Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowiue eska tv yoanka prowadzi :slina: :slina: :slina::kox:

kuźwa nie mam ESKI TV :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:05_________________________________________________

no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje :kox:

i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________Miszki niema pewno atakuje na śpiocha :polew: :polew: :polew: :polew:

no atak na śpiocha dobre mega tekst jednak :polew: :polew:

miszczowski :decayed:

żałuj ale juz sie skonczylo ale yoanka jest mega :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowiue eska tv yoanka prowadzi :slina: :slina: :slina::kox:

kuźwa nie mam ESKI TV :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:05_________________________________________________

no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje :kox:

i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________Miszki niema pewno atakuje na śpiocha :polew: :polew: :polew: :polew:

no atak na śpiocha dobre mega tekst jednak :polew: :polew:

miszczowski :decayed:

żałuj ale juz sie skonczylo ale yoanka jest mega :kox:

obcinam ją na googlach i jakoś nie afiszuje się tak bardzo tymi sporymi argumentami które posiada :naughty: :naughty:
Opublikowano
o kurFa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: mogła by zostac matką moich dzieci :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:17_________________________________________________Summer City EskaTv. :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

siema z rana :hi:

ale miałem ( chyba jeszcze mam) kaca- łeb 6 na 9

Idę coś w końcu zjeść, dobrze, że mam jeszcze tyskie w lodówce :decayed:

Wczorajszy wieczór bardzo udany :kox:

BTW Basia powiedziała, że moze nas zawsze i wszędzie wozić po nocach :gwizdanie:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale miałem ( chyba jeszcze mam) kaca- łeb 6 na 9

Idę coś w końcu zjeść, dobrze, że mam jeszcze tyskie w lodówce :decayed:

Wczorajszy wieczór bardzo udany :kox:

BTW Basia powiedziała, że moze nas zawsze i wszędzie wozić po nocach :gwizdanie:

powiedz jej ze kochana jest :good:

Opublikowano

siema bibia przednia :sesese:

tyle fajnych d*p z ryja, że ja cie nie pier**le :polew:

nastukany jestem dalej

k**wa ale zonk :decayed:

Opublikowano

:hi:

Wszystkim ale to wszystkim dziękuję za "spokojnie" spędzony weekend :decayed:

szkoda że za parę godzin idę do roboty, bo mogliśmy jechać na pogorię :>

Opublikowano
ty alkoholicki ryju hehehe
Opublikowano
ty alkoholicki ryju hehehe

pij nie pier**l :decayed:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:28_________________________________________________keżor jak te padło od kędziora jeździ jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

keżor jak te padło od kędziora jeździ jeszcze :gwizdanie:

jakie padło ?

a to .. nie wiem , od Mikołowa wracałem busem :gwizdanie:

Opublikowano

keżor jak te padło od kędziora jeździ jeszcze :gwizdanie:

jakie padło ?

a to .. nie wiem , od Mikołowa wracałem busem :gwizdanie:

coś się wysypało czy brakło paliwa rakietowego ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Wszystkim ale to wszystkim dziękuję za "spokojnie" spędzony weekend :decayed:

szkoda że za parę godzin idę do roboty, bo mogliśmy jechać na pogorię :>

dzięki za transport na chatę... :cool1:
Opublikowano
  • Autor

keżor jak te padło od kędziora jeździ jeszcze :gwizdanie:

jakie padło ?

a to .. nie wiem , od Mikołowa wracałem busem :gwizdanie:

coś się wysypało

żwir z wywrotki jak w nią wy***ałem bokiem , aż spawy puściły :naughty:
Opublikowano

keżor jak te padło od kędziora jeździ jeszcze :gwizdanie:

jakie padło ?

a to .. nie wiem , od Mikołowa wracałem busem :gwizdanie:

coś się wysypało

żwir z wywrotki jak w nią wy***ałem bokiem , aż spawy puściły :naughty:

a była bezwypadkowa :polew:
Opublikowano

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

BTW

dużo dziwek ( tzn kobiet wyzwolonych) było w tej tokarni :mysli:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mnie jeszcze łeb napierdala :sick3:

Opublikowano

BTW

dużo dziwek ( tzn kobiet wyzwolonych) było w tej tokarni :mysli:

ale wszystkie mężate :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:55_________________________________________________przynajmniej mi tak mowily hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.