:

lajt :wink4:

jak to wypali to biorę "coś" na trasę :naughty:

Opublikowano

idę spać :hi:

Opublikowano

A-rek faktycznie kojarzę - to audi.. szkoda gościa i fury.. ciekawe ile jechał

włączyła się nieśmiertelność.. znany problem :kwasny:

jeszcze 6h i do domu :naughty:

Opublikowano

A-rek faktycznie kojarzę - to audi.. szkoda gościa i fury.. ciekawe ile jechał

włączyła się nieśmiertelność.. znany problem :kwasny:

no niestety samo życie :confused4:
Opublikowano

A-rek faktycznie kojarzę - to audi.. szkoda gościa i fury.. ciekawe ile jechał

włączyła się nieśmiertelność.. znany problem :kwasny:

jeszcze 6h i do domu :naughty:

szybko zleci :decayed:

Opublikowano

siemka,

stan info do Hugo poszła więc u ciebie odbiore moją nagrodę

Opublikowano

siemka,

stan info do Hugo poszła więc u ciebie odbiore moją nagrodę

a klikleś chociaż ze 3 razy w tym miesiącu?? hehehe :tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siemka,

stan info do Hugo poszła więc u ciebie odbiore moją nagrodę

a klikleś chociaż ze 3 razy w tym miesiącu?? hehehe :tongue4::polew: :polew: :polew:

nie pytaj

chyba 303 razy [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 00:21_________________________________________________chyba pospamuje dziś jak będzie z kim

:cool1:

Opublikowano

ja tylko x3 :beach:

Opublikowano

Stan a co ty wygrałeś?

a tak w ogóle to gratulacje

Opublikowano

nie pytaj

chyba 303 razy

taaa nieuczciwa nieuczciwosc i tyle, biednemu zawsze piach w oczy ;(

:polew: :polew:

Opublikowano

nie pytaj

chyba 303 razy

taaa nieuczciwa nieuczciwosc i tyle, biednemu zawsze piach w oczy ;(

:polew: :polew:

i c**j w dupe

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie pytaj

chyba 303 razy

taaa nieuczciwa nieuczciwosc i tyle, biednemu zawsze piach w oczy ;(

:polew: :polew:

i ch***j w dupe

:polew: :polew: :polew: :polew:

ty pedziu hehe
Opublikowano

nie pytaj

chyba 303 razy

taaa nieuczciwa nieuczciwosc i tyle, biednemu zawsze piach w oczy ;(

:polew: :polew:

i ch***j w dupe

:polew: :polew: :polew: :polew:

ty pedziu hehe

jak pedziu

przecież ty o jakimś wietrze wspomniałeś ja tylko dopowiedziałem

Opublikowano

przecież ty o jakimś wietrze wspomniałeś ja tylko dopowiedziałem

głodnemu chleb na myśli :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.