Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli konkrety :decayed:

co robimy :gwizdanie:

jedziecie na spota do Rybnika a potem impreza? czy od razu impreza? :naughty:

no ja chyba odrazu impra , bo nie mam fury (znowu potencjometr sie zj***ł) chyba , że z kimś sie zabiore do Rybniola , a potem biba , ale czy wtedy będzie wam sie chciało iść na bibe jak już będziecie na grilu...

właśnie też mi się niewidzi żeby się wam chciało później na impreze lecieć

a Tyś ponoć zajęty dziś jesteś więc nie mędrkuj :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli konkrety :decayed:

co robimy :gwizdanie:

jedziecie na spota do Rybnika a potem impreza? czy od razu impreza? :naughty:

no ja chyba odrazu impra , bo nie mam fury (znowu potencjometr sie zj***ł) chyba , że z kimś sie zabiore do Rybniola , a potem biba , ale czy wtedy będzie wam sie chciało iść na bibe jak już będziecie na grilu...

właśnie też mi się niewidzi żeby się wam chciało później na impreze lecieć

a Tyś ponoć zajęty dziś jesteś więc nie mędrkuj :naughty:

zmiana planów :naughty:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________

miałem kiedys takiego kumpla z którym spijalismy piwo po imprezach..... :gwizdanie:

reaktywacja :decayed:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:
Opublikowano

Kędzior żyje w świecie Matrixa :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

nie rozpierdalaj mi tatuaży :decayed:

Opublikowano

ja nie wiem idę chyba spać usnąłem koło 5:00 wstałem o 8:00 :wallbash:

Opublikowano

Kędzior żyje w świecie Matrixa :polew:

ta w atari hehe :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

nie rozpierdalaj mi tatuaży :decayed:

:cool1:

ja nie wiem idę chyba spać usnąłem koło 5:00 wstałem o 8:00 :wallbash:

ja też i co :kox:

Opublikowano

ja idę walczyć z modułem komfortu, a w zasadzie z domykaniem szyb

Opublikowano

ja idę walczyć z modułem komfortu, a w zasadzie z domykaniem szyb

niemasz tego? :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

ja idę walczyć z modułem komfortu, a w zasadzie z domykaniem szyb

niemasz tego? :naughty::polew: :polew:

mam ale z pilota coś mi siadło

Opublikowano

ja idę walczyć z modułem komfortu, a w zasadzie z domykaniem szyb

niemasz tego? :naughty::polew: :polew:

mam ale z pilota coś mi siadło

wymień baterie :decayed:

Opublikowano

ja jestem chetny na impre i tu i tu i tak mi sie wydaje ze tak sie skonczy wiec widze to tak jedziemy na spota na ta wioske zjemy dobra kielbaske luc co tam kto chce zeby potem nie zjesc lodowki no i zasiadamy do wodeczki jakiej a co dalej to sie obaczy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja idę walczyć z modułem komfortu, a w zasadzie z domykaniem szyb

niemasz tego? :naughty::polew: :polew:

mam ale z pilota coś mi siadło

wymień baterie :decayed:

a Ty co? lejesz coś w mordę dzisiaj? :gwizdanie:

Opublikowano

ja idę walczyć z modułem komfortu, a w zasadzie z domykaniem szyb

niemasz tego? :naughty::polew: :polew:

mam ale z pilota coś mi siadło

wymień baterie :decayed:

a Ty co? lejesz coś w mordę dzisiaj? :gwizdanie:

owszem, nie :decayed:

Opublikowano

ja idę walczyć z modułem komfortu, a w zasadzie z domykaniem szyb

niemasz tego? :naughty::polew: :polew:

mam ale z pilota coś mi siadło

wymień baterie :decayed:

a Ty co? lejesz coś w mordę dzisiaj? :gwizdanie:

owszem, nie :decayed:

dobry żart :thumbdown:

Opublikowano

ja jestem chetny na impre i tu i tu i tak mi sie wydaje ze tak sie skonczy wiec widze to tak jedziemy na spota na ta wioske zjemy dobra kielbaske luc co tam kto chce zeby potem nie zjesc lodowki no i zasiadamy do wodeczki jakiej a co dalej to sie obaczy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to ja idę się skimać do 17? mam nadzieje, ze do tego czasu coś ustalicie :hi:
Opublikowano

dobra to gdzie walimy sake? :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:11_________________________________________________cytrynówke?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja jestem chetny na impre i tu i tu i tak mi sie wydaje ze tak sie skonczy wiec widze to tak jedziemy na spota na ta wioske zjemy dobra kielbaske luc co tam kto chce zeby potem nie zjesc lodowki no i zasiadamy do wodeczki jakiej a co dalej to sie obaczy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to ja idę się skimać do 17? mam nadzieje, ze do tego czasu coś ustalicie :hi:

to spadaj :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:12_________________________________________________

dobra to gdzie walimy sake? :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:11_________________________________________________cytrynówke?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

w rybniku na spocie :kox::decayed:

Opublikowano

w rybniku na spocie :kox::decayed:

i co masz namiot żeby tam kimać?? :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.