Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

gdzie dziś pijemy? zaliczył bym jakiegoś małego reseta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

można u mnie ale od razu mowie miałem wczoraj spięcie z sąsiadami włącznie z Policajtami więc jeśli u mnie to do 22 max może być głośno ( ale też bez przesady), a później musi być cicho albo wydupcamy na miasto.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

gdzie dziś pijemy? zaliczył bym jakiegoś małego reseta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ty pijaku
Opublikowano

:hi:

gdzie dziś pijemy? zaliczył bym jakiegoś małego reseta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ty pijaku

po ciężkim dniu w pracy trzeba się odstresować :decayed:

Miszka, grubo się bawisz :polew:

miasto? czyli dokładnie co :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

gdzie dziś pijemy? zaliczył bym jakiegoś małego reseta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ty pijaku

po ciężkim dniu w pracy trzeba się odstresować :decayed:

Miszka, grubo się bawisz :polew:

miasto? czyli dokładnie co :gwizdanie:

tokarnia pewnie :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

gdzie dziś pijemy? zaliczył bym jakiegoś małego reseta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ty pijaku

po ciężkim dniu w pracy trzeba się odstresować :decayed:

Miszka, grubo się bawisz :polew:

miasto? czyli dokładnie co :gwizdanie:

tokarnia pewnie :kox: :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

a podobno tam Keżora nie wpuścili ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: siema z rana hehe k**wa se pospałem :kox:

a podobno tam Keżora nie wpuścili ? :polew:

chciali , ale wy***ałem każdemu ochroniarzowi z bani i luz :naughty:
Opublikowano

a podobno tam Keżora nie wpuścili ? :polew:

zobaczyli że mnie zna i go wpuścili :wink4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 14:34_________________________________________________Gregor teraz przyjeżdża na weekend?
Opublikowano

a podobno tam Keżora nie wpuścili ? :polew:

zobaczyli że mnie zna i go wpuścili :wink4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 14:34_________________________________________________Gregor teraz przyjeżdża na weekend?

jest ale przeziębiony

Opublikowano

a podobno tam Keżora nie wpuścili ? :polew:

zobaczyli że mnie zna i go wpuścili :wink4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 14:34_________________________________________________Gregor teraz przyjeżdża na weekend?

jest ale przeziębiony

to go uleczymy :decayed:
Opublikowano

:hi: siema z rana hehe ku***a se pospałem :kox:

a podobno tam Keżora nie wpuścili ? :polew:

chciali , ale wy***ałem każdemu ochroniarzowi z bani i luz :naughty:

nie chwaliłeś się tym :decayed:

ja myślę że Gregory pęknie i będzie :naughty: już prawie pękł podczas rozmowy przez telefon :polew:

Opublikowano

Stan odebrałbyś mi coś z Kato dziś ? :gwizdanie:

Opublikowano

Stan odebrałbyś mi coś z Kato dziś ? :gwizdanie:

owszem, nie :polew:

Opublikowano

Stan odebrałbyś mi coś z Kato dziś ? :gwizdanie:

owszem, nie :polew:

buehehehhe
Opublikowano

czyli konkrety :decayed:

co robimy :gwizdanie:

jedziecie na spota do Rybnika a potem impreza? czy od razu impreza? :naughty:

Opublikowano

czyli konkrety :decayed:

co robimy :gwizdanie:

jedziecie na spota do Rybnika a potem impreza? czy od razu impreza? :naughty:

a nawet i teraz :decayed:
Opublikowano
  • Autor

czyli konkrety :decayed:

co robimy :gwizdanie:

jedziecie na spota do Rybnika a potem impreza? czy od razu impreza? :naughty:

no ja chyba odrazu impra , bo nie mam fury (znowu potencjometr sie zj***ł) chyba , że z kimś sie zabiore do Rybniola , a potem biba , ale czy wtedy będzie wam sie chciało iść na bibe jak już będziecie na grilu...
Opublikowano

czyli konkrety :decayed:

co robimy :gwizdanie:

jedziecie na spota do Rybnika a potem impreza? czy od razu impreza? :naughty:

no ja chyba odrazu impra , bo nie mam fury (znowu potencjometr sie zj***ł) chyba , że z kimś sie zabiore do Rybniola , a potem biba , ale czy wtedy będzie wam sie chciało iść na bibe jak już będziecie na grilu...

no właśnie :gwizdanie:

więc czekam na jakieś konkretne info :decayed:

Opublikowano

2500 :kox:

Opublikowano

czyli konkrety :decayed:

co robimy :gwizdanie:

jedziecie na spota do Rybnika a potem impreza? czy od razu impreza? :naughty:

no ja chyba odrazu impra , bo nie mam fury (znowu potencjometr sie zj***ł) chyba , że z kimś sie zabiore do Rybniola , a potem biba , ale czy wtedy będzie wam sie chciało iść na bibe jak już będziecie na grilu...

właśnie też mi się niewidzi żeby się wam chciało później na impreze lecieć
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.